majenka1
25.01.11,17:27
Dobry vecer prajem,

chcem sa spytat, mate skusenosti s cvicenim na eliptickom trenazeri? Odporucate ho?

Planujem kupit, konkretne Eliptical inSPORTline Houston, ale akosi stale vaham.

Nie je z tych najdrahsich, ale samozrejme som ovplyvnovana mojimi financnymi moznostami a myslim, ze na zaciatok staci :)

Dakujem za odpoved :)
Denisa
25.01.11,18:14
Nie je to zlé, podľa mňa lepšie ako bicykel, ale mne konkrétne na tom vadí ten obmedzený pohyb. Myslím tým, že opisuje to určitú veľkosť kružnice a mne sa zdá malá (pritom nie som vysoká). Keď mám potrebu sa poriadne rozhýbať, tak určite je lepší klasický beh.
No spotiť sa na tom dá slušne :-)
pivko
26.01.11,04:55
Dobry vecer prajem,

chcem sa spytat, mate skusenosti s cvicenim na eliptickom trenazeri? Odporucate ho?

Planujem kupit, konkretne Eliptical inSPORTline Houston, ale akosi stale vaham.

Nie je z tych najdrahsich, ale samozrejme som ovplyvnovana mojimi financnymi moznostami a myslim, ze na zaciatok staci :)

Dakujem za odpoved :)
Výborná vec, určite lepšia ako bicykel ,doporučujem ten čo mám ja , síce trochu drahší ale kvalita Kettler Verso 309.;)
čím ťažšie záťažové koleso tým lepšie.
Llívia
26.01.11,05:23
Dobry vecer prajem,

chcem sa spytat, mate skusenosti s cvicenim na eliptickom trenazeri? Odporucate ho?

Planujem kupit, konkretne Eliptical inSPORTline Houston, ale akosi stale vaham.

Nie je z tych najdrahsich, ale samozrejme som ovplyvnovana mojimi financnymi moznostami a myslim, ze na zaciatok staci :)

Dakujem za odpoved :)
Je to dobrá vec na cvičenie. Zapotiť sa dá na ňom skutočne poriadne :D:)
Podľa popisu má tvoj vytypovaný 7 kg zotrvačník - neviem, či si po čase na tú záťaž nezvykneš a nebude ti to málo (mala som eliptický trenažér, ktorý mal 5 kg alebo 6 kg zotrvačník, rýchlo som si na tú záťaž zvykla, takže som ju potom mala stále nastavenú na najvyšší stupeň).
Zdenka175
26.01.11,05:35
My sme si ho kúpili cca2 týždne dozadu, podľa mňa je to lepšie ako bicykel. :)Ten náš má 24 programov, takže sa dá vybrať, aj nastaviť náročnosť programu.
Odporúčaná nosnosť do 150 kg a výška neobmedzená. 8kg zať. koleso. Táto značka je najlacnejšia v tomto obchode. Objednali sme cez internet.
Prikladám link:http://www.najlacnejsisport.sk/eliptical-master-ergometer-p-8257.html
majenka1
27.01.11,07:53
dakujem za rady,tipy :)

uz som si ho objednala a netrpezlivo cakam na dodanie :---