Zitulda
28.01.11,15:58
Chcela som uzatvoriť dnes jednú tému mnou zadanú ako vyriešenú, ( ale mi napísalo, že mám udať najprv najlepšiu odpoveď. Neudala som, aj keď sa mi jedna zdala dobrá no zatiaľ som neuzavrela ju.
V ohlasoch som si pozrela tému: Ako najst vlastne prispevky? (http://www.porada.sk/157841-ako-najst-vlastne-prispevky-new-post.html)
Téma, zadaná TSteinarom včera o 4.52 PM
potom pridal príspevok o 5.54 PM
na to reagovala Jana GT o 4.57 PM
potom KEJKA o 4.58 PM
potom JanaGT rýchou odpoveďou o 5.00 PM s otázkou
a táto téma je už uzavretá. Nebola tu v tejto téme zakladateľom označená žiadna najlepšia odpoveď a predsa sa dala uzavrieť s tým, že je vyriešené?!
A ešte mám dve otázky, snáď prepáčite, ale je to mimotemy

Prečo mi ostáva visieť pri ďalčích nastaveniach upozornenie na nový dokaz?, ak som ho už čítala a dokonca je z 19.1.2011.

a pri Mojich notifikáciách hore na hlavnej strane, ale aj v roletke mi ukazuje už od pondelka, že mám v profile 1 novú neprečítanú správu pritom už nemám ani jednu neprečítanu?...videla a prečítala som ich všetky.:confused:
arizona
28.01.11,15:27
Chcela som uzatvoriť dnes jednú tému mnou zadanú ako vyriešenú, ( ale mi napísalo, že mám udať najprv najlepšiu odpoveď. Neudala som, aj keď sa mi jedna zdala dobrá no zatiaľ som neuzavrela ju.
V ohlasoch som si pozrela tému: Ako najst vlastne prispevky? (http://www.porada.sk/157841-ako-najst-vlastne-prispevky-new-post.html)
Téma, zadaná TSteinarom včera o 4.52 PM
potom pridal príspevok o 5.54 PM
na to reagovala Jana GT o 4.57 PM
potom KEJKA o 4.58 PM
potom JanaGT rýchou odpoveďou o 5.00 PM s otázkou
a táto téma je už uzavretá. Nebola tu v tejto téme zakladateľom označená žiadna najlepšia odpoveď a predsa sa dala uzavrieť s tým, že je vyriešené?!
A ešte mám dve otázky, snáď prepáčite, ale je to mimotemy

Prečo mi ostáva visieť pri ďalčích nastaveniach upozornenie na nový dokaz?, ak som ho už čítala a dokonca je z 19.1.2011.

a pri Mojich notifikáciách hore na hlavnej strane, ale aj v roletke mi ukazuje už od pondelka, že mám v profile 1 novú neprečítanú správu pritom už nemám ani jednu neprečítanu?...videla a prečítala som ich všetky.:confused:

Zitka,zadavatel sa spytal a zadal temu o 4.52 hod.
Vzapati na to , o 4.54 si sam odpovedal, ze uz odpoved nepotrebuje,ze uz ju vie.
Inak, keby najskor hladal,nemusel ani zakladat novu temu,lebo to tu uz bolo omielane viackrat...

Tema sa uzavrie po tom, ak zadavatel oznaci najlepsiu odpoved, alebo ak 4.poradaci odkliknu, ze tema je vyriesena-co sa stalo v tomto pripade...;)