Šepo
26.01.11,13:47
Som rada, že som našla túto stránku. Neviem sa tu zatiaľ orientovať, ale dúfam že pomaly to pôjde. Mám otázku nad ktorou som sa pozastavila a nie som si istá či robím dobre. Chcela by som vedieť, čo musí obsahovať fa za telefón, pokiaľ ju chcem zaradiť do účtovných dokladov. Musí byť na faktúre IČO živnostníka? Ďakujem za odpoveď.
arizona
26.01.11,12:52
Vitaj na Porade! neboj, casom sa zorientujes, chce to trochu casu...
Porada je rozdelena do odbornej a oddychovej casti.

Tu v oddychovej poradackej kaviarni sa chodi len tak, nezaväzne pokecat a oddychnut si od prace .-) ...odborne rady je lepsie hladat v odbornych temach...
pepsikova
28.01.11,06:49
Som rada, že som našla túto stránku. Neviem sa tu zatiaľ orientovať, ale dúfam že pomaly to pôjde. Mám otázku nad ktorou som sa pozastavila a nie som si istá či robím dobre. Chcela by som vedieť, čo musí obsahovať fa za telefón, pokiaľ ju chcem zaradiť do účtovných dokladov. Musí byť na faktúre IČO živnostníka? Ďakujem za odpoveď...

...v škole, v kurze, alebo kde si sa školila na účtovníčku, ste isto preberali náležitosti faktúry, aj to na základe akých údajov sa zaraďuje do účtovania...a aj ako sa účtuje..len kuk ...
..a vitaj na porade..