Zoltán Kovács
01.02.11,13:29
Možno niečo som prepásol v rámci nejakej novelizácie, ale mám nasledovný "problém".
Obrátil sa na mňa klient s nasledujúcou otázkou - problémom: Jeho odberatelia mu odmietli prevziať vystavené faktúry z dôvodu, že splatnosť uvádza 10 dňovú. Odberatelia argumentujú s tým, že v zákone je stanovená lehota 14 dňová.

Vie mi niekto dať link, prípadne konkrétne znenie paragrafu zákona, kde je to uvedené?

Ďakujem.
Tweety
01.02.11,12:32
Možno niečo som prepásol v rámci nejakej novelizácie, ale mám nasledovný "problém".
Obrátil sa na mňa klient s nasledujúcou otázkou - problémom: Jeho odberatelia mu odmietli prevziať vystavené faktúry z dôvodu, že splatnosť uvádza 10 dňovú. Odberatelia argumentujú s tým, že v zákone je stanovená lehota 14 dňová.

Vie mi niekto dať link, prípadne konkrétne znenie paragrafu zákona, kde je to uvedené?

Ďakujem.
Splatnosť je výlučne v kompetencii dohody obidvoch strán, ak sa napr. dohodnú na 2 dňovej, je to OK. A to, že nesúhlasia so splatnosťou, nie je dôvod na neprevzatie oprávnene vystavených faktúr.
Zoltán Kovács
01.02.11,12:33
Ďakujem Tweety, to isté som tvrdil aj ja, že doba splatnosti je na dohode oboch strán.
Zita5
01.02.11,12:47
Zoli mimo témy, časom sa splatnosť - myslím maximálna hranica - zmení na 30 dní
http://www.podnikajte.sk/spravy/category/spravy/article/splatnost-faktur-30-dni.xhtml
Zoltán Kovács
01.02.11,12:54
Ďakujem Zitus za príspevok. Túto zmenu som zaregistroval. Ale tie argumenty odberateľov.....
Poprosil som fakturantku nech požiada klientov o konkrétny paragraf konkrétneho zákona, aby to mohla ukazať "neschopnému" účtovníkovi, ktorý si neodsledoval takéto " dôležité" zmeny v zákona... :D