RomanFR
31.01.11,16:49
Dobry den.
Obraciam sa na Vas z problemom porusenia dopravneho priestupku s pouzitim alkoholu, jazdenim motoroveho vozidla a navlastnim vodicsky preukaz.
Bol som zastaveny policajnym autom, tester alkoholu na mieste potvrdil opylost (cc 1.7promile).
Nemal som u seba doklady totoznosti, stacilo im ked som im povedal moje bydlisko. Mal som v aute pasazierov ktorych nepreverili a boli tiez v opylom stave. Nepreverili ci tam vobec niekto je, verili mi. Ani sa neobtazovali poriadne vystupit z auta len pri manipulacii z testerom alkoholu.
Preco ma nechali na mieste zadrzania, mohol som sposobit dopravnu nehodu keby, ze soferujem vozidlo dalej. Uverili mi aj to ked som im povedal, ze moji pasazieri su v triezvom stave. Ved ani nevedeli ci tam vobec niekto je. Verili vsetkemu co som im povedal ale nic z toho nepreverovali okrem testeru alkoholu.
Nedostal som ani pokutovy blocek.
Jaznu autom som si plne uvedomoval ked som v spetnom zrkadle zbadal svetla tak som spanikaril, bal som sa myslel som si, ze su to policajti co aj boli tak som nezvladol riadenie, vtiahlo ma to do potoka a z neho von. Hned na to som pocul majaky a zastavil som motorove vozidlo. Obvinili ma z nebezpecnej jazdny motorovim vozidlom.
Podobny priestupok som mal pred 4roma rokmi v obci Novacany, susedna dedina. Rozsudok bol vyneseny bez mojej pritomnosti kedze som sa zdrziaval v zahranici. Dostal som 3 roky odklad v snahe si urobit vodicsky preukaz a 14.000SKK penaznu pokutu.
Dostal som predvolanie na Okresny dopravny inspektorat kosice a okolie. So sidlom v Kosiciach na 10.02.2011.
Prosim Vas o pravnu radu ako by som mal postupovat na sude a ake pripadne pokuty mi hrozia.
Vopred Vam dakujem.:mee:
lujza.j
31.01.11,15:55
tebe by som uložila takú pokutu, aby ti v živote nebolo umožnené viesť mot. vozidlo, iné si nezaslúžiš!
gardenia
31.01.11,16:42
Tento človek si nezaslúži, aby ste mu tu radili, nech mu dajú poriadnu pokutu alebo nech ho zavrú do basy, ožran jeden!
RomanFR
31.01.11,16:46
toto mi fakt nepomaha damy.
lujza.j
31.01.11,16:49
toto mi fakt nepomaha damy.

si svojprávny? tak pykaj!!!
RomanFR
31.01.11,16:50
clovek robi chyby. chcem sa z toho dostat a nie pikat za to.
Llívia
31.01.11,16:54
toto mi fakt nepomaha damy.
Divíš sa reakciám? :confused: Aj po tom, čo tiež jeden majster sveta, ktorý si všetko uvedomoval, zabil 2 decká? :confused: :mad:
lujza.j
31.01.11,17:12
"ďakujem" za neužitočnéééé!!! keby bolo na mne tak by som zaviedla pre takých ako si ty telesné tresty rozdrvenie "rúk"
Llívia
31.01.11,18:33
Správy dnes na Markíze - 15-ročný (jasné, že bez vodičáku) zrazil decko.
RomanFR, nemyslím si, že ti niekto poradí (a dúfam, že ani neporadí).
video1983
31.01.11,18:41
roman ze ta hanba nefackuje, co tak si zavolat pravnikovi?
s prepacenim takym hajzlom ako si ty a tebe podobnym by som vypichol oci. dufam ze dostanes co najvyssi trest a vodicak ti nikdy nedaju.!!! si jedno nezodpovedne HOVADO!!! fuj svina
buchač
31.01.11,18:46
Dobry den.
Obraciam sa na Vas z problemom porusenia dopravneho priestupku s pouzitim alkoholu, jazdenim motoroveho vozidla a navlastnim vodicsky preukaz.
Bol som zastaveny policajnym autom, tester alkoholu na mieste potvrdil opylost (cc 1.7promile).
Nemal som u seba doklady totoznosti, stacilo im ked som im povedal moje bydlisko. Mal som v aute pasazierov ktorych nepreverili a boli tiez v opylom stave. Nepreverili ci tam vobec niekto je, verili mi. Ani sa neobtazovali poriadne vystupit z auta len pri manipulacii z testerom alkoholu.
Preco ma nechali na mieste zadrzania, mohol som sposobit dopravnu nehodu keby, ze soferujem vozidlo dalej. Uverili mi aj to ked som im povedal, ze moji pasazieri su v triezvom stave. Ved ani nevedeli ci tam vobec niekto je. Verili vsetkemu co som im povedal ale nic z toho nepreverovali okrem testeru alkoholu.
Nedostal som ani pokutovy blocek.
Jaznu autom som si plne uvedomoval ked som v spetnom zrkadle zbadal svetla tak som spanikaril, bal som sa myslel som si, ze su to policajti co aj boli tak som nezvladol riadenie, vtiahlo ma to do potoka a z neho von. Hned na to som pocul majaky a zastavil som motorove vozidlo. Obvinili ma z nebezpecnej jazdny motorovim vozidlom.
Podobny priestupok som mal pred 4roma rokmi v obci Novacany, susedna dedina. Rozsudok bol vyneseny bez mojej pritomnosti kedze som sa zdrziaval v zahranici. Dostal som 3 roky odklad v snahe si urobit vodicsky preukaz a 14.000SKK penaznu pokutu.
Dostal som predvolanie na Okresny dopravny inspektorat kosice a okolie. So sidlom v Kosiciach na 10.02.2011.
Prosim Vas o pravnu radu ako by som mal postupovat na sude a ake pripadne pokuty mi hrozia.
Vopred Vam dakujem.:mee:

...kurnik ...

Novačany ...vedľa Rudník ...z druhej strany Hodkovce ...

Roman ...prosím Ťa / a to ja málokedy robím .../ ....najbližšie , ak si sadneš za volant , mohol by si mi to cez ss poslať , oznámiť ????
Občas tadiaľ idem ...nerád by som , aby si to do mňa napálil ...
Alebo ja do Teba ...ešte by ma za dospelého odsúdili ... a ja len mladého , pod vplyvom alkoholu by som trafil ...:cool:
danushka
31.01.11,19:38
RomanFR
Zamestnanie - predvolené
živnostník
Zamestnanie - iné
realitny makler
Krajina
SK

Neverím ani slovu ...
Žiaden realitný maklér by nesadol opitý za volant...
Leda, že budeš obhliadky realít vykonávať za pomoci MHD.

Alebo len tak ďalej, čo nevidieť budeš mať zápis v registri trestov, aj o živnosť prídeš.
Keď sa chceš zabiť, stromov v lese je dosť, pokojne si hoď mašľu, ale neohrozuj nikoho, resp. neotravuj ľudí na tomto fóre bludmi.
Stefan2005
31.01.11,19:57
Vraj dopravný priestupok:


....Podobny priestupok som mal pred 4roma rokmi ... Rozsudok bol vyneseny ... Dostal som 3 roky odklad ....

v prvom rade treba nazvať veci pravým menom - za priestupok možno udeliť pokarhanie, pokutu, zákaz činnosti,...

Môže to dopadnúť ako s tým chirurgom z včerajších TV novín (čo mal 4,16 promile v službe) - aj on dostal predvlani podmienku, teraz mu hrozí 7 rokov ostrých.
Petra Nová
31.01.11,20:08
RomanFR
Zamestnanie - predvolené
živnostník
Zamestnanie - iné
realitny makler
Krajina
SK

Neverím ani slovu ...
Žiaden realitný maklér by nesadol opitý za volant...
Leda, že budeš obhliadky realít vykonávať za pomoci MHD.

Alebo len tak ďalej, čo nevidieť budeš mať zápis v registri trestov, aj o živnosť prídeš.
Keď sa chceš zabiť, stromov v lese je dosť, pokojne si hoď mašľu, ale neohrozuj nikoho, resp. neotravuj ľudí na tomto fóre bludmi.
Veru Danuška, ani ja! To je zas jedna z tém, keď si niekto potrebuje vystreliť z druhého a pritom sa sado-maso od....je.:rolleyes:

Ale potešili ma reakcie poraďákov, že sa nenašiel nikto, kto by sa išiel pretrhnúť od empatie.
lujza.j
31.01.11,20:13
Veru Danuška, ani ja! To je zas jedna z tém, keď si niekto potrebuje vystreliť z druhého a pritom sa sado-maso od....je.:rolleyes:

Ale potešili ma reakcie poraďákov, že sa nenašiel nikto, kto by sa išiel pretrhnúť od empatie.

možno, že sa ešte niekto pretrhne;)
Petra Nová
31.01.11,20:21
možno, že sa ešte niekto pretrhne;)
Možné to je a dostane od Romana vyznamenanie "Za zásluhy o výstavbu". Lebo ako vidím, Roman je značne nespokojný a začal príspevky obhadzovať neužitočnými.