oliza
28.01.11,10:46
Jedná sa o to že preberám účtovníctvo a predošlá účtovníčka ešte nemá uzavretý rok a ja už chcem účtovať nový rok.
Preto si chcem spraviť kópiu a potom upraviť PS.
Ďakujem
AndreaI
28.01.11,09:56
do svojej pohody si nahrať verziu predch. účtovníctva a urobiť závierky tým sa vytvorí rok 2011 a potom už len poopravovať PS a poupravovať (ak by sa niečo zmenilo) FA-VY, FA-DOD...
-sú dva spôsoby ako nahrať firmu: 1. vytvoriť si v pohode nové účtovníctvo a aktualizovať ho zo zálohy od predch.účt.
2. skopírovať do STORMWARE/POHODA/data - mdb súbor
oliza
28.01.11,10:55
ja pracujem v tom istom programe ako ona. Firma má kúpenú takú verziu že sa na ňu napájam z domu a tá druhá účtovníčka tiež takže je to jeden program a z jej roku 2009 chcem spraviť kópiu aby boli dva roky 2009 a v jednom budem pracovať ja a ona si ten svoj uzavrie.Takže z jej 2009 chcem spraviť svoju 2009 ale v tom istom programe.
kimart
28.01.11,11:44
asi by bolo najvhodnejšie zavolať na zákaznícku linku do Pohody. Mala som podobný problém, každá ich verzia neumožňuje zkopírovať UJ.
srska
28.01.11,12:33
ja pracujem v tom istom programe ako ona. Firma má kúpenú takú verziu že sa na ňu napájam z domu a tá druhá účtovníčka tiež takže je to jeden program a z jej roku 2009 chcem spraviť kópiu aby boli dva roky 2009 a v jednom budem pracovať ja a ona si ten svoj uzavrie.Takže z jej 2009 chcem spraviť svoju 2009 ale v tom istom programe.
a tak sa to nedá urobiť?
vytvoriť novú účtovnú jednotku cez: súbor - účtovné jednotky - nastaviť sa na účtovnú jednotku a urobiť Ctrl+K - vytvorí sa nová tá istá učt. jednotka s údajovým súborom xxxxxxxx_2009(1).mdb a potom účtovať na prelome období.
verzia: pohoda-komplet