alencek
24.01.11,21:53
Dobrý večer,
môže mi, prosím, niekto poradiť ohľadne dovolenky v Egypte. Konkrétne, aká tam býva teplá voda začiatkom júna? Vraj je vhodnejšia ako inde(napr. v Grécku) čo sa týka pre osoby choré na platničky. Ďakujem.
Lubaba
24.01.11,21:12
...no tak aká je teplota vody v júni to ti neviem poradiť, myslím si že asi záleží v ktorej časti Egypta si, lebo my sme boli začiatkom októbra a nemilo prekvapení, voda mala 21 stupňov, takisto aj v bazéne...
profitechnik1
25.01.11,07:51
Ahoj. My chodíme v apríli do Hurg. a voda máva 25-26 stupnov, takže uplne pohoda a teploty sú aj 40. A čo sa týka vody na pitie, treba sa aj sprchovať so zatvorenými ústami a piť iba balenú a hlavne domácu slivovicu aj preventívne.
truch
25.01.11,15:23
Koncom októbra bolo výborne, voda tak 28-30 stupňov, vzduch od 30 - 35 stupňov, ešte aj celý november bol taký. V júni tam môže byť už veľmi teplo.
alencek
25.01.11,20:33
Koncom októbra bolo výborne, voda tak 28-30 stupňov, vzduch od 30 - 35 stupňov, ešte aj celý november bol taký. V júni tam môže byť už veľmi teplo.

A má niekto skúsenosti alebo znalosti o tom, či je vhodnejšia pre ľudí, ktorí trpia na platničky, resp. boli na ne operovaní? Počula som, že je v Egypte lepšia ako v Grecku, čo sa týka tohto ochorenia. A ešte niekde to bolo, už som zabudla.