Mirek911
22.01.11,07:58
Potreboval by som zistiť, ktorá osoba vlastní aký majetok. Viem, že je na to jeden voľne prístupný web kde to zistiť môžem, ale neviem už aká bola jeho adresa. Vedel by mi niekto pomôcť?
Mirek911
22.01.11,07:00
Potreboval by som zistiť, ktorá osoba vlastní aký majetok. Viem, že je na to jeden voľne prístupný web kde to zistiť môžem, ale neviem už aká bola jeho adresa. Vedel by mi niekto pomôcť?

Ešte som zabudol napísať a editovať mi príspevok nešiel. Vyhľadávalo sa to podľa mena. Zadal som svoje meno a hneď som tam mal všetko pekne vypísané.
marjankaj
22.01.11,07:11
Potreboval by som zistiť, ktorá osoba vlastní aký majetok. Viem, že je na to jeden voľne prístupný web kde to zistiť môžem, ale neviem už aká bola jeho adresa. Vedel by mi niekto pomôcť?

A načo to potrebuješ?
Zisťuješ u koho sa oplatí "vybieliť" dom prípadne účty?:rolleyes:
Aby si nešiel naslepo?:eek:
Mirek911
22.01.11,07:12
Nie nie to nie. Chcem sa pozrieť ešte raz aké vlastníctva tam mám zapísané ja. Nasposledy som to len preletel a teraz ma to celkom zaujíma.
marjankaj
22.01.11,07:17
Nie nie to nie. Chcem sa pozrieť ešte raz aké vlastníctva tam mám zapísané ja. Nasposledy som to len preletel a teraz ma to celkom zaujíma.

Pozri sa do peňaženky(do svojej) prípadne na svoje výpisy z účtov.:cool:
Mirek911
22.01.11,07:18
Čo? :D Tu nejde o financie, ale o vlastníctvo nehnuteľností :D
marjankaj
22.01.11,07:21
Čo? :D Tu nejde o financie, ale o vlastníctvo nehnuteľností :D

A prečo to nepovieš hneď?:confused: Kto má aký televízor alebo chladničku alebo oblečenie asi nikde neevidujú:---:---:--- Aj to je predsa majetok.:cool:
katasterportal.sk
Mirek911
22.01.11,07:22
Toto je ten web. Ďakujem pekne :)