Hansa
25.01.11,08:04
Zdravím Vás!
Potrebujem nájsť Mestské zdravotné stredisko v Novej Dubnici na Gagarinovej ulici č. 5.
Cesta by mala viesť autom z PE, cez BN, smerom na TN, za TN vieme nájsť mesto Nová Dubnica, ale konkrétne Mestské zdravotné stredisko sme nenašli.
Domáci obyvatelia poradili, ale blúdili sme medzi rodinnými domami.
Vopred ďakujem!
janasokos
25.01.11,07:36
Ja som z Dubnice nV, ale viem, kde je je na Novej Dubnici zdravotne stredisko. Ked idete z TN, na konci Teplej zabocite doprava smer Nova Dubnica, po pravej strane su firmy, potom presklenna budova EVPU. Pojdete stale po hlavnej este takych 100 m. Nalavo je vyjazd z jednosmerky z namestia a vy musite ist oproti napravo a tam je stredisko.
Hansa
25.01.11,08:10
V Novej Dubnici som bola veľmi dávno, matne si pamätám, že sa dá prísť do mesta dvomi cestami. V tvojom príspevku /janasokos/ je to zrejme tá prvá cesta.
Ešte poprosím o vysvetlenie skratky EVPU.
V prípade priaznivého počasia by sme skúsili vycestovať, lebo keď budeme objednaní na pevný termín nemienim blúdiť po meste.
Ďakujem za info.
912
25.01.11,08:29
Zdravotné stredisko je rovno za firmou Neways (modrožltá budova) a hneď oproti nemu je Cirkevné gymnázium. Cestou z Teplej treba zatočiť hneď na prvej možnej križovatke na Novej Dubnici doprava, prejsť okolo Cirkevného gymnázia po ľavej strane a hneď za ním zatočiť doľava do jednosmerky (naľavo gymnázium, napravo rodinné domy). Na konci jednosmerky je zdravotné stredisko.
Hansa
01.06.11,08:23
ďakujem za rady, konečne som to našla, už len dostať sa k lekárovi, ďakujem!