5saimonka10
02.02.11,12:02
mam ukoncenu VS II, stupna a som kvalifikovana ucit anglicky jazyk na prvom stupni, som tiez kvalifikovana ako vychovavatelka. ponukli mi pracu vychovavatelky na plny uvazok s tym ze ako plne kvalifikovana budem ucit na prvom stupni anglicky jazyk( doplnat uvazok), aka platova trieda a zaradenie ma ked to vezmem caka????
zdenka131
02.02.11,14:10
Poskytla si málo informácii a sú nepresné na to, aby sme Ti mohli odpovedať. Z uvedeného nie je celkom jasné , aký úväzok budeš mať ako učiteľka a aký úväzok budeš mať ako vychovávateľka.

Doplň:
koľko rokov máš pedagogickej praxe? ( od toho závisí zaradenie do karierového stupňa – začínajúci, samostatný... )
druh vzdelania,
aký úväzok budeš mať ako učiteľka a aký ako vychovávateľka.

Platové zaradenie pedagogických zamestnancov a odborných pracovníkov je uvedené tu :

http://www.minedu.sk/data/USERDATA/ATEMY/2009/Zakon_o_PZ-tabulka-zaradovanie_do_PT.pdf
5saimonka10
02.02.11,15:51
uvazok budem mat ako zacinajuci vychovavatel nakolko nemam ziadnu prax. vychovavatelia maju ale mensie uvazky a preto mi riaditelka povedala ze si mozem kedze som kvalifikovana na ucenie AJ na prvom stupni- mam VS II. stupna- doplnit uvazok- pocet hodin ucenim anglickeho jazyka na celom prvom stupni- ale taktiez som aj zacinajuci ucitel so: stredne odborne vzdelanie aj VS I. stupna- vychovavatel a asistent ucitela, aj VS II stupna - uz ako ucitel 1-4. rocnika- takze ake to bude zaradenie?
zdenka131
02.02.11,17:18
Do ukončenia adaptačného vzdelávania, ktoré bude prebiehať v škole, v ktorej budeš pracovať , budeš zaradená do 9.PT - začínajúci.

Po ukončení adaptačného vzdelávania, budeš preradená do 10. PT.

Platová tarifa sa zvyšuje o 1% za každý celý rok započítanej praxe k 31. decembru bežného kalendárneho roka až do 16 rokov započítanej praxe. Za každý celý rok započítanej praxe od 17 rokov do 32 rokov sa platová tarifa zvyšuje o 0,5 %.