torrus
22.01.11,19:39
zivnost uz mam nejaky cas a normalne fungujem ale poslednu dobu premyslam ze by som svoju cinnost trocha rozsiril aj inym smerom ale na to potrebujem urcit financie a tak sa pytam je nejaka realna moznost ziskat na rozvoj peniaze a za akych podmienok jedna sa o nakupenie zariadenia vyrabaneho mimo eu (nakolko tie iste zariadenie u nas je nepomerne drahsie ) jedna sa mi o sumu cca 7000 eur .


dakujem za odpovede
blavaciko
23.01.11,16:14
bezucelovy spotrebny uver komercnej banky, alebo podnikatelsky uver komercnej banky...
v pripade moznosti rucenia, SZRB
stan1ey
23.01.11,19:25
Zdravím Vás,
podnikám od Jan. 2009 a nevyužil som možnosť štartovného príspevku na podnikanie od štátu v sume cca 3000€ ani žiaden iný a preto sa chcem spýtať, či je možné tento príspevok získať bez toho, aby som si musel pozastaviť živnosť.
Ďakujem.
Timka1
23.01.11,19:27
Zdravím Vás,
podnikám od Jan. 2009 a nevyužil som možnosť štartovného príspevku na podnikanie od štátu v sume cca 3000€ ani žiaden iný a preto sa chcem spýtať, či je možné tento príspevok získať bez toho, aby som si musel pozastaviť živnosť.
Ďakujem.

z úradu práce môžu získať dotáciu len uchádzači o zamestnanie, evidovaní minimálne 3 mesiace
LVK
05.02.11,19:55
prajem pekný večer! a kde nájdem na čo sa dá použiť? ja som bola na UP preyentácia podnikateťlského kurzu, tam nám povedali že notebbok do ceny 589 EUR má niekto toto info?
torrus
07.02.11,17:26
bezucelovy spotrebny uver komercnej banky, alebo podnikatelsky uver komercnej banky...
v pripade moznosti rucenia, SZRB
je to neschodna cesta nakolko moje danove priznanie je momentalne minusove nie ze by som nmal obrat a zarobok ale peniaze sa snazim investovat do dlhodobejsich projektov takze smola banka je asi neschodna.
pavol54
07.02.11,18:01
je to neschodna cesta nakolko moje danove priznanie je momentalne minusove nie ze by som nmal obrat a zarobok ale peniaze sa snazim investovat do dlhodobejsich projektov takze smola banka je asi neschodna.
Banka ti dá vtedy úver ak máš také výsledky že ho vlastne ani nepotrebuješ
derek191919
07.02.11,19:46
Notebook si možete kupiť aj drahši, ale musíte si to objahiť, napriklad ak si živnostnik, ktorý berie dotáciu na učtovnictvo, tak ako učtovnikovy vam stači notebook za 500 euro, ale ak by ste nejaky dijazner, alebo architekt, tak si môžete kľudne kupit z dotacie notebook aj za 1000 euro, ale musíte to objhájiť napríklad tým, že na lacnejšom notebooku by Vám nešli programi, ktoré sú náročné na grafiku a podobne, čiže musíže rozmýšlať týmto spôsobom....