atramka
22.01.11,13:58
ahojte poraďáci, mám jeden problém, už dlhšie sa snažím nájst výrobcu alebo dodávateľa priesvitných plastových obalov, ale zrejme neviem zadať dobrý názov. Môže mi niekto poradiť kde zoženiem plastové priesvitné obaly - potrebujem rozmer kvádra cca 30x20x20 cm, skúšala som u rôznych výrocov obalov, ale stále sú to len kartónové škatule z papierovej lepenky. No ja hľadám, aby ten obal bol priesvitný. Je kopu tovarov, ktoré sa v takých obaloch predávajú - npr. sada vianočných gúľ, dekoratívne ozdoby, vreckovky, sviečky. Mal by to byť taký nejaký priesvitný plast - tvrdý celofán - alebo ako by som to nazvala. Vie mi niekto poradiť, kto vyrába také obaly?Za každučkú radu ďakujem.
marek kk
22.01.11,15:40
ja viem nieco o tom
kukučka
22.01.11,15:43
a čo z toho, ak nenapíšeš? Porada od slova poradiť, nie poštekliť, vieš?
arizona
22.01.11,15:47
on ma vsetky odpovede nejake steklive...vsetko vie, ale neprezradi :-DDD
http://www.porada.sk/search.php?searchid=12643963
marek kk
22.01.11,16:04
mam na to material mam na to stroje vysekavacie aj ma na to ludi ktory to daju do kopy je otazne kolko kusov chces od toho sa odvija aj cena je mozne dat na to aj potlac
buchač
22.01.11,16:08
ahojte poraďáci, mám jeden problém, už dlhšie sa snažím nájst výrobcu alebo dodávateľa priesvitných plastových obalov, ale zrejme neviem zadať dobrý názov. Môže mi niekto poradiť kde zoženiem plastové priesvitné obaly - potrebujem rozmer kvádra cca 30x20x20 cm, skúšala som u rôznych výrocov obalov, ale stále sú to len kartónové škatule z papierovej lepenky. No ja hľadám, aby ten obal bol priesvitný. Je kopu tovarov, ktoré sa v takých obaloch predávajú - npr. sada vianočných gúľ, dekoratívne ozdoby, vreckovky, sviečky. Mal by to byť taký nejaký priesvitný plast - tvrdý celofán - alebo ako by som to nazvala. Vie mi niekto poradiť, kto vyrába také obaly?Za každučkú radu ďakujem.

...transparent plastic boxes...

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=(transparent+plastic+boxes&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
marek kk
22.01.11,16:10
a aky by mal byt hruby ten plast?
atramka
23.01.11,12:59
Marek, no neviem presne napísať, to by si vedel poradiť Ty....
Máš aj nejaké hotové? Možno by mi vyhovovali na skúšku. Malo by to mať tvar hranola prípadne valca, možno tak 30 cm dlhé a priemer cca 20-25cm. Niečo také, ako sú balené vianočné ozdoby, alebo aj zákusky a paradajky v Bille bývajú v takých plastových obaloch .....
atramka
23.01.11,18:02
bruchač, ďakujem.......... pomohol si mi, že ma to nenapadlo tiež :-)