brianka
02.02.11,21:03
V noci sa zobudim na to ze mam vystretu jednu ruku do hora a druhou si ju skrabem alebo hladim.Stalo sa to uz niekomu??
buchač
02.02.11,20:05
V noci sa zobudim na to ze mam vystretu jednu ruku do hora a druhou si ju skrabem alebo hladim.Stalo sa to uz niekomu??

Nemôôôôžééééém ......to sa nedáááááááááááááá......:D:D:D:D:D:D: D:D:D
Tweety
02.02.11,20:06
V noci sa zobudim na to ze mam vystretu jednu ruku do hora a druhou si ju skrabem alebo hladim.Stalo sa to uz niekomu??
Ak si ich tak po zobúdení nemala, bol to len sen, a tie môžu byť divné, na tom nič nie je.
brianka
02.02.11,20:09
Praveze mala
brianka
02.02.11,20:11
Ak si ich tak po zobúdení nemala, bol to len sen, a tie môžu byť divné, na tom nič nie je.
Praveze mala
buchač
02.02.11,20:12
V noci sa zobudim na to ze mam vystretu jednu ruku do hora a druhou si ju skrabem alebo hladim.Stalo sa to uz niekomu??

....a vieš , že ešte nie ???

P.S.:

Toto je mojko , NEVHODNÝ príspevok ...a nie tamten ...
Preto som sa smial ...
brianka
02.02.11,20:17
....a vieš , že ešte nie ???

P.S.:

Toto je mojko , NEVHODNÝ príspevok ...a nie tamten ...
Preto som sa smial ...
Nechapem na co si vobec reagoval,potrebovala som radu a nie nazor nejakeho tupceka...tam si bez kritizovat druhych
osky
02.02.11,20:52
ja zase nechapem,preco ta prekvapilo,ze si sa na toto zobudila-ja v noci tiez sa obcas zobudim na to,ze ma svrbi noha alebo ruka-poskrabkam a spim dalej.nepozastavujem sa nad tym......
ondrejvla
02.02.11,21:00
V noci sa zobudim na to ze mam vystretu jednu ruku do hora a druhou si ju skrabem alebo hladim.Stalo sa to uz niekomu??

brianka, vieš, že si na stránke Porady? Ale to je Porada pre účtovníkov a ekonómov, ale aj iné profesie sa tu preberajú, no toto ma dosť prekvapilo...veru by som nevedela, kam to zaradiť.
buchač
02.02.11,21:03
Nechapem na co si vobec reagoval,potrebovala som radu a nie nazor nejakeho tupceka...tam si bez kritizovat druhych
mimotemy
Nezvyknem zachádzať do krajností ...

Mňa nepoznáš až tak dobre , že by si ma mohla takto " oslovovať " ...
To si iní , starší - členovia a aj starší odo mňa nedovolia to , čo si si teraz Ty ...
Ak nepoznáš srandu , tak nerieš ...tí ostatní vedia , že sranda , irónia / zakázaná / je moje druhé ja ...a každý ju berie ...:rolleyes:

A inak ???
Radšej nič , bol by som za .... mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (0).....
Ajuška
02.02.11,21:04
V noci sa zobudim na to ze mam vystretu jednu ruku do hora a druhou si ju skrabem alebo hladim.Stalo sa to uz niekomu??
...áno stalo...:---...aj to, že obdobnými haluzinami sa tu zabávajú poraďácke novorodeniatka a vždy im dakto na lep skočí...;):D... P.S...čo som vtedy so sebou robila Ti pri café dopoviem...:rolleyes:...
marjankaj
02.02.11,21:28
V noci sa zobudim na to ze mam vystretu jednu ruku do hora a druhou si ju skrabem alebo hladim.Stalo sa to uz niekomu??

Ako hovoril klasik

"Když ji svrbí, je to horší nežli podebraná pata".:---
K.Hoger, Babička.

PS:
Ak chceš radu, tak zadaj aj otázku.:cool: Lebo takto to vyzeralo, že si ideš robiť štatistiku.:rolleyes:
osky
03.02.11,04:31
nic si nerob z ironickych prispevkov buchaca-on je uz raz taky,ale neni zly,ze Juraj?
a ostatni to tiez nemyslime s tebou zle-jednoducho neni problem,neries to.je to predsa normalne,ze sa v noci ,rozospati,spravame obcas trosku cudne.
ak si sa zlakla,ze to nemas v hlave pokope,tak sa nelakaj.si celkom normalna.myslim,ze taketo tiky mame v noci obcas vsetci.
a mozno nielen v noci......
gypsynka
03.02.11,05:51
Nerozumiem tomu, prečo môže "brianka" bodovať, keď je tu zaregistrovaná len od včera, keď ja nemôžem pre nedostatok bodov a som tu už nejakú tú chvíľu.