Jaro_
22.01.11,14:55
Mate skusenosti so SAEC? Oplati sa podla Vas byt clenom? Myslite si, ze obchod vdaka ich logu zbudzuje "ovela" vacsiu doveryhodnost?
Z mojho pohladu, su tie podmienky na vstup (okrem clenskeho poplatku)aj tak len take formality, ktore zabezpecia, ze eshop nebude mat zavadzajuce obchodne podmienky a pod.
Ak niekto skusenosti ma, mohol by dat vediet ci konferencie, popr poradenstvo, ktore saec poskytuje je zahrnute v clenskom poplatku alebo je to pomimo toho....
MatoB
22.01.11,14:02
To ked sa niekomu nechce pracovat, tak v jednom kuse vymysla hluposti ako zarobit peniaze bez prace. Tu je jeden zo sposobov.
Rozposlu e-shopom maily, ze robia pre e-shop certifikat, za logo ktore ti daju na stranku zoberu 1500€ a ty mozes byt akoze spokojny a mysliet si, ze u teba nakupia zakaznici skor ako tam kde to neni.
Urcite sa ziadny (mozno len 0,000001%) zakaznik nerozhoduje nakupovat v e-shope len preto, ze je clenom nejakej asociacie.
padro
22.01.11,14:23
tiez som nad tym premyslal... ale nic ine ako to ze sa niekto chce nabalit ma nenapadlo.
Jaro_
22.01.11,14:34
To ci sa podla toho zakaznici rozhoduju bola skor len taka vedlajsia otazka. Zaujimalo ma hlavne to, ci si myslite ze cinnosti, ktore saec vyvija mozu byt pre eshop uzitocne. Tak zacitujem z ich stranky...:
" Pre dosahovanie a napĺňanie svojich cieľov asociácia vykonáva najmä nasledovné činnosti:


školiacu, poradenskú a expertíznu činnosť,
informačnú a publikačnú činnosť,
marketingovú činnosť,
činnosť odborný komisií,
transfer poznatkov z oblasti pôsobenia asociácie do praxe,
organizovanie seminárov, výstav a konferencií zameraných na napĺňanie cieľov asociácie,
aktívna účasť na konferenciách o elektronickom obchode,
definovanie súboru odporúčaní pre elektronický obchod v Slovenskej republike,
zaujímanie stanovísk k štátnym dokumentom pojednávajúcim o elektronickom obchode,
vytváranie partnerských vzťahov so súdnymi a vládnymi inštitúciami v SR,
budovanie kontaktov na partnerské organizácie v zahraničí,
poskytovanie služieb v oblasti elektronického obchodu,
vytváranie systému na ochranu spotrebiteľa pred podvodmi (certifikácia obchodníkov ponúkajúcich svoje produkty elektronickou cestou)
realizácia domácich aj zahraničných projektov v oblasti činnosti asociácie."
camozzi
22.01.11,14:51
To ci sa podla toho zakaznici rozhoduju bola skor len taka vedlajsia otazka. Zaujimalo ma hlavne to, ci si myslite ze cinnosti, ktore saec vyvija mozu byt pre eshop uzitocne. Tak zacitujem z ich stranky...:
" Pre dosahovanie a napĺňanie svojich cieľov asociácia vykonáva najmä nasledovné činnosti:


školiacu, poradenskú a expertíznu činnosť,
informačnú a publikačnú činnosť,
marketingovú činnosť,
činnosť odborný komisií,
transfer poznatkov z oblasti pôsobenia asociácie do praxe,
organizovanie seminárov, výstav a konferencií zameraných na napĺňanie cieľov asociácie,
aktívna účasť na konferenciách o elektronickom obchode,
definovanie súboru odporúčaní pre elektronický obchod v Slovenskej republike,
zaujímanie stanovísk k štátnym dokumentom pojednávajúcim o elektronickom obchode,
vytváranie partnerských vzťahov so súdnymi a vládnymi inštitúciami v SR,
budovanie kontaktov na partnerské organizácie v zahraničí,
poskytovanie služieb v oblasti elektronického obchodu,
vytváranie systému na ochranu spotrebiteľa pred podvodmi (certifikácia obchodníkov ponúkajúcich svoje produkty elektronickou cestou)
realizácia domácich aj zahraničných projektov v oblasti činnosti asociácie."



Jasna vec, ze si to tam napisu, aby sa nepovedalo, ze beru prachy len za logo. Z toho co si citoval z ich stranky je len inak povedane bla bla bla.
profesional
24.01.11,08:30
Ide o vseobecny balast ktory v skutocnosti nehovori vobec nic. Takych som uz videeeeel.