Peter Scepan
22.01.11,12:30
mam vydavky z skk-kasy, z eur-kasy ako aj platby kartou z uctu .. ako sa cisluju? podla datumu chronologicky vsetky doradu za sebou? alebo kayda z uvedenych kategorii zvlast? dakujem za promptnu odpoved
JarkaL
22.01.11,11:39
:eek: Ty ešte máš skk pokladňu?
mysimis
22.01.11,11:45
mam vydavky z skk-kasy, z eur-kasy ako aj platby kartou z uctu .. ako sa cisluju? podla datumu chronologicky vsetky doradu za sebou? alebo kayda z uvedenych kategorii zvlast? dakujem za promptnu odpoved

Nechápem, ako môžeš mať ešte pokladňu v skk - veď už môžeš mať len eur.....
rodina1
22.01.11,12:58
Pripájam sa k predchádzajúcim odpovediam a len dodám:
PPD a VPD z pokladne sa zvyčajne číslujú jedným číselným radom pre PPD a VPD, napr. PPD 01, 02, ... VPD 01, 02 ...
Výdavky a príjmy na účet sa tiež zvyknú číslovať iným číselným radom, napr. B01, B02 ...
Avšak číslovanie si môžeš určiť sám, ale toto číslovanie musíš používať počas celého účtovného obdobia (napr. celý kalendárny rok)
Rozalka
22.01.11,13:12
Ja by som zvolila pre každú pokladňu (teda pre každú menu) samostatný číselný rad.
Osobne mám radšej, ak sú VPD a PPD za sebou chronologicky jeden číselný rad a nie zvlášť pre VPD a zvlášť pre PPD, ale to už je vec internej smernice.
m.hladka
22.01.11,13:15
Nechápem, ako môžeš mať ešte pokladňu v skk - veď už môžeš mať len eur.....

Asi mu zostali nejaké SK prašuliky na pamiatku, ktoré zabudol vymeniť tak ich teraz musí viesť donekonečná ... :D:D:D
Rozalka
22.01.11,13:50
Poznám jednu firmu, ktorá ešte eviduje DEM.