maruska77
27.01.11,10:58
Prosim Vas o radu. Pred dvoma rokmi sme kupili auto, po pol roku zacali problemy so spojkou, pri jazde v kolone a do kopca, v servise synovi povedali, ze spojka mohla byt zatazena, ale je v poriadku, auto ale nebolo rozobrane, ani nebol urobeny zapis, len sa na nom previezli a zhodnotili, ze tomu nie je nic , ma prist pri vacsich problemoch so spojkou. Teraz auto pred dvoma tyzdnami vypovedalo sluzbu, v tom istom servise auto rozobrali a skonstatovali, ze spojka je pokazena, ale zaplatit si ju mame osobne, pan riaditel nedal suhlas k uznaniu reklamacie, vyjadril sa, ze je to chyba vodica pri pouzivani spojky, auto ma najazdene 20 000 km a je este v zaruke. Je mozne, aby zakaznik bol takto oklamany? Co ma v tomto pripade robit?
bubkoch
27.01.11,10:14
mimotemypoprosim aj znacku auta, na ktorom po 20000km odide spojka. moj tip: jeden z francuzov :)
maruska77
27.01.11,16:47
mimotemypoprosim aj znacku auta, na ktorom po 20000km odide spojka. moj tip: jeden z francuzov :)

su to nasi juzny susedia... hlavne, ak si ho budete chciet kupit 30 rocne jazdne schopnosti Vam nestacia...vysledok: reklamacia sa neuznava, pretoze vodic si chybu zavinil sam... nevadi, ze nase auta predtym nemali vobec problem so spojkou, nikdy, chyba je vo vodicovi...
Indeed
29.01.11,05:12
su to nasi juzny susedia... hlavne, ak si ho budete chciet kupit 30 rocne jazdne schopnosti Vam nestacia...vysledok: reklamacia sa neuznava, pretoze vodic si chybu zavinil sam... nevadi, ze nase auta predtym nemali vobec problem so spojkou, nikdy, chyba je vo vodicovi...

A čo keď so to zlé naučené,tie 30 ročné schopnosti ?:rolleyes:

Vy ste vyrábali nejaké autá ???:eek:
profesional
01.02.11,05:38
Normalne treba auto reklamovat. Tak ako je to u hocicoho ineho ked si to kupis.