jasl
08.12.05,12:15
Prosím Vás o radu : dnes mi priniesol šéf šichtovky na spracovanie miezd. Zamestnanec v skúšobnej dobe svojvoľne nepracuje od 16.11.- to sme sa dozvedeli až zo šichtovky,(keďže denný výkaz prác podpisuje majster,ktorý podlieha odberateľovi nechýba mu cudzí zamestnanec a u nás pri toľkom počte to nemá kto kontrolovať). Pracovný pomer v SD s dotyčným ukončujem až teraz,(doručenie aspoň 3-dni pred ukončením PP). Odvody do ZP sú pasé - musíme ich zaplatiť. Chcem zachrániť aspoň odvody do SP. Môžem poslať do SP registr.list s prerušením od začiatku absencie - 16.11.(aj keď nedodržím 8 dní) a ukončenie podľa ukončenia PP -12.12.?
Dana K.
08.12.05,11:29
Myslím, že radšej neskôr ako nikdy. Mne sa to už tiež stalo a posielala som prerušenie kvôli absencii asi po 3 týždňoch.
ajobs
08.12.05,11:35
To prerušenie na RLFO určite pošli, aj keď je dosť neskoro.:rolleyes:
jasl
08.12.05,11:38
díky moc za radu
endrju
11.12.05,12:46
... Zamestnanec v skúšobnej dobe svojvoľne nepracuje od 16.11.- to sme sa dozvedeli až zo šichtovky... Odvody do ZP sú pasé - musíme ich zaplatiť.

Podľa výkladu uvedeného v príspevku

http://www.porada.sk/showthread.php?p=147054#post147054

odvody do ZP platiť netreba. :)
Dadena
12.12.05,14:17
Podľa mňa kľudne mu dajte (aj keď s dnešným dátumom) ukončenie na Sociálnu poisťovňu s dátumom 16.11.2005 a detto do Zdravotnej poisťovni. V sprievodnom liste im môžete vystvetliť situáciu, že z akého dôvodu zasielate uvedené dokumenty RL FO a Hromadné oznámenie oneskorene. Nevidím dôvod, prečo by Vaša spoločnosť nezodpovednému pracovníkovi mala naďalej hradiť poistné, a tým pádom aj mzdu. A pre budúcnosť treba upozorniť vedúceho zamestnanca, že takého veci treba ohlásiť hneď aj keď to nie je rovno jeho podriadený.
jun2006
22.03.07,13:23
Hm, mám rovnaký problém - vie niekto poradiť???
VERONIKA6
23.03.07,07:04
Aj nám sa vyskytovali takého prípady. Sme stavebná firma a ľudí máme vonku po stavbách. Po dohode s riaditeľom som pripravila príkaz riaditeľa pre majstrov a stavbyvedúcich, ohľadne nahlasovania neprítomnosti zamestnancov. Dovolenku sú mi povinní nahlasovať deň vopred alebo hneď ráno. Pokiaľ nepríde pracovník bez oznámenia do zamestnania, pokúšame sa ešte v ten deň zistiť jeho neprítomnosť v práci. Tak isto sú povinní nahlasovať, ak im niekto omaródil a potvrdenie o DPN čo najskôr doručiť na firmu. Najskôr sa to našim technikom nepozdávalo, no postupne si zvykli a tak už nemáme problémy, ktoré sa nám sústavne vyskytovali.
Čo sa týka Tvojho prípadu, pošli RL FO. Vždy radšej neskôr, ako vôbec.
jun2006
23.03.07,08:07
Hm, vďaka,
len u mňa ide skôr o to, s akým dátum treba takémuto človeku doručuť skončenie prac. pomeru? Môže tam byť spätný dátum??
VERONIKA6
23.03.07,10:22
Hm, vďaka,
len u mňa ide skôr o to, s akým dátum treba takémuto človeku doručuť skončenie prac. pomeru? Môže tam byť spätný dátum??
S akým dátumom, je ťažšia odpoveď. Keď mu ukončíš pracovný pomer
s terajším dátumom, čo mu dáš za obdobie keď nechodil do práce? Pokiaľ nechodil bez udania dôvodu, bolo treba odovzdať na sociálku RL FO ako prerušenie /začiatok aj koniec prerušenia/ a taktiež robiť za neho odvody
z minimálnej mzdy. Ja by som to ukončila so starým dátumom a dala
k tomu to vysvetlenie, ako Ti bolo radené v predchádzajúcich príspevkoch.
jun2006
23.03.07,16:18
no ano, tomu rozumiem. ale co ked taky clovek pride na IP a povie, ze skoncenie dostal so spätným datumom??? A bude to pravda...
Tak ako?
JanaL.
23.03.07,20:25
Prečo chcete platiť odvody do SP za obdobie prerušenia poistenia, keď za toto obdobie sa neplatí poistné? Ja by som to ukončila s aktuálnym dátumom. Ten zamestnanec sa môže následne domáhať na súde neplatnosti skončenia pracovného pomeru pri spätnom rozviazaní.
Timka1
23.03.07,20:31
Za obdobie absencie sa neplatia odvody do poisťovni, vymeriavaci základ počas týchto dní je 0. Určite pošli registračný list poistenca o začiatku absencie aj o skončení absencie do poisťovne.