blackk
25.01.11,20:55
Dobry den, som tu nova... neviem kde ani a ako zacat... ja by som sa chcela opytat...mam v plane zamestnat par ludi , ktory by pracovali napriklad v cechach v nejakej inej firme.. skratka aby robili za mna v xxx firmach...:) mna by zaujimalo co vlastne k tomu potrebujem, ako zacat atd.. firmy kde by mohli xxx osoby pracovat mam nejake vybrate, kde potrebuju pracovnu silu. len neviem kde a ako zacat, co vsetko vlastne k takemu podnikaniu potrebujem atd.. ma niekto skusenosti s takym niecim???:cool: vopred dakujem za nejake to info... potesite ma...:o
Indeed
27.01.11,07:43
Založ si pracovnú agentúru,

prvým krokom je zaregistrovať sa na MPSVaR a získať súhlas na prevadzkovanie pracovnej agentury.
zalobaba
27.01.11,07:50
Založ si pracovnú agentúru,

prvým krokom je zaregistrovať sa na MPSVaR a získať súhlas na prevadzkovanie pracovnej agentury.

Dávaš staré informácie. Povolenie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu už nevydáva UPSVaR ale stalo sa viazanou živnosťou.
blackk
27.01.11,10:22
zalobaba dakujem za nejake to info... takze zacnem viazanou zivnostou....a??? co take ake papiere k tomu potrebujem...a potom aj pri vybavovani prace pre xxx osoby??? vazne nikto nema stakym niecim skusenosti???? len by som chcela vediet ako to vlastne funguje.. ci je to tak ako si myslim ja... :rolleyes:
Indeed
27.01.11,13:21
zalobaba dakujem za nejake to info... takze zacnem viazanou zivnostou....a??? co take ake papiere k tomu potrebujem...a potom aj pri vybavovani prace pre xxx osoby??? vazne nikto nema stakym niecim skusenosti???? len by som chcela vediet ako to vlastne funguje.. ci je to tak ako si myslim ja... :rolleyes:
Funguje to tak, že pošleš do nejakej firmy pracovať nejakých ľudí.

Sľúbiš im dajme tomu 120 SKK /hod , od firmy zinkasuješ cca 220 SKK/hod

a vyplatíš tým chudákom len 80 SKK/hod.

To je PRINCÍP.

Kto chce može si to prerátať na €.
Kurz je 30,126 SKK/EUR.
blackk
27.01.11,15:52
Indeed.. ten princip mi je jasny.....;)to asi kazdemu... no mna by zaujimalo co si potrebujem dobavit ake papiere na to?????
Indeed
28.01.11,06:16
Indeed.. ten princip mi je jasny.....;)to asi kazdemu... no mna by zaujimalo co si potrebujem dobavit ake papiere na to?????
Ale POZOR !

Už bola kdesi na nete založená datábaza PODVODNÍKOV sprostredkovania práce,

tak pozor aby si sa tam hned nedostal!:confused: :eek:
blackk
29.01.11,20:51
indeed.... hahaha.. pekne som sa zasmiala..... nechapem preco mi tu pises,ak nemas sajnu o tom...!!! tie tvoje ,,narazky,, si nechaj pre seba...:rolleyes: