wallie
01.02.11,12:47
Ahojte,
poprosím o pomoc, neviem čo robím zle. Účtujem normálny výpis z banky, v ktorom je ihneď spoplatňované za transakciu ak šlo o medzibankový prevod , čiže mám napr. 11.01.-úhrada PFA a hneď nato je vo výpise 11.01. aj poplatok za transakciu -0,03 Eur, oboje šlo do prevádzkovej réžie, všetko ukazuje a vyzerá byť OK, keď pozerám záznamy v banke aj v peňažnom denníku vidím to tam oddelene, ale keď pozriem do náhľadu tlače peň denníka, tam mi takéto transakcie spája do jednej sumy so sumou uhrádzanej fa, čo je nezmysel, neviete ako je to možné a v čom je problém???
a druhá vec - ak sú to výpisy z mBank a nie sú zasielané poštou, sú tlačené len z inetbankingu po zadaní rozsahu obdobia napr. 01.12.2010-31.12.2010, vytlačené boli ale spätne až teraz, čo budem zadávať ako dátum výpisu, vždy posledný deň mesiaca? alebo zadám k všetkým deň kedy boli vytlačené?:( to by potom boli za 4 mesiace dátumy výpisu s rovnakým dátumom? v podstate ich bolo/je možné tlačiť kedykoľvek tak neviem čo je správne uviesť.
prosím poraďte ako to robíte vy
wallie
02.02.11,07:25
už som to našla, v nastavení tlače trebalo zrušiť jedno zafajknuté :)