alexaneta
19.08.04,14:48
prosím vás neviete o dákom usmernení pokyne alebo čomkoľvek ku stravnému na pracovných cestách stále mám s tým problém alebo aspoň skúste poradiť. zamestnanec má gastrolístky. vykonal pracovnú cestu:
1. deň od 13,00 do 24,00
2. deň - celý
3. deň do 22,00
Jedná sa o jednú trojdňovú pracovnú cestu. Čo urobiť ako mu dať stravné keď má gastrolístky?Krátiť mu stravné a brať gastro ako lístky na obed?Alebo mu dať aj gastrolístky aj stravné v plnej výške???
Ďakujem
Aňa
19.08.04,13:38
Ale prečo by si mu krátila stravné, keď má gastrolístky. V prvý deň nastúpil cestu od 13,00 hod. takže tu spĺňa časové pásmo od 5-12 hodín, druhý deň bol celý deň na služ.ceste a tretí deň prišiel po 22,00 hod. Ináč je aj vecou firmy, či mu uzná aj gastrolístky aj stavné. Firma by mala mať vnútornú smernicu. Ja by som mu nechala aj gastrolístky aj stavné. Myslím si, že ani firma neskrachuje, keď to prizná zamestnancovi.
alexaneta
20.08.04,05:10
ale nemám tu brať do úvahy §5 ods.6 že mal zamestnanec zabezpečené čiastočné bezplatné stravovanie /gastrolístky/????
vladan
20.08.04,06:00
anet,
- prvý deň má nárok na stravné aj na gastrolístok (ak splnil podmienku odpracovania viac ako 4 hodín, tak má nárok na gastrolístok) a služobná cesta mu trvala viac ako 5 hodín, čiže aj na stravné má nárok
- druhý deň má nárok na stravné (ja by som mu gastrolístok nedávala, lebo nemáš povinnosť stravovania zamestnancov na pracovných cestách)
- tretí deň má takisto nárok na stravné (rovnaká poznámka ako v predošlom prípade)
vladan
20.08.04,06:02
ale nemám tu brať do úvahy §5 ods.6 že mal zamestnanec zabezpečené čiastočné bezplatné stravovanie /gastrolístky/????
anetka, § 5 ods. 6 ti hovorí o BEZPLATNOM STRAVOVANÍ, a gastrolístok si zamestnanec platí v rozsahu 45% z ceny lístka, takže v tvojom prípade o § 5 ods. 6 nejde - nemáš dodržanú podmienku bezplatného stravovania
pekný deň
janaGT
20.08.04,06:03
Môj názor je ten istý ako napísala Vladan, iba ak by ten prvý deň nastúpil do práce až od 13 hod. - a hneď by išiel na služobku, tak lístok by mu nepatril.
vladan
20.08.04,06:04
anetka, ale túto tému si zakladala ty, a myslím, že sme to rozobrali dostatočne:

viď link:

http://www.porada.sk/showthread.php?t=1176&highlight=stravn%E9
alexaneta
20.08.04,06:47
hej ale to bolo zase závodné stravovanie - ale ako mu nemám dať gastrolístky ke´d ich dostávajú na celý mesiac to mu ho mám zobrať? to je blbosť.ten prvý deň chápem a už mi je jasné že gastro nie je bezplatné stravovanie dobre ale tie dva dni čo keby som mu nechala gastrolístok ako na obed a dala ešte 80,- Sk na večeru /nárok na druhé jedlo podľa §152 Zákonníka práce/ .ja viem že to motám ale každý prípad je sám o sebe špecifický.
ďakujem za vašu pomoc
vladan
20.08.04,06:51
anet, neviem ako ty, ale ja dávam gastráče vždy na začiatku mesiaca. To si zosumarizujem predošlý mesiac, že kto mal dovolenku, služobku a podľa týchto dní dávam gastrolístky o tieto dni menej. Neviem ako to máš ošetrené ty? skús napísať podľa čoho prideľuješ zamestnancom lístky. Veď keď mu dáš na začiatku napr. JÚLA 21 gastrolístkov (21 pracovných dní) a v priebehu júla má zamestnanec dovolenku napr. 4 dni, tak už v AUGUSTE mu dáš 22 - 4 = 18 gastrolístkov. Tie štyri - čo mal dovolenku, sa mu predsa zvýšili.
Ináč moja teória sa týka prípadu, ak nemáš vnútropodnikovú smernicu na stravovanie zamestnancov, kde máš určený nárok na gastrolístok aj vtedy, ak má zamestnanec dovolenku a pod.
Pekný deň
vladan
20.08.04,06:57
ale tie dva dni čo keby som mu nechala gastrolístok ako na obed a dala ešte 80,- Sk na večeru /nárok na druhé jedlo podľa §152 Zákonníka práce/
podľa mňa nemôžeš miešať zákon o cestovných náhradách a zákonník práce. Ešte raz dávam dôraz nato, že za gastrolístok si zamestnanec platí 45%!
- podľa tvojho prípadu má zamestnanec nárok na stravné (tie dva dni) vo výške 376,- Sk (2 x 188,- Sk)
- ty by si mu chcela dať 160 Sk + 2 lístky (ak je lístok v hodnote napr. 80 Sk, tak zaň zaplatil napr. 36 Sk - príspevok zamestnávateľa je 44 Sk), to by mu vyšlo 160 + 88 = 248 Sk
- tým by si ho ukrátila o 128 Sk!!!
Ja - ako zamestnanec, by som nesúhlasila s týmto postupom!
Pekný deň
bazalka
20.08.04,07:05
súhlasím s Vladan!!!
vladan
20.08.04,07:06
Ale prečo by si mu krátila stravné, keď má gastrolístky. V prvý deň nastúpil cestu od 13,00 hod. takže tu spĺňa časové pásmo od 5-12 hodín, druhý deň bol celý deň na služ.ceste a tretí deň prišiel po 22,00 hod. Ináč je aj vecou firmy, či mu uzná aj gastrolístky aj stavné. Firma by mala mať vnútornú smernicu. Ja by som mu nechala aj gastrolístky aj stavné. Myslím si, že ani firma neskrachuje, keď to prizná zamestnancovi.Aňa, z pohľadu skrachovania firmy, je mi jasné, že pár korún hore-dole. ale myslím, že by s týmto postupom nesúhlasila daňová kontrola. Už z toho dôvodu, že ak by si zamestnancovi priznala aj stravné aj gastrolístok, obidva by si si dala do daňových nákladov - už by ti to odtiaľ vyhodili, pretože gastrolístok (55%) nemôže byť daňovo uznaný (viď zákonník práce - zamestnávateľ nemá povinnosť zabezpečenia stravovania voči zamestnancom vyslaným na služobnú cestu). A pochybujem žeby firma bola až taká dobrá, žeby poskytla aj jednu aj druhú náhradu, pričom jedna z nich (teda gastrolístok) by im nebol daňovo uznaný. Veď väčšine firmám ide hlavne o naháňanie nákladov a nie o "sponzorstvo radových zamestnancov" :-)))
Pekný deň
rosemary
20.08.04,09:10
Úplne súhlasím s Vladan. Aj keď vydávate lístky na mesiac dopredu, určite sa stane, že niekto v priebehu mesiaca maróduje, tiež treba budúci mesiac lístky pokrátiť. Ale my tiež lístky pridávame, ak napríklad niekto v predchádzajúcom mesiaci má odpracovanú sobotu alebo nedeľu. V žiadnom prípade by som nekombinovala zákonník práce / zamestnávateľ zabezpečí stravovanie../ a zákon o cestovných náhradách.
alexaneta
20.08.04,10:30
dobre teda myslíte že mu mám budúci mesiac lístok odpočítať za tieto 3 dni /aj keď to nie je dovolenka alebo maródka/ a dať mu stravné v takej výške ako mu prináleží???neviem síce či je to dosť možné pri našom počte zamestnancov ale skúsim čo mi nato povedia a či s tým bude súhlasiť aj dotyčný alebo si chce radšej ponechať gastrolístok.
veľmi pekne ďakujem za rady a prajem pekný víkend
vladan
20.08.04,10:43
... anetka, veľa zamestnancov si ani nevie vypočítať nárok na stravné, tak myslím, že keď sa ho opýtaš, či s tým súhlasí, tak nebude vedieť s čím vlastne. Keby si mu vysvetlila, že "podľa zákona" má nárok na vyššie stravné ako ste mu "predtým" vypočítali, tak neverím, žeby nesúhlasil "so správnym - vyšším výpočtom". Ešte by si nám mohla prezradiť ako vypočítavate nárok zamestnancov na gastrolístky. Lebo myslím, že viacerí to robia tak ako som písala ja. ale nerozumiem presne ako by ti mohol robiť problém evidovať dni, kedy zamestnanec nepracuje (dovolenka, paragraf, nemoc) alebo je na služobnej ceste - a čo to má s počtom zamestnancov? Neviem, ja mám síce 25 zamestnancov, ale myslím, že pri hocijakom počte by si predsa neprítomnosť v práci a pobyt na služobnej ceste mala nejakým spôsobom evidovať. Skús napísať, možno máš nejaký špecifický návod na prideľovanie gastráčov :-)
Pekný deň
alexaneta
20.08.04,11:50
robíme to tak ako píšeš odrátame im dovolenku a maródku pýtala som sa my máme totiž cca 400 zamestnancov a neviem kto by im to sledoval to by som ja takto pri cestáku musela dať pokyn aby mu odrátali gastrolístky za túto služobku aby som mu dala stravné v plnej výške - zrejme to tak aj budem musieť urobiť lebo iné riešenie rozumnejšie nie je - a bolo by to aj daňovo správne a daňová kontrola by nemohla ani ceknúť
vďaka za pomoc ste super
rosemary
20.08.04,12:10
U nás vo firme fungujú klasické blinkačky a z karty vyčítame úplne všetko. Ak máte 400 zamestnancov, určite máte viacej ako jedného vedúceho. U nás majú takéto veci na starosti oni. Iba predložia zoznam do účtárne, kto bol kedy na služobke, mzdárka likviduje aj cestovné aj prideluje stravky.
alexaneta
20.08.04,12:21
u nás nie mzdárka má mzdy a ja cesťáky ale dochádzku máme riadne sledovanú