majomexiko
22.01.11,16:52
zdravim, hladam niekoho, kto by mi vedel poradit.. po instalovani noveho OS Windows Vista do noteboku Fujitsu-Siemens Amilo li2727 mi nefunguje tlacitko na spoustenie Wi-Fi. predtym (asi dva roky) fungovalo bez problemu, az po preinstalovani OS nejde. instaloval som tu istu Vistu, ktora tam bola aj predtym. v spravcovi zariadeni je vsetko OK, nemam tam ziadnu vystrahu, len ked stlacim tlacitko Fn a F2, ktore pri spolocnom stlaceni sluzia na spustenie Wi-fi, tak sa nic nedeje, ako keby to tlacitko F2 bolo nefunkcne. ked stlacim Fn a niektore ine tlacitka, ktore sluzia napr. na pridanie a uberanie hlasitosti, tak vsetko funguje. takze tlacitko Fn je na 100% v poriadku. a aj samotne tlacitko F2 je plne funkcne. prosim, ak sa niekto stretol s takymto problemom, poradte, SURNE. dakujem
camozzi
22.01.11,16:19
Na ntb niekde na bocnych stranach by malo byt samostatne tlacidlo na zapnutie a vypnutie wi-fi. Pokial je toto tlacidlo v rezime OFF (teda je vypnuta wi-fina), tak ti nebude fungovat zapnutie/vypnutie wi-fi prostrednictvom klavesovej skratky Fn a F2, system to proste bude ignorovat.
Najdi to tlacidlo a daj ho do polohy ON. Potom by malo ist ovladanie wi-fi aj pomocou klavesovej skratky Fn a F2.
Vlado40
22.01.11,16:37
Správca súborov slúži na prvú kontrolu po inštalácií či je všetko v poriadku.
majomexiko
22.01.11,16:59
camozzi, prave ze nikde na ntb nie je ziadny prepinac a v spravcovi zariadeni ho mam spustene, ale to, co mi normalne do vcera fungovalo, tak po preinstalovani OS nejde. takze, driver na wi-fi nainstalovany, je to spustene, napise, ze zariadenie pracuje spravne. iba to okno, v ktorom som odklikol ON, alebo OFF ktore sa ma otvorit po stlaceni Fn+F2 na ploche sa mi nezobrazi. no a to je moj problem. vsetko vyzera, ze je ako ma byt, iba neviem preco mi nechce vyhodit na plochu to okno.
Vlado40
23.01.11,10:12
Bol si na tej stránke s ovládačmi :
http://ts.fujitsu.com/support/downloads.html
majomexiko
23.01.11,19:17
zdravim vsetkych, tlacitko som rozchodil, na nete som nasiel na nejakom fore, uz ani neviem na akom, radu, ze by mohlo pomoct nainstalovat na novo Launch Manager, tak som to z Fujitsu-Siemens portalu stiahol a pomohlo to. takze dakujem za rady. ale aby toho nebolo malo, tak zas sa nemozem pripojit na Net koli routeru, mam ho zabezpeceny heslom, ale za boha si neviem spomenut, akym. neviete mi niekto poradit, ako vybabrem s tymto?
Vlado40
23.01.11,19:28
Pripoj router sieťovým káblom k PC a vojdi do menu routra a pozri sa na heslo.
majomexiko
23.01.11,20:35
vlado40 dakujem za pomoc !! ..trocha som sice musel pospekulovat, ako sa do neho dostanem, ale nakoniec som sa tym prehryzol a uz aj mam heslo a vsetko ide, ako ma. tak este raz vdaka. Majo.