velvet
31.01.11,16:08
Ahojte

poraďte čo dať chlapovi k narodeninám. Ten oslávenec u nás bude mať v júni ak dožije 70 rokov. Zlato nenosí, pálenku a víno má doma koľko chce - sa môže v tom kúpať /chlap z dediny :-) /
Veci do domácnosti mi pripadajú už zbytočné a pre muža nezaujímavé. Technické záležitosti /brúsky, pílky a hovadiny/ to má už všetko snáď.
Nič iné nás nenapadá. Ešte sme premýšľali nad nejakým víkendovým pobytom. Ale čo manželka? Kúpiť obom? Mimochodom ona bude mať narodeniny tiež, ale nie okrúhle - oslavujú spoločne....Čo potom jej?
Ak máte nejaké nápady, sem s nimi :-)

Ďakujem
dana9
31.01.11,15:12
to sa naozaj tazko radi..
skusili ste sa ho opytat , ci nema nejaku vec po ktorej tuzi? :-)
buchač
31.01.11,15:12
Ahojte

poraďte čo dať chlapovi k narodeninám. Ten oslávenec u nás bude mať v júni ak dožije 70 rokov. Zlato nenosí, pálenku a víno má doma koľko chce - sa môže v tom kúpať /chlap z dediny :-) /
Veci do domácnosti mi pripadajú už zbytočné a pre muža nezaujímavé. Technické záležitosti /brúsky, pílky a hovadiny/ to má už všetko snáď.
Nič iné nás nenapadá. Ešte sme premýšľali nad nejakým víkendovým pobytom. Ale čo manželka? Kúpiť obom? Mimochodom ona bude mať narodeniny tiež, ale nie okrúhle - oslavujú spoločne....Čo potom jej?
Ak máte nejaké nápady, sem s nimi :-)

Ďakujem

http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-27-lipssealed.gif
velvet
31.01.11,15:19
:-) Buchač no keby mal oslávenec 40, tak sa nepýtam či kúpiť aj manželke :D

Pýtali sme sa, povedal že nič, stačí že prídeme - tak tým nám nepomohol :-)
JarkaL
31.01.11,15:21
Má záhradnú hojdačku?
Tweety
31.01.11,15:21
:-) Buchač no keby mal oslávenec 40, tak sa nepýtam či kúpiť aj manželke :D

Pýtali sme sa, povedal že nič, stačí že prídeme - tak tým nám nepomohol :-)
Peknú tortu, kyticu pre obidvoch, relaxačný pobyt pre oboch, alebo aspoň kreslo, a milé ľudské slovo a objatie.:)
Terazky ma napadlo, že aj let balónom by nemusel byť zlý nápad pre nich.
marjankaj
31.01.11,15:31
Bungee jumping alebo zoskok padákom, prípadne let v balóne.
Na také sa asi nezabudne.
Tweety
31.01.11,15:34
Bungee jumping alebo zoskok padákom, prípadne let v balóne.
Na také sa asi nezabudne.
Na to som myslela aj ja, môj plovičný dostal zoskok na 50-ku, ale neviem, či by u starkého to bolo reálne, ale jeden nikdy nevie.
day
31.01.11,15:35
ja by som na dochodok prijal Porsche Carrera cabrio ;),
viem asi som nepomohol, ale ten vikendovy zajazd pre oboch je dobry napad, zabijete dve muchy jednou ranou

www.avena.sk (http://www.avena.sk)
Tweety
31.01.11,15:36
ja by som na dochodok prijal Porsche Carrera cabrio ;),
viem asi som nepomohol, ale ten vikendovy zajazd pre oboch je dobry napad, zabijete dve muchy jednou ranou

www.avena.sk (http://www.avena.sk)
To poršátko si treba užiť ešte skôr, nie až v 70, už toho času nie je až tak veľa.:)
day
31.01.11,15:47
To poršátko si treba užiť ešte skôr, nie až v 70, už toho času nie je až tak veľa.:)

to mas pravdu, ale ideme posuvat dochodcovsky vek, ked pojdem ja, tak to bude 70ka
Tweety
31.01.11,16:02
to mas pravdu, ale ideme posuvat dochodcovsky vek, ked pojdem ja, tak to bude 70ka
A keď budeme šikovní:mad:, možno na dôchodku na nás ešte aj ušetria.:rolleyes:
Dáša_
31.01.11,16:02
zájazd
stanco007
31.01.11,16:25
Ja by som dal eurace... A uz sa on resp oni rozhodnu do coho ich investuju. Ale moja podmienka by bola, ze to musi investovat do niecoho na co bude mat spomienky a pamiatku... Nie napr na nakup do domacnosti :D
terezamaria
31.01.11,16:36
Bungee jumping alebo zoskok padákom, prípadne let v balóne.
Na také sa asi nezabudne.

Janko, možno by starký už nemal ani na čo zabudnúť. Také by si mu doprial?:confused:
Skôr nejaký pobyt v kúpeľoch, pre obidvoch.:):):)
day
31.01.11,16:37
A keď budeme šikovní:mad:, možno na dôchodku na nás ešte aj ušetria.:rolleyes:

len si neviem predstavit kde budeme pracovat medzi 60kou az 70kou
Tweety
31.01.11,16:41
len si neviem predstavit kde budeme pracovat medzi 60kou az 70kou
Ja neviem, stále len máme problém s tým, kde budeme pracovať, a prečo by sme ho mali mať, veď medzi nami žijú ľudia, ktorí nikdy nepracovali a možno sa majú lepšie, než my. PS: ale ja som v príspevku predtým myslela na to, že sa rýchlo poponáhľame tam, kde musíme všetci, a tým im chechtáčiky ušetríme, preto aj ten smutný smajloš.
srska
31.01.11,16:41
ja pripravujem na 50-tku toto:http://www.czechjetteam.com/cz/fotka/82/1198
terezamaria
31.01.11,16:42
http://www.travelkupele.sk/poradi_informace_1.php

Celkom slušné, len či to nie je pre nich ďaleko. Je to tesne pri Partizánskom.:)
Gapo
31.01.11,16:53
Striptérku;):D:D:D
Tweety
31.01.11,16:54
Striptérku;):D:D:D
No téda, chudáčik, možno by to boli zároveň aj jeho posledné oslavy.
JaDo
31.01.11,19:24
:D Odstrel medveďa :D
:D Škola šmyku :D
:D Potápačský kurz :D

Pardon!
Nie, to bol len žart.
Najlepšie návrhy boli tie zamerané na relax.
Pokiaľ je to nereálne, tak by som navrhla niečo využiteľného. Mne sa veľmi páčila ručná, LED / Halogénová svítilna (reflektor) s dobíjacou batériou. Je ich viac druhov, bežné asi od 20 do 50€. Tá drahšia bola lepšia.:)
buchač
31.01.11,19:29
:D Odstrel medveďa :D
:D Škola šmyku :D
:D Potápačský kurz :D

Pardon!
Nie, to bol len žart.
Najlepšie návrhy boli tie zamerané na relax.
Pokiaľ je to nereálne, tak by som navrhla niečo využiteľného. Mne sa veľmi páčila ručná, LED / Halogénová svítilna (reflektor) s dobíjacou batériou. Je ich viac druhov, bežné asi od 20 do 50€. Tá drahšia bola lepšia.:)

Doplnil by som ešte kurz pyrotechnika ....;)

Vážne ?????
Ten odstrel by som bral ...;)
Aj tú školu šmyku ...ale pod podmienkou , že za požičané auto by som nemusel platiť , ak by som ho rozbil ...:rolleyes:
marjankaj
31.01.11,19:38
No téda, chudáčik, možno by to boli zároveň aj jeho posledné oslavy.

A to prečo?:---
Veď by sa našla aj nejaká fešanda.:D
Dena10
31.01.11,19:57
ten Bungee jumping je "cool", to by nezabudnuteľný zážitok
220870
31.01.11,20:10
RenataK
01.02.11,06:34
Ja by som asi zavola dobrú dedinskú skupinu aby zahrala iba pre nich dvoch doma na dvore.
Oliwa
01.02.11,20:51
Bungee jumping alebo zoskok padákom, prípadne let v balóne.
Na také sa asi nezabudne.
Len mu pred tým letom nedajte pozerať Svěrákove "Vratné lahve":D... To by si ten let mohol rozmyslieť...;):eek:
To potom radšej extra nádielku vratných lahví - trebárs 70 fliaš plzeňského... :---
Oliwa
01.02.11,20:55
len si neviem predstavit kde budeme pracovat medzi 60kou az 70kou
Ja si neviem predstaviť ani kde budem pracovať medzi 50 a 60-kou...:D
Melnick
01.02.11,22:24
:D Odstrel medveďa :D
:D Škola šmyku :D
:D Potápačský kurz :D

Pardon!
Nie, to bol len žart.
Najlepšie návrhy boli tie zamerané na relax.
Pokiaľ je to nereálne, tak by som navrhla niečo využiteľného. Mne sa veľmi páčila ručná, LED / Halogénová svítilna (reflektor) s dobíjacou batériou. Je ich viac druhov, bežné asi od 20 do 50€. Tá drahšia bola lepšia.:)

JaDo, ale zadávateľka mu chce urobiť radosť a nie sa ho zbaviť :D:D:D
mimotemyDobre si si prečítala zadanie témy ? :D:D:D
kukučka
02.02.11,01:58
neviem či tvojho oslávenca, ale mňa by si veľmi potešila lístkom na do divadla, najradšej radošínskeho
Letko
02.02.11,04:40
- Skús nejaký zaujímavý vreckový nôž alebo skôr taký trochu väčší, nie malý ako vreckový švajčiarsky. Predpokladám, že keď je to chlap z dediny a má 70 rokov, bude mať hrubšie prsty, tak s tým treba počítať.
- Alebo mu zožeň psa.
Oliwa
02.02.11,07:21
"Predplatné" na celý rok do miestneho šenku...
Ak samozrejme nie je zarytý abstinent...
bodliak
02.02.11,07:33
Lacny zajazd do Egypta ?
a2rhposit
02.02.11,07:35
Čo tak ako Bolek p. Kronerovi zaplatil pobyt s ktorého bol šťastný a stále na to spomínal.......................
alaya1
02.02.11,08:03
Jednoznacne- mercedes:):):)
Tweety
02.02.11,08:10
A to prečo?:---
Veď by sa našla aj nejaká fešanda.:D
Nemám strach o fešandu, ale chudák dedko, ak by nedostal z toho, čo by predvádzala, od stresu infarkt ,určite by ho dobila babička nejakou tou bakuľkou. :mad:
Heni
02.02.11,08:15
aj ja by som pridala pár inšpiráciíí:

- pozvánku na koncert, ale na taký, čo by mu potešil srdce i dušu, také dačo ako "hudba jeho mládí", napr. koncert Gotta, alebo Jozefa Zímu, alebo nejakej dychovky, alebo niečo také podobné, ale nielen lístok mu dať, ale zabezpečiť mu k tomu "full servis", lebo predpokladám, že pri predstave, že by tam mal nejak dopraviť sám (alebo teda s manželkou), nezamotať sa, lebo to asi nebude hned vo vedľajšej obci, tak by sa asi nepotešil, možno by sa už videl stratený v tom veľkom dave ľudí...

- ak je napríklad poľovník, rybár, kuchár - zabezpečiť mu výlet spojený s poľovačkou, rybačkou, gastronomickou výstavou s ochutnávkou... ale tiež zabezpečiť tým štýlom, aby sa nemusel obávať ako tam dôjde, či sa nestratí... atď, teda mal by mať známych spolucestujúcich

- prípadne, ak má rád ľudovky, tak mu pozvať na oslavu pár muzikantov zahrať do uška

- ak je to človek z dediny, čo si sám porobí okolo domu - tak by som sa nebránila ani praktickému darčeku - taký vysávač na lístie - 70-tnik už asi veľmi nechce pobehovať po dvore s hrabľami...

- a potom už zostávajú darčeky síce hmotné - ale viac-menej emotívneho charakteru - skúste vybrať nejaké pekné fotočky, rodinné zábery a pod, a nechajte mu vyrobiť fotoknihu... (mám skúsenosť, že práve toto oslávenca najviac potešilo, prekvapilo a dojalo, vôbec netušili, že takéto dačo sa dá vyrobiť...)
velvet
02.02.11,08:27
Ďakujem za množstvo typov - pár aj úsmevných. :-)
Na 90% sme rozhodnutý kúpiť teda nejaký relaxačný pobyt, keďže sami by si to určite nekúpili - však "škoda peňazí na také" :-P

Ešte raz ďakujem - mám inšpirácie na darčeky pre celú rodinu na pár rokov :D
Tweety
02.02.11,08:28
Ďakujem za množstvo typov - pár aj úsmevných. :-)
Na 90% sme rozhodnutý kúpiť teda nejaký relaxačný pobyt, keďže sami by si to určite nekúpili - však "škoda peňazí na také" :-P

Ešte raz ďakujem - mám inšpirácie na darčeky pre celú rodinu na pár rokov :D
No ak ste rozhodnutí, tak už len veselú oslavu.
Marína
02.02.11,10:07
A to prečo?:---
Veď by sa našla aj nejaká fešanda.:D

Nemám strach o fešandu, ale chudák dedko, ak by nedostal z toho, čo by predvádzala, od stresu infarkt ,určite by ho dobila babička nejakou tou bakuľkou.
Trápite sa s hľadaním vhodného darčeka pre muža v zrelom veku?
No nekúpte to, jeden mesiac zadarmo!;):---
dana9
02.02.11,10:16
teraz ma napadlo, nedavno som videla u nas v mestecku, ako starkym blahozelala rodina, bol to bilboard hned na rohu ich ulice, kde byvali. bola to taka velka rodinna fotka s blahozelanim, bolo to naozaj velmi mile :-)