duriko
28.01.11,09:01
čaute, potreboval by som poradiť. Mám asi 4mes. stary NB Asus K50i a stale mi niekedy zamrzne. Nie je to pravidlo ale je to dosť často a musim ho natvrdo vypnuť. Pozeral som aj spravcu ale žiadnu chybu mi nehlási iba že som NB vypol nekorektne.Mam nainštalovaný W7 profesional a už som ho skušal 2x preinštalovať aj nove ovadače a nič. Je zaujimave ža ked ho po zamrznutí zapnem tak potom už nezamrzne. pozeral som aj grafiku je tam n vid geforce 310M. Počul som že to može robiť myš tak som ju odpojil ale neuspešne aj tak zamrzol. Najčastejšie zamrzne ked nabehne Win. a začnem hrať hru tak po 2min hned zamrzne.
Zoltan Miklos
28.01.11,10:46
skus zbehnut nejaky test na RAM-ku. pama:t moze mat nejaky pokazeny byte a ked OS sa tam snazi zapisovat, tak zamrzne.
podobne to moze byt aj s harddiskom.
skus si teda stiahnut a zbehnut nejaky kompletny hardware test software. obcas sa da zbehnut hw test aj cez bios, no nemam s tym skusenosti.
miroB12
28.01.11,10:51
vyreklamuj ho
nazrael
28.01.11,11:05
hdd je v poriadku ide o RAM ... ale ako povedal miroB12 ... daj ho na reklamaciu ...
KoxXxo
28.01.11,13:38
Urobí aj BSOD?
Vlado40
28.01.11,17:47
Pozri sa na novší bios.
michaaal
28.01.11,19:30
tam nie je co riesit - mas ho 4 mesiace a tak nevahaj a ako radia ostatni daj ho reklamovat...
tranzistor20
31.01.11,06:55
Ako vies ye hdd je v poriadku ? tento vikend som mal v rukach jeden ACER aspire one ktory zamrzal pri spustani firefoxu ... vsetko to ukazovalo na poskodeny soft... a ked som dal spustit kompletny scan hdd pri nasledujucom starte windowsu , tak mi to naslo poskodene sektory... po oprave notebook zas slape ako ma ...

skus do prikazoveho riadku napisat "chkdsk /f" a potom zrestartuj pc...
ak nepomoze tak potom skus ten servis... to nemusi byt len ramkou ...kludne to moze byt nejaky diskovy radic na doske a podobne...
MilanH.
11.02.11,12:37
moje skusenosti mi hovoria, ze ked NTB blbne, uz bude blbnut vzdy a stale... tak ho vyreklamuj ale kup novy (alebo sa trap)