max95
02.02.11,08:25
Zamestnavatel mi dal na podpis dohodu o zrazkach zo mzdy za parkovacie miesto v areali firmy, na ktorom parkujem firemne auto, ktore mi bolo pridelene. Ma zamestnavatel pravo ziadat odo mna takuto uhradu?
Dakujem.
Tweety
02.02.11,07:44
Zamestnavatel mi dal na podpis dohodu o zrazkach zo mzdy za parkovacie miesto v areali firmy, na ktorom parkujem firemne auto, ktore mi bolo pridelene. Ma zamestnavatel pravo ziadat odo mna takuto uhradu?
Dakujem.
Dúfam, že si to nepodpísal.:) Firemné auto=firemné náklady.
Llívia
02.02.11,07:53
Zamestnavatel mi dal na podpis dohodu o zrazkach zo mzdy za parkovacie miesto v areali firmy, na ktorom parkujem firemne auto, ktore mi bolo pridelene. Ma zamestnavatel pravo ziadat odo mna takuto uhradu?
Dakujem.
Je to za parkovacie miesto v areáli zamestnávateľa ("tvojej" firmy)? Ak áno, je to blbosť, a aj keby si tú dohodu podpísal a zamestnávateľ ti niečo zrazí, nemá právo to urobiť.
Chobot
02.02.11,08:28
Zamestnavatel mi dal na podpis dohodu o zrazkach zo mzdy za parkovacie miesto v areali firmy, na ktorom parkujem firemne auto, ktore mi bolo pridelene. Ma zamestnavatel pravo ziadat odo mna takuto uhradu?
Dakujem.

JE ťažké posúdiť, či na to má právo alebo nie. Právne mu nič nezakazuje niečo také od teba požadovať. Ale logicky to nepustí - je to služobné auto, hoci pridelené tebe aj na služobné aj súkromné účely. Ja by som mu na tvojom mieste za možnosť parkovania služobného auta poďakoval a povedal by som, že budem radšej parkovať niekde na ulici alebo blízko firmy. Nech si to parkovacie miesto nechá...
Stanislav 1975
02.02.11,08:34
Zamestnavatel mi dal na podpis dohodu o zrazkach zo mzdy za parkovacie miesto v areali firmy, na ktorom parkujem firemne auto, ktore mi bolo pridelene. Ma zamestnavatel pravo ziadat odo mna takuto uhradu?
Dakujem.

:eek::eek::eek:-no nič, myslel som si, že ma už nič neprekvapí, ale nejako som sa mýlil- to už aj takýto poplatok sa vyberá? Za to, že dojdeš do roboty a dovolíš si zaparkovať?:mad::eek:- no vidím, že už tu máme ten kapitalizmus, ktorý sme chceli...


Ozaj- wc máte zadarmo?-aj to by sa malo nejako spoplatniť....
Chobot
02.02.11,08:49
:eek::eek::eek:-no nič, myslel som si, že ma už nič neprekvapí, ale nejako som sa mýlil- to už aj takýto poplatok sa vyberá? Za to, že dojdeš do roboty a dovolíš si zaparkovať?:mad::eek:- no vidím, že už tu máme ten kapitalizmus, ktorý sme chceli...


Ozaj- wc máte zadarmo?-aj to by sa malo nejako spoplatniť....

Keby to bolo za súkromné autá, že kto chce, môže za poplatok na firemnom pozemku parkovať - to by som pochopil...

Ale vyberať poplatok za služobné auto???:eek::eek::confused::confused:
Stanislav 1975
02.02.11,08:59
Keby to bolo za súkromné autá, že kto chce, môže za poplatok na firemnom pozemku parkovať - to by som pochopil...

Ale vyberať poplatok za služobné auto???:eek::eek::confused::confused:

No ja som asi blbý alebo troška zaostalý ale fakt určité veci neviem akosi pochopiť, nejaké mám to vedenie pridlhé...:D:D:D
Tweety
02.02.11,09:14
No ja som asi blbý alebo troška zaostalý ale fakt určité veci neviem akosi pochopiť, nejaké mám to vedenie pridlhé...:D:D:D
A možno je to aj tým, že nemáš toľko fantázie a vynaliezavosti, ako poniektorí zamestnávatelia a zamestnanc.( aby som nekrivdila len zamestnávateľom) :)