tajemstwi
01.02.11,08:00
ahojte.potreboval by som poradit,mam napad na novu internetovu adresu,da sa nejako patentovat nez oslovim programatorov grafikou atd,aby mi napad neukradli???
Peacemaker11
01.02.11,08:50
patentovať niečo na webe???
Možno sa aj da neviem ale jedno viem ak to das urobiť profesionalnej firme tak by ti to nemali ukradnuť.
tajemstwi
01.02.11,10:25
ok ja oslovim firmu,ona povie źe nema zaujem a o pol roka to bude nie??
Peacemaker11
01.02.11,10:45
Pochybujem že to povie.
blavaciko
01.02.11,12:50
internetova adresa stoji od 6,50 za com do 20 € za .sk stranku ano su aj za 80 ale to len tusim .jp
Peacemaker11
01.02.11,13:05
A svoj napad aj tak neuchranis čo ked niekto pride a si povie toto sa može robiť inak a ty tomu aj tak nezachranis aj ked budes mať patent.
blavaciko
01.02.11,14:33
no napad neuchrani, to je jasne, urcite nie na internete, ale domenove meno sa da za urcitych okolnosti zabezpecit
Peacemaker11
01.02.11,19:05
suhlasim z blavaciko
shiny
02.02.11,10:53
Zaujimalo by ma, co chces tym "panentom" chranit - ci design, myslienku stranky, jej sposob vyuzitia, domenu alebo co ja viem co ...
Lebo ono to znie pekne, ze "dat si nieco patentovat", ale realita vobec nie je taka ruzova - stoji to strasne peniaze a aj tak sa to da dost jednoducho obist ...
A ako pise Peacemaker11 , ked pojdes za serioznou firmou a primerane za to zaplatis, nemaju dovod ti to kradnut ...
blavaciko
02.02.11,14:30
dalsou vecou je, ze ak ty prides s nejakym napadom a aj si ho tu kludne patentujes, tak zrejme nebudes mat celosvetovu platnost patentu. Takze ja si kupim server v japonsku napriklad a robim to iste co ty
ferko18
05.02.11,23:03
Pokial ide o net nemas nic zarucene :) pokial je programator sikovny alebo dana firma --Tak vam urobi co pozadujete a ked ma napad potencial premyslia to a urobia to lepsie ako mate vy :) to iste plati aj o beznom uzivatelovi.
Bjordrin
09.02.11,11:30
ked sa ti jedna iba o nazov stranky, tak rezervacia domeny je za smiesne peniaze. napr na rok si ju rezervujes, cize nikto iny uz taku nemoze mat kym ti plati ta rezervacia
profesional
14.02.11,18:20
Samotna myslienka nepodlieha ziadnej forme autorskopravnej ochrany. Takze myslienka saneda ani patentovat ani nijako inak ochranit.

A poviem ti ze denne mam asi 20 myslienok na novy super vynosny biznis. Behom prveho dna zvycajne zistim ze asi 10 z nich je sprostost alebo je to nelegalne.
Z dalsich 10 odpadne 8-9 ked vezmem do ruky kalkulacku a zacnem ratat. Bude to asi tym ze moj cas je prilis drahy a som nuteny vyberat si len tie myslienky ktore prinesu viac na kazdu jednu dalsiu hodinu co budem venovat biznisu.
Takto mi ostane asi 30 myslienok mesacne. A poviem ti ze potom ked si tie najlepsie zosumarizujem tak si z nich vyberiem mozno 1 najlepsiu a mozno ani jednu. Takze ako vidis, rocne mam asi 7300 skvelych myslienok na biznis.
Ale realne z nich rozbehnem iba velmi malo.

Cize ak si myslis ze mas jednu myslienku a ze to je cesta k zlatej bani a bojis sa ze ti ju niekto ukradne, tak si na omyle. Sanca ze by so o brutalne revolucnu myslienku je krajne mala. A v opacnom pripade mi ver ze nikomu z nas prave tvoja jedna myslienka k stastiu nechyba a mame dost co robit aby sme sa vysporiadali s tymi nasimi a nie aby este niekto kradol tu tvoju jednu.
Peter122
14.02.11,18:32
presne tak, na internete toho moc neochranis.. pokial teda nemas vysklovene vela penazi