majka074
23.01.11,18:48
Ako postupovať pri neplatení výživného. Aké mám možnosti? Zaujíma ma keby som chcela tento stav riešiť exekúciou čo potrebujem? Nemám s tým skúsennosti, ale v poradni som čítala nejaké príspevky. V nijakom som sa nedočítala ako podať návrh na exekúciu, mám ukázať bankový výpis,že mi nezaplatil, alebo ako to vlastne je?
Aké iné možnosti sú okrem exekúcie, čo si myslíte, ktorá možnosť je najúčinejšia?
bubkoch
23.01.11,18:02
Ako postupovať pri neplatení výživného. Aké mám možnosti? Zaujíma ma keby som chcela tento stav riešiť exekúciou čo potrebujem? Nemám s tým skúsennosti, ale v poradni som čítala nejaké príspevky. V nijakom som sa nedočítala ako podať návrh na exekúciu, mám ukázať bankový výpis,že mi nezaplatil, alebo ako to vlastne je?
Aké iné možnosti sú okrem exekúcie, čo si myslíte, ktorá možnosť je najúčinejšia?

ine moznosti okrem exekucie nie su potrebne ...
vykonatelne rozhodnutie sudu je dostatocny podklad na to aby si zasla za najblizsim exekutorom ... ten ti dalsi postup, vratane toho co od teba potrebuje, vysvetli najlepsie

teda este jednu moznost mas ... zajst na policiu a podat trestne oznamenie, ak ma povinny rodic aspon 3-mesacny dlh na vyzivnom