ajka5
21.01.11,21:48
Mame zakupeny tento vysavac a vzdy ked ho zapneme, tak len na dve sekundy zahuci a prestane. Ani sa nepohne. Ziadnu chybu nepise. V com moze byt problem? Bateria na displeji vyzera byt plne nabita. Ked stlacim na ovladaci dokovanie, tak prejde ku nabijacej stanici ale hned sa odpoji a vrati sa na miesto, lebo je plne nabity. Prosím o pomoc :(
ajka5
22.01.11,06:31
Nik nevie poradit? Škoda - asi dnes zajdeme na reklamačku. Všetko mozne sme skusili a všade mozne zistovali. Nasli sme jeden názor:

"pokud je plne nabity a nechce zustat u dokovaci stanice, bude to jiny problem. Prekontrolujte veskera mozna nastaveni (casovani, full go), zkuste ho vypnout a zapnout. Nicmene nedavno jsem resil problemy s vysavacemi KL robot, coz jsou totozne vysavace pouze vyrabene pod jinym jmenem. Dochazelo u nich k vypinani po nekolika chvilich od startu a michani funkci.

Pokud by problemy pretrvavaly, obratte se na prodejce ci primo na autorizovany servis. V mem pripade problemy vyresila vymena ovladaci desky, ktera je umistena pod dotykovym displejem."

Dam vediet ako to dopadlo...
ajka5
25.01.11,07:22
Tak nakoniec nam bez problémov vymenili za iný kus. Ten funguje dobre. A sme s ním velmi spokojny. Uz sme taký isty kupili aj druhy... svokrovcom ako darček :D.
Chobot
25.01.11,10:08
Mame zakupeny tento vysavac a vzdy ked ho zapneme, tak len na dve sekundy zahuci a prestane. Ani sa nepohne. Ziadnu chybu nepise. V com moze byt problem? Bateria na displeji vyzera byt plne nabita. Ked stlacim na ovladaci dokovanie, tak prejde ku nabijacej stanici ale hned sa odpoji a vrati sa na miesto, lebo je plne nabity. Prosím o pomoc :(

Išlo asi o výrobnú vadu, alebo pokazené ovládanie, preto ti nikto nenapísal. Bez toho, aby ho odskúšal by ti ani elektrikár nevedel povedať, čo sa u takého "inteligentného" vysávača pokazilo.

Ale iné som chcel - čím je zariadenie viac prepchaté elektronikou, tým je väčšia pravdepobonosť poruchy, alebo nemožnosť ovládania. Kúpili sme si novú ETU a elektronickým ovládaním sacieho výkonu (sú tam 2 tlačítka "+" a "-"). Pri zapnutí sa pozvoľna rozbieha od pomalých otáčok po maximálne (v návode je, že aby okamžitá spotreba motora pri max. rozbehu nespôsobila problémy v el. sieti). Ok, beriem. Ale minule som potreboval v noci odsať dcére nos a na to mi stačia minimálne otáčky. No mal som smolu, vysávač sa najprv musel rozbehnúť na maximálny výkon a až potom som ho mohol stíšiť na minimum. Nijakým spôsobom sa ten rozbeh nedá zastaviť na nejakých nižších otáčkach. Nejaký inteligentný inžinier na takúto praktickú vec nemyslel, keď ho programoval. Na starom vysávači som gombík pootočil do polohy akej som chcel a vysávač sa rozbehol len do tých otáčok.

Takže takto nám komplikujú život "inteligentné" zariadenia. Už sa desím, až raz dám príkaz vysávaču povysávať a on to odmietne, lebo vyhodnotí miestnosť ako čistú a nie je potrebné z dôvodu šetrenia energie ju vysávať.:rolleyes::D:D
ivo_b
17.05.11,12:25
Tak nakoniec nam bez problémov vymenili za iný kus. Ten funguje dobre. A sme s ním velmi spokojny. Uz sme taký isty kupili aj druhy... svokrovcom ako darček :D.

Ako ste spokojni s mopovanim podlahy? Vraj sa tam len nieco namaca a potom to aj mopuje, nie je tam ziadna nadrzka na vodu? Ak tam nie je nadrzka, potom asi mopovanie nie je velmi efektivne. Ja mam vsade parkety, takze by som asi skor potreboval "mopovac", nez vysavac...