ivab
19.08.04,14:26
Prajem pekný deň!

Neviete mi niekto poradiť, kde by som našla tlačivo záznamu o úraze?

Vopred ďakujem.
vladan
20.08.04,04:33
skús na stránke SP www.socpoist.sk , niečo k úrazom tam je, len neviem, či práve toto, ale za "kuk" to stojí :-)
Pekný deň
ANNA
20.08.04,06:13
Soc.poist. tlačivo o úraze sa podáva na dávku nemocenského. Ale je tlačivo, ktoré sa podáva pri pracovnom úraze na bezpečnosť práce. Tam je to tlačivo k dostaniu. A toto tlačivo sa tuším ale 4 x píše a dodáva na bezpečnosť práce, soc.poist. a teraz na rýchlo ani neviem kam. ( aspoň tak tomu bolo minulý rok, keď som mala pracovný úraz )
vladan
20.08.04,06:18
Soc.poist. tlačivo o úraze sa podáva na dávku nemocenského. Ale je tlačivo, ktoré sa podáva pri pracovnom úraze na bezpečnosť práce. Tam je to tlačivo k dostaniu. A toto tlačivo sa tuším ale 4 x píše a dodáva na bezpečnosť práce, soc.poist. a teraz na rýchlo ani neviem kam. ( aspoň tak tomu bolo minulý rok, keď som mala pracovný úraz )viem o aké tlačivo ide, ale neviem, či sa nachádza na stránke Sociálnej poisťovne (preto som uviedla, že treba pozrieť či tam náhodou nieje). Ja som si ho kupovala v ŠEVTe. Posiela sa na Sociálnu poisťovňu, na Inšpektorát bezpečnosti práce, do Zdravotnej poisťovne, kde je pracovník, ktorý mal úraz, poistený a jeden si necháva zamestnávateľ.
ANNA
20.08.04,06:41
Tak potom hovoríme alebo píšeme o tom istom tlačive. Mne ho dali na Inšpektoráte bezpečnosti práce
Lucka F.
20.08.04,06:42
Ahoj, to tlacivo sa posiela 4x aj ked nejde o pracovny uraz?
ANNA
20.08.04,06:45
Ak to nie je pracovný úraz tak sa posiela len raz na sociálnu poisťovňu a to tlačivo je aj na ich stránke volá sa Hlásenie o úraze alebo tak nejak. Odovzdáva sa spolu s PN kde je uvedený úraz
Magma
20.08.04,07:21
Pri nepracovnom úraze sa vyplní 1x hlásenie, ktoré nájdeš na: www.socpoist.sk/files/noveform/HlasurazNP.doc (http://www.socpoist.sk/files/noveform/HlasurazNP.doc) Ak platí nemocenské dávky SP tak sa tam zašle spolu s dokladmi o práceneschopnosti, ak zatiaľ platí zamestnávateľ nem.dávky, tak ostáva aj toto hlásenie u zamestnávateľa.