kissking
24.01.11,09:05
Mam vlastnu stavebnu spolocnost ktorej sa nedari v sucastnosti ( malo zakaziek ). Mam urcite financie ktore by som rad investoval. Poradte prosim, ako ich mam pouzit aby to prinieslo pozitivne vysledky pre moju spolocnost.
jar88
24.01.11,09:45
Mam vlastnu stavebnu spolocnost ktorej sa nedari v sucastnosti ( malo zakaziek ). Mam urcite financie ktore by som rad investoval. Poradte prosim, ako ich mam pouzit aby to prinieslo pozitivne vysledky pre moju spolocnost.
Napíš viac informácií.
Popíš, akú veľkú spoločnosť máš, koľko a akých strojov, koľko a akých ľudí, sídlo - mesto,alebo aspoň lokalitu a podobné veci
Máš "určité" financie, ktoré by si rád investoval (rád by si ich riskol???). Ak tie peniaze prešustruješ, ako budeš pokračovať, ak sa ti náhodou naskytne zákazka ?
kissking
25.01.11,00:15
Je to mala spolocnost, ktora robi v BA a okolie do 50 km.Mame zivnostnikov ktory robia pre nas uz dlhe roky, takze kolektiv je viacmenej stali. Ak sme potrebovali inych tak sme ich nasli cez inzerat. Vlastne stroje nemame ak nieco potrebujeme tak si poziciame.
dragan.michal
25.01.11,01:59
Píšeš, že chceš aby sa to pozitívne prejavilo na Tvojej spoločnosti. Pre mňa je pozitívum:
- udržania zákaziek
- zvýšenie zákaziek /zisku/.

Neviem o čo ide Tebe, ale pravdepodobne o zvýšenie zisku. V tom ptípade by som vrazil peniaze do efektívnej reklamy a získavania zákaziek, aby sa mi peniaze vrátili a priniesli zisk