kalkulka
08.12.05,06:41
Má niekto z vás skúsenosti s liečením nezhubných cýst v prsníku pri tzv. mastodýnii? Ak áno, čo sa môže užívať a hlavne niečo prírodné a účinné.
Tweety
08.12.05,07:22
Má niekto z vás skúsenosti s liečením nezhubných cýst v prsníku pri tzv. mastodýnii? Ak áno, čo sa môže užívať a hlavne niečo prírodné a účinné.
Dobré je homeopatikum MASTODYNON, cena okolo 500.-:o
jaja99
08.12.05,07:39
Ahoj!
Neviem čo to je matodýnia, ale s liečením nezhubných cýst v prsníku mám veľmi dobrú skusenosť. Moja známa mala takéto cysty a v priebehu 3 mesiacov jej zmyzli. Používala retiazku z magnetitu (prírodný kameň s prírodnou magnetickou silou) a pila Pi vodu prefiltrovanú cez vodný systém. Pozdravuje Katka
JankaV
08.12.05,08:40
Vrele doporučujem Mastodynon, ale užívať ho treba ako homeopatikum a nie ako obyčajné kvapky. Potom to nezaberá. To je moja skúsenosť.
kalkulka
08.12.05,10:39
Aká je to filtrácia cez vodný systém?
kalkulka
08.12.05,10:42
Aký je rozdiel medzi obyčajnými kvapkami a homeopatikom. Užívanie kvapiek Mastodynon - na krabičke písalo, že je to homeopatikum, nepomohlo. Cysty ešte viac narástli. Tak skúšame pupalkový olej.
kalkulka
08.12.05,10:44
Poradíš mi, kde sa dá taká retiazka kúpiť? Nekupuje sa náhodou tam, kde predávajú rôzne kamene, napr. ametyst, achát atď?
kalkulka
05.07.06,06:32
Chcem všetkým povedať, že pupalkový olej zabral. Cysty zmizli. Fakt som cítila ako v mojom tele pracuje. Aspoň na začiatku. Vrelé odporúčam. Je dobrý aj na iné neduhy.
Elena Navrátilová
05.07.06,11:23
Môžem Ťa poprosiť na čo všetko je ten pupalkový olej dobrý? Vopred vďaka.
kalkulka
05.07.06,11:27
Všeobecne je na ochranu buniek v organizme. Udržiava správnu hladinu cholesterolu, vyrovnáva krvný tlak a ešte viac vecí tam je písaných, ale teraz ma akosi nenapadajú. Ale môžem potvrdiť, že som sa cítila akosi plná energie, keď som ho brala. Mimochodom je v tobolkovej forme, ale aj ako tekutina - olej. Skús si cez vyhľadávač Google vyhľadať pupalka dvojročná, tam ti toho píše viac. Je dobrá pri metabolických poruchách pre cukrovkárov a pod. Dočítaš sa tam toho viac.
Elena Navrátilová
05.07.06,11:29
Ty si to užívala ako tobolky? Kúpila si ich v lekárni?
Zita5
05.07.06,11:34
Elenka tu si prečítaj o Púpalkovom oleji

http://www.jasmin.sk/femiglandin_gla.htm




Daj si cez www.google.sk (http://www.google.sk) Púpalkový olej , alebo Púpalka a je tam veľa zaujímavého čítania .
Elena Navrátilová
05.07.06,11:39
Elenka tu si prečítaj o Púpalkovom oleji

http://www.jasmin.sk/femiglandin_gla.htm
ZItka ďakujem pekne. Aj Ty máš s pupalkou nejaké skúsenosti? Kedysi bola asi v receptári jedna pani, ktorá sa venovala výrobe kozmetiky výlučne z pupalky. Vtedy som o nej /o pupalke/počula prvý raz. Dokonca neviem či z kvetov nerobila aj odvar na vlasy. Proste do každej kozmetiky - pupalka. Vraj to robila už jej stará mama a vrelo doporučovala. Ale ovtey som už o tej pani nepočula. Myslím, že pochádzala niekde z Čiech. Ale to bolo skutočne už veľmi dávno.
kalkulka
06.07.06,04:48
Ty si to užívala ako tobolky? Kúpila si ich v lekárni?
Áno, kúpila som v lekárni a aj v Californii fitnes.
Jarka
18.08.09,05:23
Má niekto z vás skúsenosti s liečením nezhubných cýst v prsníku pri tzv. mastodýnii? Ak áno, čo sa môže užívať a hlavne niečo prírodné a účinné.
Mne po zisteni cyst lekarka doporučila výživový dolnok INDONAL, mate niekto skúsenosti s užívanim a či vám pomohol?
Badko
18.08.09,06:41
Ja som brala INDONAL a po troch dňoch som mala takú reakciu - na niektorú zložku, že som sa vyhádzala a svrbelo to ešte po vysadení dva týždne.
Zo záujmom som si prečítala čo sa tu píše, lebo cysty mám už roky a zatiaľ mi nič nezabralo, akurát na budúci týždeň idem na zákrok - idú mi ich zase vyberať.
Skúsim ešte ten PUPALKOVÝ OLEJ - uvidím či nebudem zase alergická.
Jarka
18.08.09,08:27
Ja užívam INDONAL uz asi mesiac, zatial nemam žiadne ťažkosti, uvidim po kontrolnom sone ale to bude až o koncom roka. Pokial sa da vyhnuť operacii, treba skusit ako sa povie všetko.
kaivorus
18.08.09,13:37
mám veľmi dobré skúsenosti s inými prírodnými produktami.najskôr treba zistiť čo ich tvorbu podnecuje.
Jano
Zuziana
16.09.09,13:02
Chcem všetkým povedať, že pupalkový olej zabral. Cysty zmizli. Fakt som cítila ako v mojom tele pracuje. Aspoň na začiatku. Vrelé odporúčam. Je dobrý aj na iné neduhy.

Aké dávky pupalkového oleja si brala, ako dlho? Dnes som si kúpila. Návod 1-2 tob. 1-3 krát denne. Vitamín E - celodenná dávka obsiahnutá už v 1 tobolke. Pokiaľ by som brala 6 tob. denne, prekračujem vit. E šesťnásobne
bettylou
16.09.09,19:24
Oenothera Biennis - pupalka dvojročná
kalkulka
24.09.09,05:04
mám veľmi dobré skúsenosti s inými prírodnými produktami.najskôr treba zistiť čo ich tvorbu podnecuje.
Jano

A toto odkiaľ zistím? Keď to ani lekári nevedia. A určite k tomu prispieva aj stres, ktorý zažívam denne.
kalkulka
24.09.09,05:05
Dobré je homeopatikum MASTODYNON, cena okolo 500.-:o
Na mňa to nemalo žiaden účinok, ani Agnucaston.
silviaz
24.09.09,06:22
ahojte
no neviem ci davam otazku spravne viem ze je to tu hlavne o prsnikoch ale ked vas tu je tolko tak som sa chcela opytat na nezhubnu cystu v maternici.
No teda mala som 2 krat mimomat. tehotenstvo a vzdy bol plod uchyteny skoro na tom istom mieste. Teraz my lekar zistil, ze v tom mieste mam malu cystu o velkosti 9 milimetrov a tvarovo je to skor ako jazva nez cysta, ale ze je to nezhubne a nemam sa coho bat. lekar povedal staci kazdy rok to kuknut ultrazvukom ci sa tam nieco nedeje. Otvarat ma nechcu lebo koli srdcu je u mna vzdy velke riziko dat narkozu a normalne lieciva mozem uzivat len po dokladnych testoch na pecen lebo ta my co sa vstrebavania tyka mrzne jak windows. A tie testy su sami o sebe take unavne ze skor skolabujem na ne ako na chorobu :---
Mate s tym niekto skusenost, co s prirodnych lieciv je na to dobre ?
dakujem
Jarka
26.11.09,12:18
Dnes som absolvovala kontrolne sono a zial Indonal u mna nezabral, skusim spominanu pupalku ak by bol lepsi vysledok, kazdy sme iny a nas organizmus inak reaguje.
anika567
25.09.11,05:59
ako sa dá zistiť,čo ich tvorbu podnecuje?
arizona
25.09.11,07:12
Na cysty je dobre aj natierat ich doma vyrobenou nechtikovou mastou.

Najlepsie je naniest mast na noc, na to napr.zlozenu bavlnenu vreckovku a obviazat, ci inak upevnit.
Cysty sa po case vstrebu.
odskusane :-)

http://www.zdravie.efekt.sk/nechtiklekarsky.html
anika567
29.09.11,15:41
dakujem za radu,vyskusam:)
Tibor Mikula Tiborr
01.08.12,14:35
dobry den volam sa janka mam 23 rokov a pred tyzdnom mi nasli na vajecniku vodnu cystu a odporucili mi uzivat megaenzymy chcela by som sa spytat ci s nimi niekto ma niejake skusenosti ci pomohly alebo ci mi nieco neodpurucite dakujem vam