Taserda
23.01.11,17:48
Rozmýšľam nad dovolenkou v Bulharsku.Bývať by som chcel na súkromí a cestovať autom.Rád by som poznal Vaše skúseností,aké sú v tomto smere možnosti a ceny.
arizona
23.01.11,17:28
Indeed
26.01.11,07:04
Zaleží od lokality.

My sme boli v Primorsku.

Cena za izbu / noc/2 osoby bola v okolo 20 €.

Čo sa dá vygoogliť na nete skusenosti z roku 2005, 2007 tak to už nie je pravda.

Aj Bulharsko sa od toho času posunulo ,hlavne v cenach , no stale má dovolenka v Bulharsku svoje čaro a svojsku atmosferu.
Taserda
26.01.11,10:15
Bol som s cestovkou v Kitene a celkom to ušlo,časy sa však menia 20€ na hlavu a noc?To už sa cenou blíži HR.Toľko som platil v Gradaci za 2 spálne+kuchyňa+kúpeľna+2x balkon, termín 15.7. 2009.Noc za 80€ pre 4osoby.Dúfam že tento rok v BG nedvihnú ceny vyššie.
fargo
26.01.11,10:35
Chodime do Primorska,mimo cestovky, toho roku hadam už piaty-krát.
ubytovanie cca 15-20 EUR dvojpostelova izba noc.
ranajky/svedske stoly/ cca 1,5-2 EUR osoba.
obedy ,večere cca 4-6 EUR kde- ako.
zasadne letecky,autom je to štreka a ked už tak cez Rumunsko
Kukucka80
14.02.11,12:21
Na súkromí sa ubytuje bez problémov hlavne v menších strediskách, na Slnečnom pobreží či na Zlatých pieskoch v hlavnej sezóne nemáte šancu. Ale napríklad v Pomorí je celé leto vždy niečo voľné napr. izba hneď pri mori s vlastným WC a sprchou pre dve osoby na noc stojí 14 €. Táto cena je z minulého leta t.j. 2010. Len prídete autom a pri každom druhom dome vidíte - svobodni stai, co znamená, že majú voľné izby. Takisto veľa starých babičiek stojí pri ceste hneď pri vjazde do Pomoria a ponúka ubytovanie. A strava lacná, na každom rohu, reštaurácie, obchody, pekárne...podobne sú na tom Kiten, Primorsko.