jelenka
25.01.11,11:57
Dobrý deň poraďáci! Chcem Vás poprosiť o radu, kamarát pracuje na živnosť ako finančný poradca. Ide si robiť daňové priznanie prvý krát a nevie čo všetko si môže dať do nákladov. Túto činnosť robí popri TPP. Poraďte mi prosím lebo ja mu v tomto neviem pomôcť, pracujem v úplne inej oblasti. Ďakujem
Tweety
25.01.11,11:00
Dobrý deň poraďáci! Chcem Vás poprosiť o radu, kamarát pracuje na živnosť ako finančný poradca. Ide si robiť daňové priznanie prvý krát a nevie čo všetko si môže dať do nákladov. Túto činnosť robí popri TPP. Poraďte mi prosím lebo ja mu v tomto neviem pomôcť, pracujem v úplne inej oblasti. Ďakujem
Ak nie si účtovníčka, prečo si myslíš, že mu budeš vedieť pomôcť? môžeš mu narobiť viac škody, ako osohu.
jelenka
25.01.11,11:22
ja som mu nechcela robiť daňové priznanie len som myslela že poradíte v kocke čo treba
dobsony
25.01.11,13:18
Dobrý deň poraďáci! Chcem Vás poprosiť o radu, kamarát pracuje na živnosť ako finančný poradca. Ide si robiť daňové priznanie prvý krát a nevie čo všetko si môže dať do nákladov. Túto činnosť robí popri TPP. Poraďte mi prosím lebo ja mu v tomto neviem pomôcť, pracujem v úplne inej oblasti. Ďakujem
Do nákladov môžeš dať všetko čo súvisí s podnikaním!