mimareg74
30.01.11,08:39
poradí mi niekto dobrého dodávateľa,alebo sklad second hand tovaru?aj priamo v UK.ďakujem!
Danielle369
30.01.11,07:53
daj si do googla sklad seconhand a hladaj...ved kto dá svoj dobrý kontakt konkurencii
mimareg74
30.01.11,08:01
skúšam,na slovensku som už niečo našla,ale zo zahraničia sa neviem dopátrať...počula som,že sa to oplatí z polska,no nič som nenašla...
mimareg74
31.01.11,17:12
Dobrý deň!Kde sa sklad nachádza?Ďakujem,určite sa ozvem.
Cestovatel
01.02.11,11:42
My prevádzkujeme dlhšiu dobu veľkoobchod second handu, pričom dovážame netriedený priamo a výhradne z UK, čím vieme zaručiť deklarovanú kvalitu v prezentovanej triede. Máme prehľad aj o iných veľkoobchodoch na Slovensku aj v Zahraničí, pretože sme začínali maloobchodným predajom, a aj to nám pomohlo pripraviť ponuku zákazníkom tak, aby mali maximálnu predajnosť tovaru. Vieme sa dohodnúť že natriedime tovar presne na miru Vašim predstavám, čo je tiež jedna z nie štandardných ponúk. Čo sa týka prepravy, všetko závisí od množstva a triedy odberu, ale vieme sa tiež úspešne dohodnúť. Ak by ste chceli brať priamo z Anglicka, sú presné kritériá kedy sa Vám to oplatí a kedy nie, ale pre maloobchodníka je lepšie ak má svojho obchodného partnera tu na Slovensku a hlavne takého čo to tu i triedi, lebo mnohé sa dá prispôsobiť. Najlepšie je ak by ste nás kontaktovali telefonicky na tel.č. 0905756724. Providera internetovej stránky sme zmenili a momentálne je v kompletnej prestavbe a čoskoro bude prístupná.
mimareg74
01.02.11,16:09
Dobrý deň,ďakujem za info,určite sa ozvem.
svorka123
02.02.11,20:20
Veľkosklad je v okrese Veľký Krtíš a tiež osobne triedime door to door priamo z UK, aby sme mali tovar najvyššej kvality. :)