Mrgrabber
26.01.11,08:38
Kamaratka ma taky problem vraj jej z ničoho nič prestali íst na jednej strane notebooku 2 usb ked dá správcu súborov tak má pri tých dvoch USB žltý trojuholník,cem sa spýtat ako by ste to riešili mňa napadlo že ich odinštalujem reštartnem pc a kedže sa jedna o win 7 home premium tak by si mala 7čka vyhladat ovládače sama len sa obávam aby nezostali natrvalo odinštalované prípadne druha možnost preinštalovat ovladače na usb Notebook je HP 620 a k tým ovládačom či by stačilo len chipsetove ovladače?
Chobot
26.01.11,07:56
Kamaratka ma taky problem vraj jej z ničoho nič prestali íst na jednej strane notebooku 2 usb ked dá správcu súborov tak má pri tých dvoch USB žltý trojuholník,cem sa spýtat ako by ste to riešili mňa napadlo že ich odinštalujem reštartnem pc a kedže sa jedna o win 7 home premium tak by si mala 7čka vyhladat ovládače sama len sa obávam aby nezostali natrvalo odinštalované prípadne druha možnost preinštalovat ovladače na usb Notebook je HP 620 a k tým ovládačom či by stačilo len chipsetove ovladače?

NEboj sa, trvalo nezostanú odinštalované, pretože hardware bude stále prítomný - to by si ich musel fyzicky odpojiť na základnej doske. Takže odober ovládače a systém pri rozpoznaní zariadenia buď sám detekuje nový hardware a nainštaluje ovládače, alebo si treba nájsť ovládače k zákl. doske notebooku a nainštalovať ručne.
Mrgrabber
26.01.11,08:12
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=en&cc=us&prodNameId=4158501&prodTypeId=321957&prodSeriesId=4158863&swLang=13&taskId=135&swEnvOID=4052#220

z týchto ovládačov to bude ten chipset??? lebo ine k tomuto problemu su tam ani neni možno ešte Driver - Keyboard, Mouse and Input Devices
srska
26.01.11,14:10
postup pre wxp home:

štart - ovládacie panely - výkon a údržba - systém - hardware - správa zariadení - radiče zbernice USB - aktualizovať ovládač

na: radiče zbernice USB (ktoré svietia žlto+výkričník) - klik pravým tlačítkom myši a aktualizovať ovládač
Mrgrabber
26.01.11,14:17
postup pre wxp home:

štart - ovládacie panely - výkon a údržba - systém - hardware - správa zariadení - radiče zbernice USB - aktualizovať ovládač

na: radiče zbernice USB (ktoré svietia žlto+výkričník) - klik pravým tlačítkom myši a aktualizovať ovládač

aktualizovať ovládač som skúšal ale nešlo to musím ich odinštalovať a tak skúsiť a ma win 7 home premium
srska
26.01.11,14:29
aktualizovať ovládač som skúšal ale nešlo to musím ich odinštalovať a tak skúsiť a ma win 7 home premium
skús postup podľa:
http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows7/Update-a-driver-for-hardware-that-isnt-working-properly
Mrgrabber
26.01.11,15:44
no vyskytol sa zahadny problem vraj sa jej zapínal velmi dlho pc a tie usb zahadne funguju ale zase su vykričníky pri všetkých ostatných zariadeniach poradil som nech skontroluje pc či tam nieje vírus a vraj pc je čisté takže by to mohla byt softwarova chyba?
Vlado40
26.01.11,15:48
Vypni a vyber baterku.Potom po chvíľke vlož baterku , zapni a pozri si správcu.
Mrgrabber
26.01.11,16:10
no vraj zse blutetoth ma žltú značku pri sebe
Maruška54
27.01.11,16:05
Vypni a vyber baterku.Potom po chvíľke vlož baterku , zapni a pozri si správcu.

ďakujem táto rada mi pomohla pri riešení môjho problému

poobede som používala skener po jeho odpojení sa mi objavila hláška s výstražným trojuholníkom "zariadenie USB nebolo rozpoznané, znova ho zapnite a ak ho Windows znova nerozpozná zariadenie vymeňte" a ono stačilo len vybrať baterku
misoft
27.01.11,16:27
Niekedy najjednoduchšie riešenie je to pravé :D. Len prísť na to.
epro
05.01.12,08:29
Vypni a vyber baterku.Potom po chvíľke vlož baterku , zapni a pozri si správcu.

Tak táto rada pomohla aj mne. Diky! Akurát som nemusel pozerat správcu , ovladače sa nainstalovali a všetko uz ide ako "ako za starých cias" 
PS. ja som dokonca ani nemal v správcovi pri usb portoch žlté vykričníky , ale stále mi vyskakovalo okno "zariadenie usb nerozpoznané".(not. HP 6730s)
Kazdopadne dik za dobrú radu!