jaroslav36
23.01.11,14:15
Zaplatili sme si dovolenku do hotela Kotva.Bol tam niekto?Privítame každú radu,alebo upozornenie.Ideme letecky 16. augusta,cez TipTravel.Hotel máme zaplatený s polpenziou.
arizona
23.01.11,13:47
bubkoch
23.01.11,14:04
Zaplatili sme si dovolenku do hotela Kotva.Bol tam niekto?Privítame každú radu,alebo upozornenie.Ideme letecky 16. augusta,cez TipTravel.Hotel máme zaplatený s polpenziou.

mimotemy nie je uz neskoro na takuto otazku ?
onical
23.01.11,14:04
http://recenzie-hotelov.lastminute.sk/Bulharsko/Slnecne-pobrezie/Hotel-Kotva/Recenzie-Hotelov/?ID=2339

V kontexte s týmito recenziami by som volil opačné poradie.
Najskôr hľadať rady,názory,pripomienky,recenzie a potom platiť.
bubkoch
23.01.11,14:43
Zaplatili sme si dovolenku do hotela Kotva.Bol tam niekto?Privítame každú radu,alebo upozornenie.Ideme letecky 16. augusta,cez TipTravel.Hotel máme zaplatený s polpenziou.

inac v Bulharsku som bol 2x, a pre dovolenku tam plati
1. cim juznejsie tym lacnejsie - slnecne pobrezie je na severe, chodia tam nemci, je to najdrahsie stredisko
2. neoplati sa platit za stravu v hoteli, restauracie v okoli ta vyjdu na polovicu
3. vzhladom na bod 2 sa tiez neoplati platit za hotel, do akehokolvek strediska v bulharsku staci len prist a hned si zaplavena ponukami na sukromne penziony s izbami rovnakymi ako v drahych hoteloch, a za tretinovu cenu, staci si len vybrat co sa ti paci
jaroslav36
24.01.11,08:21
mimotemy nie je uz neskoro na takuto otazku ?
ja som to myslel tak,že mi niekto poradí pri nejakých vychytávkach napr.tu nechoď,lebo sa tu kradne,tu dobre varia a tak podobne...).Recenzie na hotel mám dávno prečítane....možnože to tak nevyzerá,ale ja si o sebe myslím,že až taký debil nie som...;)
Martin1998
24.01.11,10:13
My sme často chodievali do reštaurácie u Džanyho.Jedlo bolo chutné a cenovo primerané.Dostaneš sa tam,keď ideš z centra od hotela Kabáň smerom od mora k hlavnej ceste.Prejdeš cez cestu
a pokračuješ ďalej priamo po ceste oproti.Nedá sa to minúť,lebo v sezóne je reštika stále obsadená, tak pred ňou stoja ludia čakajúci na stôl,ale netrvá dlho kým ťa usadia.Za hlavnou cestou je tých reštaurácii viac a vo všeobecnosti sú tam lepšie cený ako priamo pri mori.
Martin1998
24.01.11,10:13
Oprava:hotel Kubáň.
arizona
24.01.11,10:37
ja som to myslel tak,že mi niekto poradí pri nejakých vychytávkach napr.tu nechoď,lebo sa tu kradne,tu dobre varia a tak podobne...).Recenzie na hotel mám dávno prečítane....možnože to tak nevyzerá,ale ja si o sebe myslím,že až taký debil nie som...;)

Nikto o tebe netvrdil, ze si debil...

Ale nikto nevie, ci tie recenzie precitane mas,alebo nie.
By si sa divil, kolko ludi je vdacnych a podakuje za prilozeny link,lebo ho sami nenasli. Chodia sem pre rady aj menej ,aj viac pocitacovo zdatni,nik nevie kam ta ma podla jedneho prispevku zaradit.

Inak, v tych recenziach je 14 prispevkov a nazorov od ludi co tam boli.
Takze urcite si nejaky nazor dokazes urobit...;)
zalobaba
24.01.11,14:20
Zaplatili sme si dovolenku do hotela Kotva.Bol tam niekto?Privítame každú radu,alebo upozornenie.Ideme letecky 16. augusta,cez TipTravel.Hotel máme zaplatený s polpenziou.


Na môj vkus ďaleko od pláže, treba prejsť cez frekventovanú hlavnú cestu a ešte kus cesty k pláži. V tomto hoteli som osobne nebola, len som každé ráno a popoludnie z balkóna hotela videla tých ľudí, čo pochodovali z Kotvy prašnou skratkou popod náš hotel k pláži.
Kukucka80
14.02.11,13:14
Hotel Kotva je dobrý hotel, vhodný pre rodiny s deťmi. Má pekné bazény a aquapark. Pláž blízko, neviem o žiadnej ceste, cez ktorú treba prejsť to je asi iný hotel. Delegáti vám iste poradia a dajú veľa tipov kam ísť a kam nie. Ale dobre sa dá najesť v hoteli Ninfa/Rusalka, ktorý je blízko vašeho hotela, sú tu i dobré ceny. Dobrá je reštaurácia Djanny v centre. Ale veľmi dobrá je i reštaurácia v hoteli Iris, pri hlavnej aut. stanici - avtogara, málo turistov o nej vie, lebo si ju domáci chránia, super jedlo a tie ceny.. majú aj obedové menu ako u nás, posedenie pekné v záhrade. Platí pravidlo, že reštaurácie pri mori sú najdrahšie. Pri vašom hoteli je zastávka MHD - cena minulý rok 1 leva, dá sa ňou dostať za 5 minút do centra, alebo i do Nesebaru, ktorý treba navštíviť, jednu časť má historickú a druhú plnú obchodíkov.Od vašeho hotela sa dá do Nesebaru dostať rýchlo aj prechádzkou, asi za 20 minút ste v centre. Ak by ste chceli ísť do centra Slnečného peši, je to asi 30 minút cesty. Neodporúčam severnú časť letoviska, čiže na druhej strane od vás, sú tam drahé hotely a tým pádom aj obchody a kaviarne.
Na pláži treba dať pozor na zlodejov a veci si vždy strážiť, alebo si so sebou brať len potrebné veci. V noci chodiť radšej taxíkmi, alebo MHD, ktorý ide od 6 ráno do polnoci každých 10 minút.
jaroslav36
23.02.11,22:26
nejako takto som si predstavoval,že mi niekto popíše o hoteli,a všetkom ostatnom,čo sa tejto destinácie týka:)Vďaka,kukučka,a keby ťa ešte niečo napadlo,kľudne píš...;).A ja sa už začínam tešiť na dovolenku:---