sandi70
02.02.11,20:00
Čaute!!

Chcem sa spýtať ako sa dá nactaviť GPS navigácia? Stále mi píše: čaká sa na GPS no čakám aj hodinu a nič. Ďakujem!!!
alla66
02.02.11,20:10
Čaute!!

Chcem sa spýtať ako sa dá nactaviť GPS navigácia? Stále mi píše: čaká sa na GPS no čakám aj hodinu a nič. Ďakujem!!!
Kde čakáš? ;) V byte, v budove nič nechytíš. Musíš ísť von, napr. balkón..... aj hmla a zamračené počasie ruší satelitný príjem.
sandi70
03.02.11,18:02
Veď to, že ani vonku nič nechytím
duves
03.02.11,18:27
Ja tymto mobilovym navigaciam neverim. Mam Garmina v aute a na šport a nie je problem.
duves
03.02.11,18:28
Kde čakáš? ;) V byte, v budove nič nechytíš. Musíš ísť von, napr. balkón..... aj hmla a zamračené počasie ruší satelitný príjem.
Alla, nemalo by. Normalne GPS-ky nemaju problem pri oblačnosti. V lese pod stromami ano.
alla66
03.02.11,20:21
Mám rovnaký fon:) ...každá navigacia má svoje muchy.;) naša nemusí hmlu a zadné sedadlo v aute:)
kergulaan
04.02.11,04:52
Len tak mimo temy, ale ku GPS navigaciam.
Existuje nejaka " GPS -masinka" pre notebook-y, napr do usb.
Taka kombinacia Netbook + Google maps + GPS to by snad slo nie?
sonic99
05.02.11,21:13
No ten problem som mal aj ja kym som nezistil ze tam nie su nainstalovane mapy. Takze v podstate ti treba stiahnut program Nokia Ovi Suite. Nainstalujes, pripojis sa kablom alebo Bluetooth (kablom je prenos rychlejsi), spustis program, kliknes na ikonku mapy (map loader) a stiahnes si mapy ake potrebujes.

Inak treba si spravne nastavit GPS...tu je navod (daj do googlu ako nainstalovat gps 5230 a spusti prvy link je tam aj odkaz na stiahnutie Nokia Ovi Suite.

Dufam ze to pomoze....vela stastia
sonic99
05.02.11,21:19
Len tak mimo temy, ale ku GPS navigaciam.
Existuje nejaka " GPS -masinka" pre notebook-y, napr do usb.
Taka kombinacia Netbook + Google maps + GPS to by snad slo nie?

ano existuje. USB zariadenieGarmin GPS 18 Deluxe + navigacny software nRoute + mapy City Navigator Europe