Foresst
01.02.11,21:31
Dravím.

Raz som tu už podobnú tému otváral, táto, je však o čosi iná.
Ponúkam pre ženy nafotenie a upravenie pekných jemných decentných aktov pre partnera.

..Venujem sa fotografovaniu a DTP Grafike.. Dlhodobo som sa venoval grafickemu dizajnu, momentalne sa rozvijam v oblasti umeleckej fotografie.
Mojou specializaciou je fotografovanie emotivnych portretov, glamour portretov a umeleckych aktov.


Ak sa najde nejaka zaujemkyna o fotografovanie, ci uz v atelieri alebo v exterieri. dajte vediet, tu alebo priamo mne na mail, alebo telefonicky.

NEVÁHAJTE MA KONTAKTOVAŤ S HOCIJAKOU OTÁZKOU.

zoli@gdstudio.sk

0915 763 079

DAKUJEM

PROSÍM VÁS, neurobte si tu z toho zas pokec, MOJA PONUKA JE SERIÓZNA.
ladyrs
01.02.11,20:34
ŠTEKLYVÍMI?????????????????????

šteklivými
Foresst
01.02.11,20:36
to som si vsimol hned, len neviem ako to editovat po zverejneni
ladyrs
01.02.11,20:39
to som si vsimol hned, len neviem ako to editovat po zverejneni

napríklad cez "uprav" :-)))
Foresst
01.02.11,20:41
A kde tu je uprav?
jacekova
01.02.11,20:45
A kde tu je uprav?

na spodku tvojho 1.príspevku je "Upraviť" ;)
Foresst
01.02.11,20:49
zmenil som to pomocou "cituj"
Halli
01.02.11,20:50
na spodku tvojho 1.príspevku je "Upraviť" ;)

A uprav hneď aj Zdravím namiesto Dravím :D, neboj stihneš to kým ťa niekto nezruší kôli reklame :D
Foresst
01.02.11,20:51
Som tu sice len druhy krat ale zatial som sa nestretol stym, aby niekto reagoval na temu.
Halli
01.02.11,20:52
zmenil som to pomocou "cituj"

nezmenil :D :D
Foresst
01.02.11,20:52
To nieje reklama :) chcem sa tu o tom poradiť, nič ine.
ladyrs
01.02.11,20:52
tak ja ti odpoviem,že si to uprav cez tlačítko "uprav" a ty mi hodíš "neužitočné" hodnotenie? no nič... aj tak máš pekného psíka
Foresst
01.02.11,20:53
hmmm.. a to uz preco nie? povodne sa to tak zobrazilo. Divne forum :D
ladyrs
01.02.11,20:55
hmmm.. a to uz preco nie? povodne sa to tak zobrazilo. Divne forum :D

tak to vieš, divní ľudia, divné fórum ....... prekvapuje ma,že sa čuduješ práve ty .....
Halli
01.02.11,20:55
To nieje reklama :) chcem sa tu o tom poradiť, nič ine.


:D však tam máš svoje číslo a všetko čo treba na reklamu ...okrem pravopisu :D, zase dobrá téma pred spaním :D
Foresst
01.02.11,20:56
Cislo nieje reklamny prvok alekontakt.
Xanti
01.02.11,20:56
Som tu sice len druhy krat ale zatial som sa nestretol stym, aby niekto reagoval na temu.
Asi preto, že toto je skôr ekonomické forum ako erotické ... a ľudia tu, majú pár pracovných skúseností , zodpovedajúcich veku a len sem tam sa tu nájdu 18tky ..

Takže asi neuspeješ. Myslím, že z toho pokecu si odchádzať nemal. Tam skôr ulovíš modelky pre svoje akty.
KoxXxo
01.02.11,20:57
Som tu sice len druhy krat ale zatial som sa nestretol stym, aby niekto reagoval na temu.

Asi záleží aj na zadaní témy. Tu sa väčšinou riešia problémy, ale toto vyzerá skôr ako reklama.
A čo sa Valentína týka, tak už aby bolo 15-teho februára.
Foresst
01.02.11,21:00
JA na pokec nechodievam. Skusil som to tu. Mam vela prace a takto vecer, ked som dokoncil par veci som chcel trosku spravit prieskum. Ale, zda sa mi, ze toto forum nieje moc podarene, co sa tyka uzivatelov. A moj prispevok nebol eroticky, ale fotograficky :D
Foresst
01.02.11,21:02
// a nerobim to pre seba, ale pre klientky.
Halli
01.02.11,21:02
JA na pokec nechodievam. Skusil som to tu. Mam vela prace a takto vecer, ked som dokoncil par veci som chcel trosku spravit prieskum. Ale, zda sa mi, ze toto forum nieje moc podarene, co sa tyka uzivatelov. A moj prispevok nebol eroticky, ale fotograficky :D

Toto je najpodarenejšie "fórum" aké si kedy zažil :D:D
Xanti
01.02.11,21:02
Ak budeš na volnej nohe a budeš potrebovať pomôcť pri DP a tak .. tak zistíš aké úžasné je toto forum.

Ale ponúkať erotické fotografie ... ups ... s tým si sa sekol ...
jacekova
01.02.11,21:04
nič v zlom, ale toto je skôr stránka kde ľudia hľadajú rady (teraz prevažne účtovné a ekonomické) a tvoj príspevok znie skôr ako reklama (Ponuka)
Xanti
01.02.11,21:05
// a nerobim to pre seba, ale pre klientky.No vidíš a čo ak by ženy chceli darček od partnera aby sa tak nafotil .... v podstate diskriminuješ .. a to sa nesmie :D:D:D
Foresst
01.02.11,21:05
dva roky som SZCO a poradil som si zatial vzdy aj bez tohto fora. A neponukam eroticke fotografie ale fotografovanie aktov a glamour.
Foresst
01.02.11,21:07
Idem par veci vyretusovat pred spanim. Kto chcel, prispevok pochopil.. kto nie ten si aj tak bude mimo temy vypisovat, ked nema nic ine na praci. Caute.
Halli
01.02.11,21:08
dva roky som SZCO a poradil som si zatial vzdy aj bez tohto fora. A neponukam eroticke fotografie ale fotografovanie aktov a glamour.

áále Zoli,. však sa nedurdi, máš také pekné modré oči , tak ti to odpustíme :D
ladyrs
01.02.11,21:09
dva roky som SZCO a poradil som si zatial vzdy aj bez tohto fora. A neponukam eroticke fotografie ale fotografovanie aktov a glamour.

dva roky ??? by som povedala, že presne jeden rok a jeden mesiac :-)))
Halli
01.02.11,21:11
dva roky ??? by som povedala, že presne jeden rok a jeden mesiac :-)))

Už ho nechajme, lebo nebude ani spať :D
Foresst
01.02.11,21:13
Už ho nechajme, lebo nebude ani spať :D

podla papierov hej.. ale samostatne zarobkovo cinny prakttcky 2
ladyrs
01.02.11,21:13
Už ho nechajme, lebo nebude ani spať :D

ááááááááále myslím,že do zajtra bude téma vymazaná.....
Lubaba
01.02.11,21:13
Nie nechceme, my ho vieme poštekliť aj inak ako fotkami, a mávame aj zľavu na to:---:---:---
Halli
01.02.11,21:17
podla papierov hej.. ale samostatne zarobkovo cinny prakttcky 2


Na to koľko máš rokov ťa chválim a prajem Ti nech sa Ti darí. Nerob si z nás nič, ale toto je naozaj skôr ekonomické fórum a takéto témy nás len rozkokošia :D
ladyrs
01.02.11,21:17
podla papierov hej.. ale samostatne zarobkovo cinny prakttcky 2

vidíte poraďáci, predsa sme sa niečo naučili........
blavaciko
01.02.11,21:49
tak za prve, tvoj prispevok absolutne porusuje pravidla, mozno v sekcii inzercia by to bolo ok
a ano, je reklama, mas tam presne uvedene co, ako, kde a za kolko... tak o com tocis?
toto forum je asi jedina uzitocna diskusia na slovenskom internete, ale diskusia, nie reklamny portal
je asi prehnane ocakavat od grafika aby ovladal aspon zaklady intuitivneho ovladania webovych stranok, ktore porada.sk splna na vybornu.
takze skor ako zacnes obvinovat ostatnych ze ta nepochopili, tak si over ci je to pravda. pochopili sme velmi dobre, robis si reklamu a velmi velmi zle.
vybral si si zlu stranku, pretoze na steklive fotografie tu nemas vhodnu cielovu skupinu.

sem chodia ludia kvoli praci a kvoli hobby ktore ich spaja (ekonomika, uctovnictvo, podnikanie, atd.) a nie kvoli tomu aby citali hlupe "nereklamne" ponuky vsakovakych pseudo-zivnostnikov, ktori su PRAKTICKY szco uz cele dva roky. urcite to nie je jedina vec v ktorej tak trosku porusujes zakony, ale na to tu predsa nie sme
Foresst
01.02.11,21:58
tak za prve, tvoj prispevok absolutne porusuje pravidla, mozno v sekcii inzercia by to bolo ok
a ano, je reklama, mas tam presne uvedene co, ako, kde a za kolko... tak o com tocis?
toto forum je asi jedina uzitocna diskusia na slovenskom internete, ale diskusia, nie reklamny portal
je asi prehnane ocakavat od grafika aby ovladal aspon zaklady intuitivneho ovladania webovych stranok, ktore porada.sk splna na vybornu.
takze skor ako zacnes obvinovat ostatnych ze ta nepochopili, tak si over ci je to pravda. pochopili sme velmi dobre, robis si reklamu a velmi velmi zle.
vybral si si zlu stranku, pretoze na steklive fotografie tu nemas vhodnu cielovu skupinu.

sem chodia ludia kvoli praci a kvoli hobby ktore ich spaja (ekonomika, uctovnictvo, podnikanie, atd.) a nie kvoli tomu aby citali hlupe "nereklamne" ponuky vsakovakych pseudo-zivnostnikov, ktori su PRAKTICKY szco uz cele dva roky. urcite to nie je jedina vec v ktorej tak trosku porusujes zakony, ale na to tu predsa nie sme

_____________________________

Nikde neuvadzam za kolko, ani kde.. .. zabudol si uviezt aj dalsie kategorie ale ok skatulkujte sa..inzercia to nebola. v nazve bol otaznik, pracujem v oblasti reklamy, reklama vyzera trosku inac. Ze jedina uzitocna? to tazko je ich vela a su aj lepsie. Hlavne co sa tyka navigacie, struktury, ale to je jedno. Skusil so to prispevkom, vhodne komentare neprisli. Nevadi, hlavne, ze sa nikto dnes vecer nenudil. Preco pseudo? Zato, ze nemam este firmu, ktora ma milionove obraty, tak som nic, alebo ako?
Lubaba
01.02.11,22:07
A uprav hneď aj Zdravím namiesto Dravím :D, neboj stihneš to kým ťa niekto nezruší kôli reklame :D
myslím že to dravím ani nebola chyba, to bol asi zámer, dravím = som dravý:D
Foresst
01.02.11,22:09
A preco by som porusoval zakon? Predtym som mal dohody, a dohody o vytvoreni diela. Vsetko v poriadku.
Lubaba
01.02.11,22:11
dva roky som SZCO a poradil som si zatial vzdy aj bez tohto fora. A neponukam eroticke fotografie ale fotografovanie aktov a glamour.

a cena je aká???
Foresst
01.02.11,22:13
napis mail a dozvies sa. Inzercie tu predsa nerobime.
Melnick
01.02.11,22:13
CHCETE POTEŠIŤ SVOJHO MILOVANÉHO NA VALENTÍNA ?



Nie, nechcem. Vytešený je zo mňa každý deň. Hlavne v období daňových priznaní. :D:D:D
Foresst
01.02.11,22:15
CHCETE POTEŠIŤ SVOJHO MILOVANÉHO NA VALENTÍNA ?



Nie, nechcem. Vytešený je zo mňa každý deň. Hlavne v období daňových priznaní. :D:D:D

:) tak mu to nepokaz ani tentokrat
Lubaba
01.02.11,22:17
_____________________________

Nikde neuvadzam za kolko, ani kde.. .. zabudol si uviezt aj dalsie kategorie ale ok skatulkujte sa..inzercia to nebola. v nazve bol otaznik, pracujem v oblasti reklamy, reklama vyzera trosku inac. Ze jedina uzitocna? to tazko je ich vela a su aj lepsie. Hlavne co sa tyka navigacie, struktury, ale to je jedno. Skusil so to prispevkom, vhodne komentare neprisli. Nevadi, hlavne, ze sa nikto dnes vecer nenudil. Preco pseudo? Zato, ze nemam este firmu, ktora ma milionove obraty, tak som nic, alebo ako?
"šak si mohov uvíst ceny, polla mna je to inzercia, nevím kdo to má na starosti ale zajtra to tu určite nebude" teda dnes:D
však si mohol uviesť o aké ceny ide, podľa mňa to malo byť zaradené v inzercii, a zajtra si at the end, papík
Lubaba
01.02.11,22:19
CHCETE POTEŠIŤ SVOJHO MILOVANÉHO NA VALENTÍNA ?



Nie, nechcem. Vytešený je zo mňa každý deň. Hlavne v období daňových priznaní. :D:D:D
toto si snáď zaslúži aby ťa zadávateľ označil za najlepšiu odpoveď:---:D:---
Lubaba
01.02.11,22:21
takáto téma a toľko príspevkov, vidieť že poraďáci potrebujú aj relax , aj keď... Čo ťa, nezabije, to ťa posilní !
marjankaj
01.02.11,23:08
dva roky som SZCO a poradil som si zatial vzdy aj bez tohto fora. A neponukam eroticke fotografie ale fotografovanie aktov a glamour.

Aj ja by som chcel fotografovať akty. ;) Poradíš ako sa zháňajú modelky?:)
pivko
02.02.11,04:36
Ako je to možné že nováčik može dať neužitočné???
A dokonca neprávom , viď. príspevok od ladyrs.
Foresst
02.02.11,06:43
daju sa zohnat na fotopatracka.cz v sekcii "nabidky"
marjankaj
02.02.11,06:46
daju sa zohnat na fotopatracka.cz v sekcii "nabidky"

Tak prečo to potom nezháňaš tam?:eek:
Tweety
02.02.11,06:47
Tak prečo to potom nezháňaš tam?:eek:
A načo by zháňal, veď on takéto erotično ponúka, či?:---
Tweety
02.02.11,06:48
Aj ja by som chcel fotografovať akty. ;) Poradíš ako sa zháňajú modelky?:)
Ale ty možno myslíš asi, AKTY X či? nie sú akty, ako akty. :---
Foresst
02.02.11,06:49
ja mam modeliek nafotenych dost. Chcel som dat sancu kazdej. Staci si precitat moj prispevok. Je to pekny darcek pre priatela. napr. ked sa fotka vytlaci na platno.
Timka1
02.02.11,06:51
PROSÍM VÁS, neurobte si tu z toho zas pokec, MOJA PONUKA JE SERIÓZNA.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D
dobrá téma na pokec
katarina.j
02.02.11,07:28
Nechápem, prečo nie je uzamknutá táto téma ešte?????či sa už podporujú reklamy?????dufam len, že aspon za slušný honorár v prospech porady......
dragan.michal
02.02.11,07:36
Bohužial tu admini spia, alebo rozhodujú dvojakým metrom. ked som ja v blogu dal link na svoj blog tak mi hned mazali clanky. Tu si kazdy linkuje ako chce, davaju si tu anchor texty a nikomu to nevadi. Asi Richard ponuku "skrytu reklamu" alebo odkazy pre "SEO"
Foresst
02.02.11,07:41
Nechápem, prečo nie je uzamknutá táto téma ešte?????či sa už podporujú reklamy?????dufam len, že aspon za slušný honorár v prospech porady......


Ale toto nieje reklama. Asi si to zle pochopila.
Halli
02.02.11,07:42
_____________________________

Skusil so to prispevkom, vhodne komentare neprisli. Nevadi, hlavne, ze sa nikto dnes vecer nenudil.?

Zoli, neboj, ešte si neprišiel na to, že tým, že sme sa bavili na tvoj účet sme ťa vlastne permanentne posúvali na vrchné poschodie tém ?:D
Takže žiadne obavy, ak to videlo toľko ľudí,/pozri počet videní:D/ určite to niekoho pošteklí ;) veľa zdaru.
gypsynka
02.02.11,08:18
Ale, však už sa doňho toľko nenavážajte. Napríklad mne keby zakryl decentne tak tri štvrtiny tela, tiež by som sa odvážila dať taký darček manželovi.
Foresst
02.02.11,08:19
Zoli, neboj, ešte si neprišiel na to, že tým, že sme sa bavili na tvoj účet sme ťa vlastne permanentne posúvali na vrchné poschodie tém ?:D
Takže žiadne obavy, ak to videlo toľko ľudí,/pozri počet videní:D/ určite to niekoho pošteklí ;) veľa zdaru.


Tak jedna sa ozvala na zaklade porady, tak snat po nafoteni bude spokojna a niekoho tym potesi :)
Tweety
02.02.11,08:20
Ale, však už sa doňho toľko nenavážajte. Napríklad mne keby zakryl decentne tak tri štvrtiny tela, tiež by som sa odvážila dať taký darček manželovi.
Nemáš to trošku pomýlené? Veď akty nie sú o zakrývaní, či?:---
2009
02.02.11,08:22
Tak jedna sa ozvala na zaklade porady, tak snat po nafoteni bude spokojna a niekoho tym potesi :)
A potom sa s tým niekým rozíde a on ju z pomsty vyvesí na net.. Ale to je o inom
Foresst
02.02.11,08:23
Nemáš to trošku pomýlené? Veď akty nie sú o zakrývaní, či?:---


Je to vtedy skor glamour, vtedy sa casti tela zakryvaju castami odevu alebo hocicim inym. Pri aktoch sa zakryva pomocou tiena, polohy a podobne.
Heni
02.02.11,08:24
Nemáš to trošku pomýlené? Veď akty nie sú o zakrývaní, či?:---

náhodou, oblečieme si plavky typu burkiny a budeme zakryté aj odhalené
http://www.tyden.cz/obrazek/burkini-495a42d3e22b3_275x183.jpg
gypsynka
02.02.11,08:25
:)Ja som to zakrytie myslela kvôli veku (tuky a vzhľad pokožky), nie že by som sa hanbila, keby som mala "dsať"
Tweety
02.02.11,08:25
náhodou, oblečieme si plavky typu burkiny a budeme zakryté aj odhalené
http://www.tyden.cz/obrazek/burkini-495a42d3e22b3_275x183.jpg
Pekné, ale od aktov to má ďaľako.:---
Foresst
02.02.11,08:25
A potom sa s tým niekým rozíde a on ju z pomsty vyvesí na net.. Ale to je o inom


To je uz o dovere, a nemusi mu davat fotky na cd v plnom rozliseni. Daruje mu fotografiu, obraz tapetu alebo nieco podobne.
Heni
02.02.11,08:25
Tak jedna sa ozvala na zaklade porady, tak snat po nafoteni bude spokojna a niekoho tym potesi :)

a čo keby si to zavesil sem, ako príklad ako to myslíš... :):):):):D
Heni
02.02.11,08:26
Pekné, ale od aktov to má ďaľako.:---

ved to je to "glamour" - niečo zakryť kúskom odevu :D
Foresst
02.02.11,08:28
a čo keby si to zavesil sem, ako príklad ako to myslíš... :):):):):D

nezverejnil by som tu jej fotky. A dokona fotky kotre fotim pre niekoho si ani nenechavam. Do referencii si vyberam len niekedy fotky a tie zo suhlasom osoby ktora je na fotke.
Foresst
02.02.11,08:31
:)Ja som to zakrytie myslela kvôli veku (tuky a vzhľad pokožky), nie že by som sa hanbila, keby som mala "dsať"



Na to je tu retuš. Na doriešenie nedostatkov, zjemnenie plete a podobne. :)
Tweety
02.02.11,08:33
ved to je to "glamour" - niečo zakryť kúskom odevu :D
Ahá, to je asi tým, že nefiem, čo je to ten glamúr, či aký to múr. :---
Foresst
02.02.11,08:35
Ahá, to je asi tým, že nefiem, čo je to ten glamúr, či aký to múr. :---

GLAMOUR definicia z Wikipédie, slobodnej encyklopédie


Príklad glamour fotografie zo začiatku minulého storočia.
Glamour je fotografický žáner, v ktorom sú ľudia, najčastejšie ženy, vyobrazené tak, aby zvýrazňovali atraktívnosť a šarm. Aj keď sa u glamour portrétov väčšinou jedná o obrázky skromnejšie odetých postáv, primárne nejde o dôraz na na vyobrazenie poprsia, či genitálií objektu. Tento druh fotografií je zameraný na provokáciu, tajomno a zvádzanie (erotična a sexuálneho napätia) cieľových subjektov. Keďže pri výrobe snímok ide o dosiahnutie dôrazu na dokonalosť fotených modelov, sú pri nej používané vylepšovacie techniky od kozmetických úprav, manipulácie s osvetlením, v súčasnosti aj dodatočným zdokonaľovaním v grafických programoch
Tweety
02.02.11,08:38
Ja som svoj príspevok myslela zábavne, to by v tom bol čert, aby som to nevedela. Ale vďaka za vysvetlenie, určite je užitočné.
Foresst
02.02.11,08:41
Ja som svoj príspevok myslela zábavne, to by v tom bol čert, aby som to nevedela. Ale vďaka za vysvetlenie, určite je užitočné.

aha, ok. :) A uz si sa fotila v style glamour?
Tweety
02.02.11,08:47
aha, ok. :) A uz si sa fotila v style glamour?
Terazky neviem, či bohužiaľ, alebo našťastie, ale túto éru som zmeškala. A terazky by to bolo aj lacné, aj privátne, nakoľko synátor sa popri práci venuje profes. foteniu v ateliéri.:)
pepsikova
02.02.11,08:53
...šak mne skoro očky vypadli!...legálna reklama na porade!..notykoky!!..a môj drahý povedal, že on veru nebude oblizovať med cez sklo ani na Valentína..živé je len živé...
Foresst
02.02.11,08:55
Terazky neviem, či bohužiaľ, alebo našťastie, ale túto éru som zmeškala. A terazky by to bolo aj lacné, aj privátne, nakoľko synátor sa popri práci venuje profes. foteniu v ateliéri.:)


Nikdy nieje neskoro.
Tweety
02.02.11,09:03
Pepsinka, tak prečo mu dávaš med za sklo?:---
Foresst
02.02.11,09:13
pepsikova, ale zachovat cas vo fotke je skvela vec.
Melnick
02.02.11,10:39
marjankaj :Aj ja by som chcel fotografovať akty. Poradíš ako sa zháňajú modelky?



Foresst
Member
daju sa zohnat na fotopatracka.cz v sekcii "nabidky"





Tak prečo to potom nezháňaš tam?:eek:
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

No Janko!!!!!! Veď nám dopraj .:---:---:--- A Ty si myslíš, že tu by nič nenašiel ??????:) On chce 17- tky a nielen s peknou postavou hrušky, ale aj múdre, čo si zároveň spravia samé aj DP . :D:D:D:---
Foresst
02.02.11,10:45
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

No Janko!!!!!! Veď nám dopraj .:---:---:--- A Ty si myslíš, že tu by nič nenašiel ??????:) On chce 17- tky a nielen s peknou postavou hrušky, ale aj múdre, čo si zároveň spravia samé aj DP . :D:D:D:---

Ake 17? Akty len od 18. 17mozu glamour.