Oxnevox
26.01.11,09:10
dobry den , som v 4.rocniku strednej skoly obchodna akademia a mam v plane ist na vysoku skolu .... v buducnosti by osm chcel mat cestovnú kanceláriu a docital som sa ze na to je dost vyhodne vysokoskolske vzdelanie toho smeru - cestovny ruch ... mne sa paci vysoka ksola medzinarodneho podnikania presov (ISM) .. a tam je studijny program - medzinarodne podnikanie v obchode a sluzbach .... a uplatnenie absolventov je rozne obchodny zastupca distribucne spolocnosti , poistovne .... a je tam aj obchodny prevadzkar v obchodnych podnikoch , podnikoch sluzieb a CESTOVNEHO RUCHU..... cize je to dobre ??, dobre ma pripravia viest firmu v cestovnom ruchu ?? ... alebo mam radsej ist na ekonomicku univerzitu do Blavy a tam studovat obchodnu fakultu a studijny odpor marketing cestovneho ruchu ... radsej by osm siel na tu do Presova lenze neviem ci ma dostatocne pripravia na cestovny ruch .... prosim poradte....
Peacemaker11
26.01.11,08:17
Toto nepatri tuna.
A este ako ti ma niekto pomoc s vysokou??? Ty sa musis rozhodnut kam dalej. Keby som bol na tvojom mieste ja by som siel do presova. Skor toto ako manazment v v BA.
A osobne myslim že vsetky vysky na SVK su nanič.
Oxnevox
26.01.11,08:19
jj sorry ze som to hodil tu ale neviem kam som to mal dat zacinam tu ..... cize ked pojdem na tu do presova budem podla teba schopny viest vlastnu cestovnu kancelariu ??? ... ze spravim si prax 2 roky a mozem ist nato ??
Oxnevox
26.01.11,08:53
tak dam poslednu otazku - na to aby mi dali viazanu zivnost na cestovnu kancelariu potrebujem vysokoskolske vzdelanie a 2 roky praxe v odbore ..... takze vysoksokolske vzdelanie moze byt hocijake ??? .... a ak nie, tak moze byt ta skola presov ??
Peacemaker11
26.01.11,09:13
na to odpovedat neviem ale myslim že tu boli take prispevky...a ked nenajdes nič tak skus sa popozerať na webe urcite niečo najdes aby si zistil čo ti na to treba...
Oxnevox
26.01.11,09:14
takze sa vas spytam ....... vysoka skola medzinarodneho oidnikania presov je vysoka skola zamrania na ekonomicky smer ne ??
arizona
26.01.11,09:16
takze sa vas spytam ....... vysoka skola medzinarodneho oidnikania presov je vysoka skola zamrania na ekonomicky smer ne ??
tu mas stranku tej skoly, prestuduj si ;)
http://www.ismpo.sk/
Oxnevox
26.01.11,09:23
jes nasiel som to ... je to vysoka skola na rozvoj kultury , ekonomiky atd :D ... cize jj dakujem :) Arizona .... spravim si tu vysoku skolu oona je zamerana na ekonomicky smer .... potom si najdem nejaku pracu v cestocvnom ruchu tak na 2 roky .... a mohol by som rozbehnut vlastnu cestovku :)
Oxnevox
26.01.11,09:26
hej arizona... som tam nasiel ete jeden hacik ..... tie studijne odbory si mozem vybrat viac alebo iba jeden ?? ..... lebo tam je studijny odbor medzinarodne odnikanie v obchode a sluzbach a tam nieje nic napisane ze moznost pokracovat v magisterskom studiju a pri studijnom odbore Hospodárska a podnikateľská etika je moznost pokracovat v magisterskom studiju .... takze bud by osm siel na obydve (ak sa dá) alebo by som potom bol len Bakalár s vystudovanym dborom medzinarodne podnikanie v obchode a sluzbach :(.... takze da sa sit na obydva ??
arizona
26.01.11,09:34
Ak potrebujes konkretne informacie, obrat sa s dotazom na danu skolu,oni ti daju najlepsiu odpoved

Kontakt

Vysoká škola medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove
Duchnovičovo námestie 1
080 01 Prešov

IČO 364 846 95
DIČ 2021737410

sekretariát rektora
tel.: + 421 (0) 51 - 758 17 98
email: sekretariatrektora@ismpo.sk
web: www.ismpo.sk

študijné oddelenie:
tel./fax.: + 421 (0) 51 - 758 17 97
tel.: + 421 (0) 51 - 758 17 99
email: studijne@ismpo.sk


Ohladom zalozenia cestovky, je tu vela tem,nieco som ti nasla...pouzivaj vyhladavac , odpovede najdes
http://www.porada.sk/t116563-otvorenie-cestovnej-agentury.html
http://www.porada.sk/t76271-cestovna-kancelaria-alebo-cestovna-agentura.html