Zdenka175
27.01.11,11:58
Prosím Vás, dňom 10.1. mi skončil PP a mám nárok na 3mes. odstupné. Ja potrebujem doložiť potvrdenie o príjme za mesiac január, február....
Preto je pre mňa výhodnejšie, aby mi zúčtovali a vyplatili odstupné po mesiacoch. V práci mi tvrdia, že sa to môže len naraz, teraz v januári.

Takúto správu mi dnes poslali z práce:
Keď som vás odhlásila zo SP a ZDRP, neviem, ako dodatočne po ukončení PP zúčtovávať odstupné, musela by som vás mesačne znova prihlasovať a odhlasovať, ale ako čo? Veď nevzniká znova PP! Toto mi odsúhlasil tvorca programu.

Musí to byť jednorazovo, alebo sa to dá zúčtovať postupne. Viete mi poradiť??? Ďakujem pekne
Tweety
27.01.11,11:34
Prosím Vás, dňom 10.1. mi skončil PP a mám nárok na 3mes. odstupné. Ja potrebujem doložiť potvrdenie o príjme za mesiac január, február....
Preto je pre mňa výhodnejšie, aby mi zúčtovali a vyplatili odstupné po mesiacoch. V práci mi tvrdia, že sa to môže len naraz, teraz v januári.

Takúto správu mi dnes poslali z práce:
Keď som vás odhlásila zo SP a ZDRP, neviem, ako dodatočne po ukončení PP zúčtovávať odstupné, musela by som vás mesačne znova prihlasovať a odhlasovať, ale ako čo? Veď nevzniká znova PP! Toto mi odsúhlasil tvorca programu.

Musí to byť jednorazovo, alebo sa to dá zúčtovať postupne. Viete mi poradiť??? Ďakujem pekne
PP skončil 1O.1. odstupné bude vyplatené teda v januárovej mzde. Je to v súlade so ZP. Dňom 11.1. už nie si ich zamestnancom, tak aké chceš doplatenie odstupného.
Zdenka175
27.01.11,11:36
Nedá sa to, že to odstupné rozúčtujú po mesiacoch??? lebo mi povedali, že mi ho vyplatia po čiastkach, ale zúčtujú v januári.
Tweety
27.01.11,11:41
Nedá sa to, že to odstupné rozúčtujú po mesiacoch??? lebo mi povedali, že mi ho vyplatia po čiastkach, ale zúčtujú v januári.
Vyplatiť sa dá, ale zaúčtovať musia v januári.
ivka70
27.01.11,11:41
Nedá sa to, že to odstupné rozúčtujú po mesiacoch??? lebo mi povedali, že mi ho vyplatia po čiastkach, ale zúčtujú v januári.

Mali by ti ho aj zuctovat aj vyplatit naraz, spolu s poslednou mzdou.
Ak ste sa dohodli na vyplateni po splatkach, tak ti to mozu vyplatit na viackrat, ale zuctovat len v januarovej vyplate.
ewita888
27.01.11,11:45
na vysvetlenie: počítačový program neurobí mzdu zamestnancovi, ktorý v danom mesiaci už nie je vo firme zamestnancom.. preto mzdárka nemá možnosť to rozúčtovať po mesiacoch, kedy tam už nie ste.. iba v januári..
Zdenka175
27.01.11,11:49
Mali by ti ho aj zuctovat aj vyplatit naraz, spolu s poslednou mzdou.
Ak ste sa dohodli na vyplateni po splatkach, tak ti to mozu vyplatit na viackrat, ale zuctovat len v januarovej vyplate.
na splátkach sme sa nedohodli, to mi až dnes naznačili..
Tweety
27.01.11,11:52
na splátkach sme sa nedohodli, to mi až dnes naznačili..
Tak s nimi nesúhlas, lepšie je mať vyplatené naraz, ako neskôr, nedajbože už nikdy.