Aniko M.
01.02.11,10:10
Dobry den, chcela by som sa opytat ci mam narok na stravne listky. Pracujem na tri smeny 7 hodin denne a zamestnavatel nam dava stravu len na prvej smene ostatne dva nemaju ani strvu ani listky..
Stanislav 1975
01.02.11,09:14
Dobry den, chcela by som sa opytat ci mam narok na stravne listky. Pracujem na tri smeny 7 hodin denne a zamestnavatel nam dava stravu len na prvej smene ostatne dva nemaju ani strvu ani listky..

Mala by si dostať gastrolístky- má na ne nárok každý zamestnanec, ktorý pracuje aspoň 4 hodiny...
Zamestnávateľ porušuje zákon...
Aniko M.
01.02.11,09:27
aha dakujem pekne..
veronikasad
01.02.11,09:32
Dobry den, chcela by som sa opytat ci mam narok na stravne listky. Pracujem na tri smeny 7 hodin denne a zamestnavatel nam dava stravu len na prvej smene ostatne dva nemaju ani strvu ani listky..
Pokial vám zamestnávatel v II. a III. smene nezabezpečí stravovanie, máte nárok na stravné lístky - v roku 2010 v min. hodnote 2,70€údeň, v roku 2011 min. 2,85€/deň.
Tweety
01.02.11,10:22
Mala by si dostať gastrolístky- má na ne nárok každý zamestnanec, ktorý pracuje aspoň 4 hodiny...
Zamestnávateľ porušuje zákon...
Nie je to správne, musí odpracovať viac ako 4hod.
Betina2
01.02.11,10:29
Ano, aspoň 4 hodiny, čiže kludne 4 hodiny a 1 minútu. Každopádne, zadávateľka uviedla, že smena trvá 7 hodín, takže zamestnávateľ jej za každú takúto smenu, v ktorej odpracuje aspoň 4 hodiny, musí buď zabezpečiť stravovanie podľa zákona alebo poskytnúť stravný lístok aspoň v hodnote stravného určeného podľa platného Zákona o cestovných náhradách.