katarina.miskova
31.01.11,15:33
Dobry den,
chcela by som sa informovat, ako mam postupovat v pripade, ak osobe uz vyse 5 mesiacov nebola vyplatena mzda? Viem, ze treba podat okamzite skoncenie pracovneho pomeru podla § 69 ods. 2, no problem je v tom, ze zamestnavatel predal svoju firmu, novym konatelom sa stal akysi bezdomovec, ktory je v Obchodnom registri zapisany v dalsich skrachovanych firmach.
Ako a komu sa ma dorucit oznamenie o skonceni pracovneho pomeru? Skusala som uz zaslanie DO VLASTNYCH RUK, no list sa vzdy vratil ako neprebrata zasielka.
Nikto mi s tym nevie pomoct, nikto s tym nic nechce mat spolocne a ja neviem, ako sa ma ukoncit pracovny pomer.
Ako ziskat v tomto pripade zapoctovy list, vystupny list?.
Ma si tiez dana osoba sama podat odhlasku zo socialnej a zdravotnej poistovne?
Dakujem velmi pekne za radu.
Ing. Katarina Miskova
terezamaria
31.01.11,14:48
Dobry den,
chcela by som sa informovat, ako mam postupovat v pripade, ak osobe uz vyse 5 mesiacov nebola vyplatena mzda? Viem, ze treba podat okamzite skoncenie pracovneho pomeru podla § 69 ods. 2, no problem je v tom, ze zamestnavatel predal svoju firmu, novym konatelom sa stal akysi bezdomovec, ktory je v Obchodnom registri zapisany v dalsich skrachovanych firmach.
Ako a komu sa ma dorucit oznamenie o skonceni pracovneho pomeru? Skusala som uz zaslanie DO VLASTNYCH RUK, no list sa vzdy vratil ako neprebrata zasielka.
Nikto mi s tym nevie pomoct, nikto s tym nic nechce mat spolocne a ja neviem, ako sa ma ukoncit pracovny pomer.
Ako ziskat v tomto pripade zapoctovy list, vystupny list?.
Ma si tiez dana osoba sama podat odhlasku zo socialnej a zdravotnej poistovne?
Dakujem velmi pekne za radu.
Ing. Katarina Miskova
Pokiaľ pôvodný zamestnávateľ predal svoju firmu svojmu nástupcovi a ten ešte existuje ako konateľ, resp. zamestnávateľ Vašej firmy, tak Okamžité skončenie pracovného pomeru dávaš jemu. Pokiaľ aj tento zamestnávateľ skrachoval a firma je v konkurze, tak Okamžité skončenie pracovného pomeru dávaš Správcovi konkurznej podstaty.

§ 69, ods.1, písm.b/ ZP hovorí, že zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť..........do 15 dní po uplynutí splatnosti.

Pozor!
(3) Zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer iba v lehote jedného mesiaca odo dňa, keď sa o dôvode na okamžité skončenie pracovného pomeru dozvedel.
(4) Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.

Musíš si vypočítať, kedy si mala dostať výplatu, lebo treba urýchlene konať. Dala si málo informácií, napíš podrobnejšie.:)
katarina.miskova
31.01.11,14:58
Toto som si uz zistovala..napr. k dnesnemu datumu podam okamzite skoncenie pracovneho pomeru za nevyplatenie mzdy za november..to plati do 14.februara, po 15. februari sa podava za december 2010 atd...toto by nebol problem..ale problem je v doruceni. firma nie je v konkurze, novy majitel je bezdomovec, ktory mi zasielku nikdy nepreberie a zamestnavatel s ktorym bola uzavreta prac. zmluva uz ako konatel firmy nevystupuje. Uz som to riesila aj s inspektoratom prace, no ani ti sa s majitelom firmy nevedeli opatovne skontaktovat, tak mi zhruba po mesiaci odporucili trestne stihanie. To bolo tiez podane no zatial bezvysledne..tak co teraz?
ivka70
31.01.11,15:02
A chodis do prace? Kto ti pracu prideluje?
katarina.miskova
31.01.11,15:05
Nie do prace nechodim, budem uprimna tyka sa to mojho priatela. Pracoval vo firme ako manazer nakupu a predaja drevnych komodit, do prace nechodi, s predchadzajucim majitelom sa nevie skontaktovat, niekde sa ukryva pre velke dlzoby. Nevie nam pomoct ani policia, ani inspektorat prace. Kontaktovala som uctovnicku danej firmy, ale ani ta s tym nic nechce mat spolocne.
terezamaria
31.01.11,15:11
Toto som si uz zistovala..napr. k dnesnemu datumu podam okamzite skoncenie pracovneho pomeru za nevyplatenie mzdy za november..to plati do 14.februara, po 15. februari sa podava za december 2010 atd...toto by nebol problem..ale problem je v doruceni. firma nie je v konkurze, novy majitel je bezdomovec, ktory mi zasielku nikdy nepreberie a zamestnavatel s ktorym bola uzavreta prac. zmluva uz ako konatel firmy nevystupuje. Uz som to riesila aj s inspektoratom prace, no ani ti sa s majitelom firmy nevedeli opatovne skontaktovat, tak mi zhruba po mesiaci odporucili trestne stihanie. To bolo tiez podane no zatial bezvysledne..tak co teraz?

Naozaj máš pravdu, trestné stíhanie na pána bezdomovca - konateľa firmy a zároveń Tvojho zamestnávateľa.

Je mi veľmi divné, že po podaní trestného oznámenia sa nič nedeje. Musíš teda vyraziť do ulíc a osobne zistiť, či Tvoje podanie dostali a čo mienia s ním robiť.

Úspešnosť vybavenia tr. oznámenia sa zvyšuje s uvedením ďalších údajov, ktorými sú najmä: meno páchateľa, uvedenie dôkazov, údaj o osobnom pomere oznamovateľa k páchateľovi a iné údaje o okolnostiach súvisiacich s trestným činom. Ak oznamovateľ, ktorý je zároveň poškodený, utrpel nejakú škodu, môže sa v oznámení domáhať, aby súd uložil páchateľovi nahradiť ju (viac pozri §46 ods. 3 Trestného poriadku). Výhody uplatnenia škody v trestnom konaní spočívajú najmä v absencii povinnosti platiť súdny poplatok.
terezamaria
31.01.11,15:13
Nie do prace nechodim, budem uprimna tyka sa to mojho priatela. Pracoval vo firme ako manazer nakupu a predaja drevnych komodit, do prace nechodi, s predchadzajucim majitelom sa nevie skontaktovat, niekde sa ukryva pre velke dlzoby. Nevie nam pomoct ani policia, ani inspektorat prace. Kontaktovala som uctovnicku danej firmy, ale ani ta s tym nic nechce mat spolocne.
Dobre, že si to napísala, lebo keď Ti nepomôže Inšpektorát práce ani Polícia, tak Ti ťažko pomôžeme my.
katarina.miskova
31.01.11,15:14
No dobre..trestne stihanie je podane, ale stale neviem ako ukoncit ten pracovny pomer, pokial mi zasielku nikto nepreberie tak v tom pracovnom pomere bude moj priatel navzdy?je to ako zamotany kruh..
katarina.miskova
31.01.11,15:16
tak kam sa mame potom obratit?
Tweety
31.01.11,15:16
No dobre..trestne stihanie je podane, ale stale neviem ako ukoncit ten pracovny pomer, pokial mi zasielku nikto nepreberie tak v tom pracovnom pomere bude moj priatel navzdy?je to ako zamotany kruh..
Ale veď to, že má jeden, neznamená, že nemôže uzatvoriť druhý.
Tweety
31.01.11,15:17
No dobre..trestne stihanie je podane, ale stale neviem ako ukoncit ten pracovny pomer, pokial mi zasielku nikto nepreberie tak v tom pracovnom pomere bude moj priatel navzdy?je to ako zamotany kruh..
Ale veď to, že má jeden, neznamená, že nemôže uzatvoriť druhý PP u iného zamestnávateľa.
katarina.miskova
31.01.11,15:19
Problem je v tom, ze sa tohto problemu chceme zbavit a po druhe, ze sa chce zaevidovat na UP a po uplynuti 3 mesiacov poziadat o prispevok na podnikanie. Bez ukoncenia prac. pomeru zaevidovanie na UP nie je mozne.
ivka70
31.01.11,15:26
Da sa to ukoncit tak, ze posles na odresu firmy okamzite skoncenie PP v obalke s dorucenkou.
Ak to nik nepreberie a vrati sa ti to spat, povazuje sa to za dorucene a k tomu dnu bude uknoceny PP.

To ale aj tak nevyriesi problem napr s podporou, lebo priatelovi bude chybat zapoctovy list aj potvrdenie o prijme.
Ale pre evidenciu na UP by to mohlo postacovat ako dokaz o ukonceni PP (ukoncenie + potvrdenie o neprevzati)
katarina.miskova
31.01.11,15:35
Dakujem velmi pekne Ivka..inak bolo mi povedane ze zapoctovy list by sa mozno dal zohnat na socialnej poistovni..mozno by mi vedeli poskytnut info, za aku dobu boli platene odvody zo mzdy. Ine riesenie ma nenapada..
rodina1
31.01.11,16:07
Potvrdenie o príjme možno nebude až taký problém.
Keď som sa ja pred štyrmi mesiacmi evidovala na úrade práce, pracovníčke na SP som povedala, že ten predchádzajúci zamestnávateľ zrušil živnosť, tak že by som mala problém potvrdenie získať (našťastie som ho nepotrebovala).
Povedala mi, že to nie je problém, pokiaľ zamestnávateľ bol prihlásený na SP a tiež zamestnanci, tak sa v systéme dá zistiť, z akého základu odvádzal poistné.
katarina.miskova
31.01.11,16:26
Potvrdenie o príjme možno nebude až taký problém.
Keď som sa ja pred štyrmi mesiacmi evidovala na úrade práce, pracovníčke na SP som povedala, že ten predchádzajúci zamestnávateľ zrušil živnosť, tak že by som mala problém potvrdenie získať (našťastie som ho nepotrebovala).
Povedala mi, že to nie je problém, pokiaľ zamestnávateľ bol prihlásený na SP a tiež zamestnanci, tak sa v systéme dá zistiť, z akého základu odvádzal poistné.

Myslite ze by boli ochotni na SP mi taketo potvrdenie vydat aj na ucely podania danoveho priznania?chcela by som to vyuzit v dosledku zamestnaneckej premie..
rodina1
31.01.11,16:37
Myslite ze by boli ochotni na SP mi taketo potvrdenie vydat aj na ucely podania danoveho priznania?chcela by som to vyuzit v dosledku zamestnaneckej premie..
Myslím si, že asi nie. Ale ak máš výpisy z účtu, na ktorý ti bola poukazovaná mzda, tie môžeš priložiť k DP a podať DP.
Skús sa spýtať na príslušnom daňovom úrade, určite ti poradia.
Držím palce.
katarina.miskova
31.01.11,16:39
Myslím si, že asi nie. Ale ak máš výpisy z účtu, na ktorý ti bola poukazovaná mzda, tie môžeš priložiť k DP a podať DP.
Skús sa spýtať na príslušnom daňovom úrade, určite ti poradia.
Držím palce.


dakujem velmi pekne
alaya1
30.05.11,11:18
Chcem si upresnit urcite podklady.

1. Manzel k 1.6. posiela do zamestnania lekarsky posudok so ziadostou o preradenie podla §55,ZP.
2.Stal sa invalidnym 60% a nemoze vykonavat doterajsiu pracu.takze 1.6. zacne plynut tych 15 kalendarnych dni na ich odpoved a preradenie.
3.16.6 manzel posiela okamzite ukoncenie PP podla §69ods.1.a.
4.Ta okamzita vypoved plati uz od toho dna, kedy to posle? v obalke s dorucenkou?
5.Manzel ma pracovnu zmluvu na vykon prace v inom meste, ako byvame. Moze to odniest aj osobne do pobocky firmy v mieste nasho trvaleho pobytu, ked pr.zmlubva je na ine mesto? je to bezpecne a platne?
6. O tu nahradu mzdy za 2 mesiace treba poziadat zamestnavatela, alebo to posle sam?
Prosim, o vyjadrenie k bodom. dakujem.
ivka70
30.05.11,13:22
1.a 2. 1.6. to bude mat prevzate zamestnavatel?
3.a 4. okamzite skoncenie PP je vhodne odniest zamestnavatelovi osobne a dat si na kopiu podpisat prevzatie, pretoze podstatny pri takychto ukonoch je den dorucenia/ teda prevzatia skoncenia PP zamestnavatelom a nie den odoslania dokumentu
5. a kto mu to v tej pobocke preberie? standardne dorucuje na adresu, ktoru ma aj v pracovnej zmluve
6. mal by poslat sam, zo zakona, ale pri vasom postupe budete mat problem s terminmi, lebo nebudete vediet, kedy vlastne PP skoncil.
Manzel je stale na PN?
alaya1
30.05.11,14:18
Ivka dakujem. Jemu PN konci zajtra.Uz to musime vyriesit, nema to konca kraja. Tych 15 dni bude vykryvat, nemoze sa dostavit na pracovisko.
Nechceme urobit chybu. Manzel s nimi uz telefonoval, navrhol aj dohodu, ze by sa dohodol. Ani chyru, ale ani robotu dat primeranu nie. Musime to riesit takto
Neda sa takato zasielka poslat kurierom? To by to malo tam byt hned v ten den..
alaya1
31.05.11,10:43
Tak som si to zistovala. Kurierom to ani nie je az tak drahe a je istota, ze v ten den to tam bude.Aj my vystavioa potvdrenie, ze to bolo prevzate.
ivka70
31.05.11,10:59
Ivka dakujem. Jemu PN konci zajtra.Uz to musime vyriesit, nema to konca kraja. Tych 15 dni bude vykryvat, nemoze sa dostavit na pracovisko.
Nechceme urobit chybu. Manzel s nimi uz telefonoval, navrhol aj dohodu, ze by sa dohodol. Ani chyru, ale ani robotu dat primeranu nie. Musime to riesit takto
Neda sa takato zasielka poslat kurierom? To by to malo tam byt hned v ten den..

Ako chce manzel vykryvat cas po ukonceni PN?
Musi si dat pozor na to, aby nedostal absenciu, takze do prace nastupit musi.
alaya1
06.06.11,07:30
Tak som rada, dakujem za vsetky vase rady, uzavreli sme dohodu so zamestnavatelom o ukonceni PP aj s odstupnym a preplatenim polovice vypovednej doby.
Chcem sa este opytat, to odstupne sa vyplaca zo sumy uvedenej na prac.zmluve, alebo sa priemeruje jeho cista mzda, ktoru zarobil? On ma na zmluve minimum, lebo vsetko boli pohyblive casti mzdy.
Tweety
06.06.11,07:41
Tak som rada, dakujem za vsetky vase rady, uzavreli sme dohodu so zamestnavatelom o ukonceni PP aj s odstupnym a preplatenim polovice vypovednej doby.
Chcem sa este opytat, to odstupne sa vyplaca zo sumy uvedenej na prac.zmluve, alebo sa priemeruje jeho cista mzda, ktoru zarobil? On ma na zmluve minimum, lebo vsetko boli pohyblive casti mzdy.
Odstupné počítame z priemernej kvartálnej mzdy
.§ 76
Odstupné a odchodné
(1) Zamestnancovi, s ktorým zamestnávateľ skončí pracovný pomer výpoveďou z dôvodov uvedených v § 63 ods. l písm. a) alebo b) alebo z dôvodu, že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu alebo dohodou z tých istých dôvodov, patrí pri skončení pracovného pomeru odstupné v sume najmenej dvojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku. Ak pracovný pomer zamestnanca trval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, patrí mu odstupné v sume najmenej trojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku.
alaya1
06.06.11,07:57
Dakujem pekne, on konci dohodou, ale s citaciou toho paragrafu.
Takze spocitaju priemer jeho zarobku cisteho,za posledne 3 mesiace, hm..tak to pekne vyskoci aj dan. este raz vdaka, jeden problem aspon vyrieseny.
Tweety
06.06.11,07:59
Pozor, nie čistého, ale hrubého.
veronikasad
06.06.11,08:07
alaya1 Dnes, 09:57 AM

Dakujem pekne, on konci dohodou, ale s citaciou toho paragrafu.
Takze spocitaju priemer jeho zarobku cisteho,za posledne 3 mesiace, hm..tak to pekne vyskoci aj dan. este raz vdaka, jeden problem aspon vyrieseny.


Ala, ak sa dobre pamätám, tvoj manžel bol na PN-ke, takže žiadny príjem za I. štvrťrok 2011 nemal. odstupné mu bude počítané z pravdepodobného priemerného zárobku. Podlieha odvodom aj zdaneniu (daň mu po podaní DP za rok 2011 vrátia)
alaya1
06.06.11,08:25
Dakujem ti Veronika, no vies, ja som nevzdelana v uctovnictve, co to znamena- "odstupné mu bude počítané z pravdepodobného priemerného zárobku. "- to mu vypocitaju z toho, aky prijem ma uvedeny v pracovnej zmluve? Tam mam minimalnu mzdu..Pytam, sa nie, ze som chamtiva, ale aby som bola informovana, nerozumiem tym odbornym pre teba asi rutinnym vyrazom.
veronikasad
06.06.11,08:49
Príjem z pracovnej zmluvy má zaručený. Aké pohyblivé zložky mzdy počas výkonu práce mal preplácané ?
alaya1
06.06.11,08:51
Veronika, tak to ja presne neviem, ale on v sklade robil na vykon, kolko urobil, tolko mu zaplatili, pluus prezcasy. jeden mesiac mal velmi vysoku mzdu, iny mesiac nizku. A na zmluve ma len minimalnu mzdu.
veronikasad
06.06.11,08:55
Veronika, tak to ja presne neviem, ale on v sklade robil na vykon, kolko urobil, tolko mu zaplatili, pluus prezcasy. jeden mesiac mal velmi vysoku mzdu, iny mesiac nizku. A na zmluve ma len minimalnu mzdu.
Výšku odstupného práca nadčas neovplyvní (mzda sa delí odpracovanými hodinami). Do pravdepodobného priemerného zárobku by mohli zahrnuť nejaké odmeny - skôr si ale myslím, že mu ho budú počítať len z toho, čo má v pracovnej zmluve. (môžu pravdepodobný zárobok určiť aj z priemerného zárobku zamestnanca, ktorý na tejto pozícii pracuje teraz)
alaya1
06.06.11,09:00
dakujem velmi pekne, zas si mi velmi pomohla, ako vzdy. A z jeho poslednych zarobkov sa to neda pocitat, kym nesiel na PN? ved je to dohoda o ukonceni PP.
veronikasad
06.06.11,09:07
Priemerný zárobok sa počíta z príjmu za predch. kal. štvrťrok. keďže v tom období žiadny príjem nemal, použije sa pravdepodobný zárobok.
alaya1
06.06.11,09:14
Dakujem, takze oni urcia, kolko by mal pravdepodobne zarobit. Uz mi to je jasne.Este raz vdaka, pekny dnicek.
Triny8
31.07.12,10:44
Dobry den. Potrebujem poradit i ked mam svojho pravnika, potrebujem vediet aj ine nazory. V mesiaci jun niekto anonymne napisal, ze v mojom oddeleni je obtazovanie, Po 2 dnovom vysetrovani extrnou firmou sa anonym potvrdil. Behom minuty vyhodili dotycneho, ktory verbalne obytazoval zeny, jeho priameho nadriadeneho a aj mna. Dali mi paragfraf 68, ods.1, za hrube porusenie pracovnej discipliny a za pasivitu (neviem co tym mysleli), zacala som sa branit, kedze praca znamela pre mn vsetko, behom sekundy mi zobrali vsetko co som po rokoch vybudovala. Zamestnavatel tak spravil podla americkej legislativy. Ked sa slovensky management ozval, nedali im sancu a ani mne, sa k tomu vyjadrit, povazovali to za zlyhanie z mojej strany. Teraz moj advokat riesi s nimi mimosudnu dohodu ale zjavne moj navrh, ktory je mimochodom dost dobry, sa im zda byt prehnany. Myslim, ze moj navrh na mimosudnu dohodu je adekvatny tomu, co mi sposobili. Kedze som hned po oznameni skolabovala sanitka ma zobrala do nemocnice, uz som 3ti tyzden PN a nemozem sa z toho dostat. Uplne som vyhorela, mam lability, musela som vyhladat odbornu pomoc. Pocas vysetrovania som mala mat zaplatenu dovolenku, koli mojej loyalite k spolocnosti, som dovolenku den pred nastup zrusila, od jula mi konecne po 4 rokoch mali dat plat managera, ktory som dovedy nemala, o 2 mesiaci som mala dostat 4rocny bonus za skvelu pracu, vsetko mi padlo, odprevaili ma pred budovu ako handru, kedze som mala aj sluzobne auto, bola som uplne nahrata, bez auta, mobilu, penazi a neskutocnou hanbou, kedze cela spolocnost bola v okne. Bolo to neskutocne, v tej chvile som chcela spachat samovrazdu. Viem niekomu to pride ako trapne, smiesne, ale pre mna to bolo velmi ponizujuce a neviem sa s tym zmierit. Dokonca mam pocit, ze ani ked vysudim nejake peniaze, ze to ma naplni, bojim sa ze sa to bue so mno tiahnut dlho. Dokonca budem mat aj velmy problem sa zamestnat na rovnakej urovni ako som bola predtym koli paragrafu co mi dali do okazmiteho skoncenia PP. Viem, ze tazko sa k takemuto pripadu vyjadruje, len som sa konecne potrebovala vykecat, pretoze ma to nesmierne trapi.
Llívia
31.07.12,10:57
Dobry den. Potrebujem poradit i ked mam svojho pravnika, potrebujem vediet aj ine nazory. V mesiaci jun niekto anonymne napisal, ze v mojom oddeleni je obtazovanie, Po 2 dnovom vysetrovani extrnou firmou sa anonym potvrdil. Behom minuty vyhodili dotycneho, ktory verbalne obytazoval zeny, jeho priameho nadriadeneho a aj mna. Dali mi paragfraf 68, ods.1, za hrube porusenie pracovnej discipliny a za pasivitu (neviem co tym mysleli), zacala som sa branit, kedze praca znamela pre mn vsetko, behom sekundy mi zobrali vsetko co som po rokoch vybudovala. Zamestnavatel tak spravil podla americkej legislativy. Ked sa slovensky management ozval, nedali im sancu a ani mne, sa k tomu vyjadrit, povazovali to za zlyhanie z mojej strany. Teraz moj advokat riesi s nimi mimosudnu dohodu ale zjavne moj navrh, ktory je mimochodom dost dobry, sa im zda byt prehnany. Myslim, ze moj navrh na mimosudnu dohodu je adekvatny tomu, co mi sposobili. Kedze som hned po oznameni skolabovala sanitka ma zobrala do nemocnice, uz som 3ti tyzden PN a nemozem sa z toho dostat. Uplne som vyhorela, mam lability, musela som vyhladat odbornu pomoc. Pocas vysetrovania som mala mat zaplatenu dovolenku, koli mojej loyalite k spolocnosti, som dovolenku den pred nastup zrusila, od jula mi konecne po 4 rokoch mali dat plat managera, ktory som dovedy nemala, o 2 mesiaci som mala dostat 4rocny bonus za skvelu pracu, vsetko mi padlo, odprevaili ma pred budovu ako handru, kedze som mala aj sluzobne auto, bola som uplne nahrata, bez auta, mobilu, penazi a neskutocnou hanbou, kedze cela spolocnost bola v okne. Bolo to neskutocne, v tej chvile som chcela spachat samovrazdu. Viem niekomu to pride ako trapne, smiesne, ale pre mna to bolo velmi ponizujuce a neviem sa s tym zmierit. Dokonca mam pocit, ze ani ked vysudim nejake peniaze, ze to ma naplni, bojim sa ze sa to bue so mno tiahnut dlho. Dokonca budem mat aj velmy problem sa zamestnat na rovnakej urovni ako som bola predtym koli paragrafu co mi dali do okazmiteho skoncenia PP. Viem, ze tazko sa k takemuto pripadu vyjadruje, len som sa konecne potrebovala vykecat, pretoze ma to nesmierne trapi.
Keď si vysúdiš peniaze, nebude to pre nič za nič, ale preto, že niekto spravil chybu. A ty o tom budeš mať potvrdenie. Ak sa budeš súdiť a súd uzná, že zamestnávateľ skončil s tebou PP neplatne, bude to uvedené aj v rozsudku a tak budeš môcť dokázať novému zamestnávateľovi, že ty si chybu neurobila.
Neviem, ako to chodí v tej oblasti, kde pracuješ, ale ja keď som si hľadala zamestnanie, nikto od mňa nikdy nepýtal zápočtový list - len tam je uvedený spôsob a dôvod skončenia prac. pomeru. Dozvedieť by sa to môžu, len ak budú kontaktovať tohto tvojo zamestnávateľa. Do životopisu ten dôvod uzvázdať nemusíš. Keď sa ťa na to pri pohovore spýtajú, vysvetlíš im to.
Triny8
02.08.12,15:24
Dakujem pekne za radu.