stormcatcher
21.01.11,13:21
Na uloženie obrázky do PDF používam graphics2pdf. Po dlšej dobe som ho chcel použiť, ale mi neide. Vytvorí sa akurát viď. obr. Tak som ho odinštaloval a stiahol ešte raz, a znova nainštaloval. Stále robí to isté. Je nefunkčný. Neviete čo s tým alebo nejaký iný free soft? Ďakujem pekne
arizona
21.01.11,12:52
sthruska
22.01.11,07:35
Hocijaká PDF tlačiareň.
blondy
22.01.11,08:11
napríklad http://www.bullzip.com/products/pdf/info.php
sthruska ... prepáč za bodík - mimotémy ... klikla som tam omylom :(
Stefan2005
22.01.11,08:19
...sthruska ... prepáč za bodík - mimotémy ... klikla som tam omylom :(

...opätovným kliknutím môžeš zrušiť nesprávne udelený bod - ale iba do určitého času po udelení - potom už nie - môžeš vyskúšať.
arizona
22.01.11,08:54
myslim , ze do hodiny
sthruska
22.01.11,11:13
Hej, ja som dostal nejaký bodík. To sa mi už dlho nestalo. Ďakujem Ti zaň. ;)
stormcatcher
22.01.11,11:50
Mám ešte PDFCreator ale na obrázky nie je zrovna najpraktickejší. Okrem jpg a bmp mám problém tam dostať obrázky. A hlavne tif. Vlastne ani nejde o klasické obrázky ale o skenované texty s následným spojeníím do pdf.
sthruska
22.01.11,12:03
A to nejde pri skenovaní nastaviť výstupný typ súboru jpg či bmp?
Tif nie je problém prehodiť do bmp.
stormcatcher
22.01.11,12:18
Zmena tif na hociaky iný spôsobí zhoršenie kvality obrázku. Výstupný typ súboru som ešte nenastavoval, lebo na tento účel sa mi najlepšie hodil graphics2pdf. Naskenoval spústu textu hodil do okienka a bolo pdf dla počtu. Mňa by hlavne zaujímalo prečo nefunguje graphics2pdf. Stiahnem ho, nainštalujem, otvorím a viď obrázok. A neviem prečo to nefunguje.
sthruska
22.01.11,12:48
V takom prípade je u ňa

odinštalovanie programu
kontrola či po ňom niečo ostalo - adresáre, súbory. Všetko vymazať
vyčistenie registrov
prípadne reštart PC
inštalácia programu
MilanH.
11.02.11,12:44
ja pouzivam pdfFactory (ako tlaciaren) alebo lepsi program, ktory vie ulozit do pdf
srska
11.02.11,13:36
Na uloženie obrázky do PDF používam graphics2pdf. Po dlšej dobe som ho chcel použiť, ale mi neide. Vytvorí sa akurát viď. obr. Tak som ho odinštaloval a stiahol ešte raz, a znova nainštaloval. Stále robí to isté. Je nefunkčný. Neviete čo s tým alebo nejaký iný free soft? Ďakujem pekne
prečo nefunkčný? veď - drag and drop images here - znamená, že potiahneš myšou obrázok na tu plochu a uložíš do formátu pdf. (teraz som inštaloval a odskúšal)
blavaciko
11.02.11,15:26
no ved akuat nad tym tiez rozmylam, ze v tom obrazku co prilozil stormcatcher nevidno ziadnu nefunkcnost programu, len oznam, sem pretiahni obrazky
stormcatcher
11.02.11,18:38
prečo nefunkčný? veď - drag and drop images here - znamená, že potiahneš myšou obrázok na tu plochu a uložíš do formátu pdf. (teraz som inštaloval a odskúšal)
viem ako sa tam dáva obrázok, veď som ho používal. má to však jeden háčik, okno kam sa preťahujú obrázky musí byť vysvietené. aj keď som ho znovu nainštaloval, okno nebolo vysvietené a nedali sa obrázky pretiahnúť.