Johny 05
30.01.11,11:46
Dobry den,
hladam sikovnych ludi ktori maju ideu, produkt, sluzbu, proste dobru myslienku na podnikanie.Chybaju im peniaze, marketing, reklama.
Ak ma nas napad zaujme, rad sa porozpravam o dalsej spolupraci.
jvarga665@gmail.com
pavol.hornak
30.01.11,11:14
Vitame schopnych investorov :-) a hlavne ked sa jedna o FO s takouto odvahou resp. som rad ze si mas taku bonitu :-)
Xanti
30.01.11,11:23
Alebo že by šlo o vykrádanie nápadov? :D
Johny 05
30.01.11,12:15
to:Xanti
Kazde podnikanie prinasa urcitu mieru rizika, rovnako na strane investora(spatny odhad trhu a nasledna strata casu a investicii) ako aj na strane majitela idei(spomenute ukradnutie napadu)
Kazdy si musi sam zvazit ci chce toto riziko podstupit a ako sa bude chranit.Mozno si uz pocul o zmluvach, zmluvach o buducich zmluvach, dohode o mlcanlivosti a pod.
Ocenil by som keby si nedehonestoval pomoc ktoru ponukam.
Xanti
30.01.11,12:18
No ja Ti neviem, ale povedalA by som, že
Ak ma nas napad zaujme, rad sa porozpravam o dalsej spolupraci.
ty chceš prv nápady. A žiadne zmluvy nespomínaš. Sorry ale človek je tvor nedôverčivý a ja veľmi neverím takým dobrodincom ako si ty.
No to je môj názor ... howg dohovorilA som.

Prajem ale veľa šťastia, aby si našiel osoby ktorým pomôžeš a ktoré pomôžu tebe. Budem rada ak nedôjde na moje slová.
Dantess
30.01.11,14:04
Môžeš kontaktovať Bexara tu na porade. On má nápad, má už aj stroje, len potrebuje investora. Ak sa poponáhľate, tak na majstrovstvách v hokeji to môžete prevádzkovať a pekne zarobiť
jar88
01.02.11,13:21
No ja Ti neviem, ale povedalA by som, že
ty chceš prv nápady. A žiadne zmluvy nespomínaš. Sorry ale človek je tvor nedôverčivý a ja veľmi neverím takým dobrodincom ako si ty.
No to je môj názor ... howg dohovorilA som.

Prajem ale veľa šťastia, aby si našiel osoby ktorým pomôžeš a ktoré pomôžu tebe. Budem rada ak nedôjde na moje slová.
Zaujímavý príspevok Xanti.
Najskôr máš obavu, aby tu niekto, niekomu neukradol nápad, ideu a to s takou istotou, ako keby si mala osobnú skúsenosť. Pritom som presvedčený, že tebe nič také nehrozí.
Následne si sa vyjadrila, že budeš rada, ak na tvoje slová nedôjde.
Ako veľmi by ťa trápilo, ak by došlo na tvoje slová? Lepšie povedané, čo by ťa viac trápilo.
To že sa niekto nabalil na cudzom nápade, alebo to, že ten čo mal nápad nezarobil ?
jar88
01.02.11,13:28
Dobry den,
hladam sikovnych ludi ktori maju ideu, produkt, sluzbu, proste dobru myslienku na podnikanie.Chybaju im peniaze, marketing, reklama.
Ak ma nas napad zaujme, rad sa porozpravam o dalsej spolupraci.
jvarga665@gmail.com
Johny 05
ako si predstavuješ tu ideu - nápad?
Popíš, čo si pod tým predstavuješ. Nejaký príklad.
-----------------------------------------------
A za ďalšie, ako si predstavuješ svoj podiel na prípadnej spolupráci.
blavaciko
01.02.11,14:34
klient zhana momentalne 200 000 €, ak vies pomoct :)
Johny 05
01.02.11,16:01
Dobry den,

na vysvetlenie: Nepoziciavam peniaze.Mam zaujem o zivotaschopne projekty, napady a pod.Kazdy kto podnika vie aka dlha cesta je od napadu k samotnej realizacii.Len velmi naivny clovek tu moze rozoberat problem "ukradnutia napadu". Kto sa toho naozaj boji, nech si necha svoj napad a sniva o nom dalej.
Mojim zaujmom je hladat SCHOPNYCH ludi ktori nemaju z nejakeho dovodu moznost napredovat vo svojej vizii.Sam podnikam v niekolkych oboroch a predstava ze budem sam realizovat cudzie napady mi pripada uplne zcestna.Mam svojej roboty skutocne dost.
Som ale schopny zabezpecit lacnu reklamu (vlastnime reklamne medium), ziskat prostriedky, zabezpecit pravny servis pripadne urobit prieskum trhu, proste mam skusenosti.Kazdy kto podnika vie , ake narocne a nakladne su tieto veci pre zaciatocnika.Samozrejme za tieto sluzby chcem mat pomerny podiel na projekte a nasledne aj na zisku.Konkretnejsie to nema zmysel tu rozoberat.Vsetko je len otazka dohody. Na tuto temu pride cas pri osobnom jednani.
Ak ma niekto skutocny zaujem, mal by byt priblizne v stadiu ako BEXAR.Ma napad,ciastocnu realizaciu , viziu.
Dotazy typu: "BLAVACISKO mam napad na novy web, co mam robit? " urcite nie su pre mna zaujmave.
Nehladam ludi co potrebuju radit, hladam ludi co vedia a chcu robit.
Myslim ze som vyriesil vase dilemy a bol som dost zrozumitelny.
S pozdravom Varga
blavaciko
01.02.11,17:00
nepisal som o napade na web,
klient ide rozbiehat novy koncept prevadzky, ma vybraty a schvaleny priestor na velmi frekventovanom mieste, podnikatelsky plan s predpokladanou navratnostou investicie cca 3 roky...
nejedna sa o hlupaka, ktory nevie do coho ide.

Reagujem na tvoju prvotnu otazku:
Je sikovny, ma skvely napad na podnikanie a chybaj mu peniaze - to je to, s cim si zacal tuto temu.

A moj nick je blavaciko, nie blavacisko
pedrouan
01.03.11,19:21
je ich dost a neustale pribudaju. kuk na expresweb.sk