Miamia
28.01.11,13:16
Dobrý deň,

prosím Vás, vystavil som klientovi faktúru a ten ju zaplatil až niekoľko dní po dátume splatnosti. Treba toto nejako riešiť? alebo mám byť rád, že vôbec zaplatil :-)
rodina1
28.01.11,12:22
Dobrý deň,

prosím Vás, vystavil som klientovi faktúru a ten ju zaplatil až niekoľko dní po dátume splatnosti. Treba toto nejako riešiť? alebo mám byť rád, že vôbec zaplatil :-)
Myslím si, že v dnešnej dobe je dobré, ak ti niekto zaplatí, aj keď je to síce niekoľko dní po splatnosti.
Miamia
28.01.11,12:34
Myslím si, že v dnešnej dobe je dobré, ak ti niekto zaplatí, aj keď je to síce niekoľko dní po splatnosti.

to určite áno, súhlasím. Ja len, že či mi náhodou zo zákona nevyplýva nejaká povinnosť, na základe ktorej by som mal tieto termíny nejako riešiť/evidovať/alebo niečo s tým robiť? diky
Tweety
28.01.11,12:36
to určite áno, súhlasím. Ja len, že či mi náhodou zo zákona nevyplýva nejaká povinnosť, na základe ktorej by som mal tieto termíny nejako riešiť/evidovať/alebo niečo s tým robiť? diky
Povinnosť nemáš, ale môžeš vyfakturovať úroky z omeškania za neskorú úhradu podľa OZ.
Miamia
28.01.11,12:43
Povinnosť nemáš, ale môžeš vyfakturovať úroky z omeškania za neskorú úhradu podľa OZ.

ďakujem za odpoveď. ešte by ma zaujímalo, koľko sa dávajú penále? niekde som totiž videl, že majú 0,5% a niekde 0,05 alebo iné číslo. je to ľubovolné?
postupom času by som ešte rozšíril moju predošlú otázku: niekto na faktúre používa pojem "penále" a niekto "úrok z omeškania". Nejako mi nesedí slovo penále a tá hodnota 0,5% - lebo však ako niekomu môžem nariadiť takýto úrok, keď faktúra nie je (podľa mňa) zmluva, či? veď na tých percentách by sa museli predsa obe strany dohodnúť najprv, nie?

veľká vďaka