ferinet
28.01.11,20:18
Cawte vsetci co mi viete poradit.Chcem vyvazat kovovy odpad presnejsie medeny odpad do zahranicia konkretne CZ.Ake povolenia potrebujem aby to bolo vsetko v sulade so zakonom?Dakujem....xD:):):):)
Dáša_
28.01.11,20:42
nepotrebuješ žiadne povolenia
ferinet
29.01.11,06:55
Vies mi prezradit odkial si ziskala informaciu ze ziadne povolenia nepotrebujem?Musim si v tom byt isty na sto percent.Co ak by ma zastavila policia a chceli nejaky papier ze odkial to mam...napr.Ale aj tak dakujem.
Dáša_
29.01.11,07:09
Vies mi prezradit odkial si ziskala informaciu ze ziadne povolenia nepotrebujem?Musim si v tom byt isty na sto percent.Co ak by ma zastavila policia a chceli nejaky papier ze odkial to mam...napr.Ale aj tak dakujem.

no nepotrebuješ povolenia, ale budeš potrebovať vybaviť auto dokladmi typu faktúra, cmr ... Pri odpadoch tuším všetci spadajú pod intrastat (to nerobím, tak neovládam presne), suhrnny vykaz k dph...

kedysi bolo treba koncesovanú živnosť, rôzne povolenia, istý čas dokonca boli povolenia na množstvo ...
Okrajovo sa v tejto oblasti pohybujem od roku 94. Okrajovo preto, lebo vacsinou to iba uctujem...