stanuss
25.01.11,12:29
Ahoj poraďáci, prosím poradte.
Môže zamestnankyňa, ktorá je na MD pracovať v tej istej organizácii popri poberaní MD na dohodu o vykonaní práce?
Je učtovníčka.
Ďakujem
stanuss
28.01.11,04:19
Prosím neviete mi nikto poradiť?

Ďakujem
Tweety
28.01.11,06:57
Ahoj poraďáci, prosím poradte.
Môže zamestnankyňa, ktorá je na MD pracovať v tej istej organizácii popri poberaní MD na dohodu o vykonaní práce?
Je učtovníčka.
Ďakujem
Popri M alebo RD?
stanuss
28.01.11,08:28
Je to popri materskej dovolenke.
lydus2001
28.01.11,09:10
nemôže, materská spadá pod nemocenské dávky a keď si na PN alebo OČR, tak tiež nemôžeš popri tom pracovať. Nech si teraz užíva bábo a popri rodičovskej si bude privyrábať :)
montina
28.01.11,09:19
neviem, či to spadá pod tému: ahojte, tiež potrebujem poradiť. som momentálne povinne poistená ako szčo a som tehotná. nástup na materskú v apríli. nedá sa mi už toľko robiť , lebo pán doktor zakázal ale taktiež nechcem ísť na pn, lebo to sa zas z domu nebudem môcť pohnúť. Nemám si už z čoho platiť odvody. myslíte, že si môžem už prerušiť živnosť a zamestnať sa aspon na dohodu, nech mám aspon nejaký príjem? Nestratím nárok na materskú? dakujem za každú odpoved
ZuzanaA
28.04.11,11:36
Prečítala som si odpovede k môjmu problému, avšak akosi sa rôznia. Otázka je jednoduchá: môžem pracovať popri poberaní MATERSKEJ na dohodu?? V SP mi povedali, že áno, avšak musí byť splnená podmienka celodennej starostlivosti o dieťa - to by bolo, pracovala by som z domu. Ale odpovede, ktoré som našla tu ma zmiatli, lebo tu vravíte, že sa to nedá, iba ak popri RD. Poradíte mi prosím? Ďakujem.