terka 787
30.01.11,21:52
Ahojte...možte mi poradiť, či sa daju pripojit dva internetove USB kľuče na jeden notebook? jeden som už mala nainštalovaný a teraz ten druhý mi neinštalovalo...som v zahraniči...ďakujem
Vlado40
30.01.11,20:56
Internetový -myslíš wifi-ÁNO.
terka 787
30.01.11,21:10
keď ťa možem poprosiť o radu, som laik do takýchto veci, ale jeden USB kľuč som už mala nainštalovaný a bol na ňom kredit 2 GB a to nam vydržal dva masiace...ale kedže nezhody že ktora koľko kreditu spotrebuje tak sa kupil ďalší kľuč a keď sa zapojil tak automaticky naskočil bez inštalacie a kredit za štyri dni bol fuč a nerobilo sa nič viac ako pred tým...neviem či mi v tom možeš poradiť...
Vlado40
30.01.11,21:13
Aj keď sa aktualizuje antivirový program ,alebo aktualizuje windows ,tak sa prenášajú dáta.Prípadne pozerá video online.
Chobot
31.01.11,06:49
keď ťa možem poprosiť o radu, som laik do takýchto veci, ale jeden USB kľuč som už mala nainštalovaný a bol na ňom kredit 2 GB a to nam vydržal dva masiace...ale kedže nezhody že ktora koľko kreditu spotrebuje tak sa kupil ďalší kľuč a keď sa zapojil tak automaticky naskočil bez inštalacie a kredit za štyri dni bol fuč a nerobilo sa nič viac ako pred tým...neviem či mi v tom možeš poradiť...

Treba si kúpiť dátovo neobmedzený internet. Tie limitované sú určené len na občasné pozretie netu, prípadne prezeranie pošty (aj to bez rôznych príloh, ako prezentácie, zábavné videá a pod.). Si zober, že také zábavné video má 3MB, stiahneš si ich z mailu 30 a už má 100 MB v čudu. Potom pozrieš na Youtube 20 videoklipov a desatina tvojho limitu je vyčerpaná.