1Bibi1
02.02.11,23:05
Dobrý večer :)
Netuším kam som túto moju otázku mala zaradiť (moja chyba :)..) a možno to tu už bolo spomínané aj viackrát, ale nevadí no.
Chystám sa prenajať si byt na Čiližskej vo Vrakuni..Chcem sa spýtať , niekoho kto o tom niečo vie, aké to tam je, dá sa tam v pohode bývať? Alebo sa po zotmení budem báť vyjsť z domu? :)
Ďakujem moc !
srska
02.02.11,23:00
Dobrý večer :)
Netuším kam som túto moju otázku mala zaradiť (moja chyba :)..) a možno to tu už bolo spomínané aj viackrát, ale nevadí no.
Chystám sa prenajať si byt na Čiližskej vo Vrakuni..Chcem sa spýtať , niekoho kto o tom niečo vie, aké to tam je, dá sa tam v pohode bývať? Alebo sa po zotmení budem báť vyjsť z domu? :)
Ďakujem moc !
býval som na čiližskej hneď oproti konečnej trolejbusov a tam to bolo v 2002 - 2005 celkom ok.
ivka70
03.02.11,05:04
Byvam kusok odtial a byva sa tam dobre.
Excise Duty
03.02.11,05:21
V pohode, dokonca i miesto na parkovanie sa ešte nájde.
plada
03.02.11,06:11
Bývam vo Vrakuni dvadsať rokov, je to celkom pohoda. Zatiaľ ma nikto v noci neprepadol. Už sa urobil poriadok aj s pentagonom.
jar88
03.02.11,15:09
V pohode, dokonca i miesto na parkovanie sa ešte nájde.
Tak, tak, presne ako píšeš.
Sem tam sa nájde aj miesto na zaparkovanie, ale sem tam tu aj nejaké to auto zhorí. Naposledy na Rajeckej. 4 či 5 kusov na jednu šupu.
Ale inak tu je veselo. Máme tu aj pár začmúdených, pár feťákov a aj pár bezprízorných. Hotová havaj.:---
ivka70
04.02.11,08:01
Tak, tak, presne ako píšeš.
Sem tam sa nájde aj miesto na zaparkovanie, ale sem tam tu aj nejaké to auto zhorí. Naposledy na Rajeckej. 4 či 5 kusov na jednu šupu.
Ale inak tu je veselo. Máme tu aj pár začmúdených, pár feťákov a aj pár bezprízorných. Hotová havaj.:---

Auta horia aj v inych castiach BA - to Vrakuna nie je vynimka a rovnako par bezdomovcov, fetakov a bezprizornych najdes v akejkolvek inej casti BA ....
Ice dive
04.02.11,08:15
určite nechoď bývať do Devínskej na ulicu p. Horova tam sa normálne strieľa a za bieleho dňa...

čo sa má stať sa stane... a je vecou náhody takže ťažko generalizovať, že keď tam alebo hentam zhorelo auto tak tam bývať nemôžem ísť... autá horeli aj v petržalke aj v starom meste nejaké to porschatko... skôr sa orientuj podľa toho či na danej ulici máš krčmu - pardón "Podnik" a je tam rušno nonstop... alebo len obyčajný panelák s ľudmi, ktorí po 22:00 chcú spať...
plada
04.02.11,08:26
Tak, tak, presne ako píšeš.
Sem tam sa nájde aj miesto na zaparkovanie, ale sem tam tu aj nejaké to auto zhorí. Naposledy na Rajeckej. 4 či 5 kusov na jednu šupu.
Ale inak tu je veselo. Máme tu aj pár začmúdených, pár feťákov a aj pár bezprízorných. Hotová havaj.:---
Prosím Ťa, jar88, povedz mi, kde nie sú "začmudení, feťáci a bezprízorní"?
Lebo ja také miesto v Ba nepoznám.
jar88
04.02.11,11:22
Prosím Ťa, jar88, povedz mi, kde nie sú "začmudení, feťáci a bezprízorní"?
Lebo ja také miesto v Ba nepoznám.
Ale tu vo Vrakuni, ich máme neúrekom.
A čo sa týka tých zhorených áut, tak tentokrát mám pocit, že zhoreli naozaj lacné autá a že asi pôjde o parkovanie. Myslím, že už to parkovanie vyvoláva také nezhody, že sa ľudia začínajú bonzovať.
No a odtiaľ už nie je ďaleko k pokutám a k škriabancom na kapotách a rôznym odvetám.
--------------------------------------------
No a čo sa týka posratých ulíc od psov, to inde v meste v takých rozmeroch nie. Jednoducho povedané, žije tu priveľa akože slušných ľudí, ale v skutočnosti hovada. To musíš uznať.
lujza.j
04.02.11,14:05
Prosím Ťa, jar88, povedz mi, kde nie sú "začmudení, feťáci a bezprízorní"?
Lebo ja také miesto v Ba nepoznám.

Rača, Krasňany
Sony
04.02.11,15:21
Bývam na Čiližskej už 28 rokov a býva sa mi dobre, a čo sa týka Rajeckej, Kríkovej to je už ine kafe, tam asi žijú tie hovada ako ich nazval jar88.
jar88
06.02.11,08:06
Bývam na Čiližskej už 28 rokov a býva sa mi dobre, a čo sa týka Rajeckej, Kríkovej to je už ine kafe, tam asi žijú tie hovada ako ich nazval jar88.
Dúfam, že sa ťa to nedotklo.
Sony
06.02.11,15:24
Dúfam, že sa ťa to nedotklo.
Nie nedotklo, len nemám rada také expresívne výrazy.;)