Susan
07.12.05,08:00
Mili poradaci. Neviem sa dohodnut s jednou firmou ohladne ceny za vedenie uctovnictva. Doteraz som sa vzdy dohodla na pausalnom mesacnom poplatku. Tak sa chcem dohodnut o cene za polozku. Ako sa pohybuju ceny? Uz pred dvoma rokmi som pocula, ze sa pyta 30 Sk za polozku. Je to realna cena?
Dakujem za Vase nazory:-)
Paula
07.12.05,07:04
Mili poradaci. Neviem sa dohodnut s jednou firmou ohladne ceny za vedenie uctovnictva. Doteraz som sa vzdy dohodla na pausalnom mesacnom poplatku. Tak sa chcem dohodnut o cene za polozku. Ako sa pohybuju ceny? Uz pred dvoma rokmi som pocula, ze sa pyta 30 Sk za polozku. Je to realna cena?
Dakujem za Vase nazory:-)Tu hádam nájdeš nejaké tipy:
http://www.porada.sk/showthread.php?t=2956&highlight=po%B9u%B9kajte
Susan
07.12.05,07:53
Dakujem pekne Paula za prilozenu stranku. Pomohla mi.
pyton
07.12.05,08:18
Ako si to Susan uzavrela? 30?;)
snehulienka
12.12.05,06:56
30,- Sk za polozku je strasne moc. Totiz firmy si pytaju schvalne za polozku, nie za doklad. To znamena, ze ked mas jeden doklad s DPH, tak jedna polozka je zaklad dane a jedna DPH, z coho vypliva ze jeden DPHackovy doklad by ta stal 60,- SK. Normalna cena dnes je 20,- Sk za polozku. Lacnejsie to snad nerobi nikto. V norme je este tych 25,-Sk.Ale 30,- Sk je straaaaaaaasne moc, su to zbytocne vyhodene peniaze.
Karina
12.12.05,13:46
30,- Sk za polozku je strasne moc. Totiz firmy si pytaju schvalne za polozku, nie za doklad. To znamena, ze ked mas jeden doklad s DPH, tak jedna polozka je zaklad dane a jedna DPH, z coho vypliva ze jeden DPHackovy doklad by ta stal 60,- SK. Normalna cena dnes je 20,- Sk za polozku. Lacnejsie to snad nerobi nikto. V norme je este tych 25,-Sk.Ale 30,- Sk je straaaaaaaasne moc, su to zbytocne vyhodene peniaze.

Nesúhlasím, my máme 30,- a to oprávnene aj tak sa mi zdá vedenie účtovníctva nedocenené. Sedíš od rána do večera nad papiermi, stále musíš študovať novely zákonov, kalkulovať, a odborne radiť,........ Je to dosť vyčerpávajúce. Za menej ako 30,- by sa nám neoplatilo ani otočiť papier. Ak niekto chce odborné služby nech si zaplatí, veď ani tebe nikto nič nedá zadarmo!!!!!!!!!!!!
saman
12.12.05,13:50
Suhlasim s Karinou, ked je niekto zivnostnik a podnika sam tak sa to este da utiahnut. Ale akonahle mate vyssie naklady za priestory, zamestnancov a pod. tak 30,- Sk na polozku je uplne OK.