ilona
01.02.11,19:53
Dobrý večer,

chcela by som Vás poprosiť,či niekto nemá skúsenosti s liečbou rakoviny Foscanom. Jedná sa o rakovinu hrdla. Doporučuje to lekár odskúšať,no nevieme,či do toho ísť.
buchač
01.02.11,19:04
Dobrý večer,

chcela by som Vás poprosiť,či niekto nemá skúsenosti s liečbou rakoviny Foscanom. Jedná sa o rakovinu hrdla. Doporučuje to lekár odskúšať,no nevieme,či do toho ísť.

Jednému to a druhému ono ...no neviem , prečo by ste nemali do toho ísť ...
Myslíš si , že niekto s poraďákov je onkológ ????
Pochybujem ...
Každý môže len to povedať , že čo jemu napríklad aplikovali ...


Terapeutické indikácie
Foscan je určený na paliatívnu liečbu pacientov s pokročilým skvamocelulárnym karcinómom hlavy a krku, u ktorých zlyhala predchádzajúca terapia a rádioterapia, operácia alebo systémová chemoterapia nie je pre nich vhodná.
http://www.ema.europa.eu/docs/sk_SK/document_library/EPAR_-_Product_Information/human/000318/WC500024398.pdf

Čiže ???
Je to váš prípad ???
Myslím , že nie je čo vymýšľať .
ilona
02.02.11,06:25
Buchač, nemyslím si že niekto s poraďákov je onkológ,no možné je aj to. Keď čítam témy ktoré sa tu nachádzajú, je tu strašne veľa ľudí, ktorí si s chorobami prežili svoje a poradili veľa ľuďom čomu sa vyhnúť, čo pri terapii doplniť a pod. Svojím príspevkom som myslela skôr na skúsennosť pacientov pri tejto liečbe ako napr. kontakt so slnenčným svetlom,zabránenie kožnej popálenine, postupné vystavovanie sa svetlu a pod. Veľa ľudí, veľa vie.
buchač
02.02.11,07:40
Buchač, nemyslím si že niekto s poraďákov je onkológ,no možné je aj to. Keď čítam témy ktoré sa tu nachádzajú, je tu strašne veľa ľudí, ktorí si s chorobami prežili svoje a poradili veľa ľuďom čomu sa vyhnúť, čo pri terapii doplniť a pod. Svojím príspevkom som myslela skôr na skúsennosť pacientov pri tejto liečbe ako napr. kontakt so slnenčným svetlom,zabránenie kožnej popálenine, postupné vystavovanie sa svetlu a pod. Veľa ľudí, veľa vie.

....aj JA ....aj ja ....:rolleyes:

Veď čítaj ...do tejto témy sa síce viac hodil Tvoj príspevok , ale nevadí ...
http://www.porada.sk/t140934-onkologicke-ochorenia.html